O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5787
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Torresa? kompletnie bez formy, bardzo podatny na kontuzje a Lpool zażąda za niego trochę kasy więc nie warto

0

Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie

0

Musi zostać jest nam potrzebny. W ogóle widać że się stara po ostatnich meczach, jak odejdzie to co niektórzy mogą się później zdziwić ....!

0

Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon

0

Ma nie odchodzić!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Dyzio09

Też tak mówię, że jutro będzie takie triki robił, że szczęki opadną i mam wielką nadzieje, że kibice Barcy będą mu za to klaskać!

0

Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon

0

Musi zostać jest nam potrzebny. W ogóle widać że się stara po ostatnich meczach, jak odejdzie to co niektórzy mogą się później zdziwić ....!

0

Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie

0

w tym sezonie naprawdę widać, że Ibra się stara i dobrze gra mam nadzieję, że zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?