Arczi1991
Dołączył/a: grudzień 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jeszcze jedna i możemy iść spać
3
Jak wygramy to 4:5 to dopiero się uśmieje
1
@MILOSZ_F22 Zastanów się stary jaki trener bez powodu czyli urazu będzie zmieniać bramkarza
0
@kinioo pierdzielisz facet
0
@danijacek on ma biegać i przeszkadzać o to robi
9
@Masp idź spać zesrales się
0
Pena tak źle się ustawia przy bronieniu że nawet na to nie można patrzeć , ja po kracie piwo bym lepiej bronił i to będąc 2 lata bez grania
2
@noface Możemy se myśleć ale trener podejmuje decyzję
0
Panowie musimy przegrać rekord musi być wyrównany pkt muszą się zgadzać o co wam chodzi
1
Za co ta żółta kartka
1
Spokojnie koledzy i koleżanki tatuś Tebas coś wymyśli aby „pomóc”
0
@xavi890 powiem ci mam 33 lata mój sort to futsal po zerwaniu Achillesa nikt nie wierzył że wrócę i wróciłem tak samo jak uchodziłem do piłek jak wcześniej nawet z większą agresją bo byłem bramkarzem obecnie zajmuje się szkoleniem młodych bramkarzy ale już nie gram wiadomo praca treningi rodzina da się uwierz
12
Coś mi się wydaje że Fati jak kontuzje wyleczy będzie znowu kocurem róbcie screeny biorę na klatę
1
@LatajacyHolender sam broniłem Xaviego ale z pryzmatu że był naszym trenerem teraz mamy nowego i będę równie go bronił jak przyjedzie kryzys (oby nie)
0
@Jonyx to po co Pan tutaj jest z takim nastawieniem
0
@Who_you_mam no i właśnie się odezwałeś nie zrozumiałeś
1
Kurde wy naprawdę głupki … wierzyliście że będzie Lapcio i posprząta bajzel 700mln na oko w 2,5 roku ja myślałem że wy zaryjecie …. A i jeszcze puchary chcecie przez te lata hahahahah myślałem że Polaczki są na poziomie oczywiście nie licząc cebulaczków
1
Jak się śmieją wszyscy tempo co tutaj siedzicie na tej stronie kibice miłosierni
1
@Herbert Mam lekką nadzieję że to sarkazm
0
@jeronimofrancisco hmmm a weź sobie opcję ze stać skoro tak się uparli ,ale ja mogę być tylko głupim Polaczkiem cebulaczkiem .
2
@gracianho7 Czekaj wyślę faksa z zapytaniem ,panuje u mnie optymizm
0
@Lokusekpl Uwierz mi jakby tak było to uwierz mi miałbyś taki magiczny artykuł z ryjem Tebasa pod tytułem Barcelona nie może rejestrować graczy dlatego grozi jej grzywna . Pozdrów kumpla bo chyba ma złego rzecznika prasowego czy jak to tam się gada
0
@MalanFCB zobaczysz że możesz jeszcze płakać jak się odrodzi i pójdzie se gdzie indziej za free
1
Komentarz usunięty
0
Ale czekajcie Xavi out na to czekaliście wszyscy , nie rozumiem tych komentarzy teraz typu, szkoda itp tego chcieliśmy więc o co teraz chodzi
2
Mecz pod Real dziękuję do widzenia dobranoc
1
Można iść spać Real wygra 3;1 tak musi być serce krwawi ale to ci się dzieje to dramat
1
@Wojtek84 chyba Ty
0
A siedźcie tutaj i marudzicie zamiast się cieszyć meczem może przegramy może wygramy kto wie ale skończcie marudzić ten źle kopnął tamten źle wygląda dajcie spokoj
1
Skoro tak sądzicie że to nie możliwe że nawalony lub wywary działają …… Więc takie pytanie mam po jakiego chu….. tutaj siedzicie wypad gdzie indziej