Arczi1991
Dołączył/a: grudzień 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@SeWo77 Kiedy Ty skasujesz konto ;)
0
@SeWo77 Prosimy wyjaśnij o wielki Stwórco
1
Ryszard Puig powiem tak zawodnik dosyć średni robi robotę na końcówkę talentem był parę lat temu ale teraz hmmm moim skromnym zdaniem powinien już coś dawać drużynie więcej niż nerwy . Kolejna sprawa gra drugi garnitur i nie oczekujcie zbawienia dajcie czasu wiadomo że zawodnicy czy trener nie czytają naszych wypocin ale dajcie na wstrzymanie czasem w życiu nawet jest tak że trzeba dostać parę razy po buzi aby do czegoś dojść trzymajcie wszyscy ciepło
1
@Alustic Ty tak poważnie czy kawa nie weszła dzisiaj
0
@LatajacyHolender hahaha człowieku tak serio czy tylko udajesz głupka , mam nadzieję że nie i trolujesz zwyczajnie w świecie efekt nowej miotły nie działa pół sezonu tylko trzy cztery mecze potech wchodzą schematy trenera
1
tak czytam i czytam i znowu trzeba napisać że zespół w budowie , inne treningi , skład trochę rezerwowy , dajcie czas . Mecze takie jak ten zdarzają się trudno jedziemy dalej. Visca el Barca
1
@Matix90 Może dlatego kolego że nie oglądasz każdego meczu bo innego wytłumaczenia kolego nie wiedze
32
@Alberto1031 typowy Janusz co ogląda co drugi mecz i to w skrócie hahah
0
@Bykunn Oni się dowiedzą spokojnie ale my nie ha media wszystkiego wiedzieć nie muszą
0
@Bykunn a Co Ty albo ja mamy do zaufania facetowi którego nie znasz osobiście hahaha śmieszą mnie takie gagatki ja muszę wiedzieć a tak naprawdę co musisz to się wysrać ludzie zejdźcie na ziemię podpisali i tyle
0
odpłynął facet ale patrząc na moralne drużyny nie może powiedzieć .... tak to jest oczywiste że dostaniemy baty od Barcelony ..
0
@Grabarz1750 trafnie w punkt hahaha ;)
0
@Woland10 Skoro wymagasz czegoś od drugiej osoby też powinieneś się dostosować tak to zawsze było na tym świecie jest i będzie więc zamykam dyskusje ;) Miłego dnia
0
@Murazor Zostaw chłopaka uderzył się mocno w głowę jak wstawał dzisiaj ;)
0
@Woland10 A już tak bardzo prosisz to zwracaj się do mojej osoby na per Pan . A zapomniałem pewnie jesteś trollem
0
@Woland10 woland nie chce mi się stosować pięknej interpunkcji dlatego że piszę z osobą której nie znam to raz dwa nie jesteś żadnym urzędem aby stosować interpunkcję mamy wymieniać zdanie , nie jesteśmy na kółku polszczyzny więc dalej stwierdzam że Ty się odkleiłes od świata z całym szacunkiem dla Twojej szanownej osoby
18
@Woland10 Co żeś się odkleił chłopie napis sobie kawy przemysł co napisałeś . Jedynie do czego się zgodzę w Twojej wypowiedzi to wprowadził młode pokolenie i na tym koniec . A teraz styl słaby , motywacja słaba jak nie tragiczna ,przygotowanie tragiczne. Trener nie może mówić na konfie że zawodnicy są słabi i nie ma kim grać . Oczywiście szacunek się należy ale mam nadzieję że nie zobaczymy go już jako trenera Barcelony
6
Jak pisałem aby dać szansę trenerowi i zawodnikom to pojawiały się szydercze komentarze dajcie też szansę Ferranowi zobaczycie będzie pociecha z niego .. Od razu nie musicie szydzić z nowego użytkownika nie mówię wszyscy ale czasem warto wysłuchać
1
@Kiko daj mu czas i szansę będzie dobrze
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
jestem ciekaw co będzie jak wygramy hahaha zachwyt każdy jest super hmm idźcie kibicować innym drużyną bo tutaj robicie nostalgię
2
skończcie lamentować albo zmieńcie barwy bo rzygać się chce jak patrzy się na ten płacz
2
@xeniu meszi nymar i halando a tak szczerze niestety musimy jakoś hmm wejść do top 4 a ja myślę że jeszcze namieszamy w top 1 możecie robić zdjęcia i potem się śmiać ale Xavi może coś z tego zrobić tak zaczynaliśmy i znowu zaczynamy . Jeśli się nie mylę to wypożyczalnie Davidsa nie wiem czy dobrze napisałem dało nam odbudowę Barcelony
2
@BarcaFan17 az za bardzo tak sobie obserwuje i hmm każdy podaje się za dorosłego a głowa nastolatka
3
@xeniu wedug znafcuf nasego portfalu holanda mapę nymara mysiego itp hahha a tak serio beka straszna że wymagania maja jakbyśmy mieli 500 mil do wykorzystania
19
narzekacie wszyscy znawcy a każdy siedzi przed laptopem,tele,itp a żaden hmm no jakby to powiedzieć na chu.. się zna za przeproszeniem
0
jedziemy dalej po zwycięstwo
0
ktoś jakiś link na telefon ????
8
@Zielony55 hmmm powiem Ci kolego że walnij głową w beton