Archi89
Dołączył/a: sierpień 2010
Odolanów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torresa? kompletnie bez formy, bardzo podatny na kontuzje a Lpool zażąda za niego trochę kasy więc nie warto
0
Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie
0
Musi zostać jest nam potrzebny. W ogóle widać że się stara po ostatnich meczach, jak odejdzie to co niektórzy mogą się później zdziwić ....!
0
Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon
0
Ma nie odchodzić!!!!!!!
0
w tym sezonie naprawdę widać, że Ibra się stara i dobrze gra mam nadzieję, że zostanie.
0
Dyzio09
Też tak mówię, że jutro będzie takie triki robił, że szczęki opadną i mam wielką nadzieje, że kibice Barcy będą mu za to klaskać!
0
kickkit!
Nie wiem czy pamiętasz jaki Ibra miał początek sezonu? Tyle ile meczy tyle bramek, asysyty do Pedro z piętek zagrania jak nie wiem, a pózniej się sypło. Zobaczymy jak będzie z Villa, ale uważam, że nie powinno byś bo cały czas gra w Hiszpanii a Ibra przyszedł z całkiem innej ligi. Początek ligi blisko zobaczymy co będzie .
0
Mam nadzieję, że nie odejdzie. Ja dałbym mu szanse jeszcze w tym sezonie, ten pierwszy przyjmuje jako jego aklimatyzacje a teraz mam nadzieję, że pokaże na co go stać bo potrafi dużo.