Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który zawodnik według was najbardziej ucierpi, jeśli chodzi o minuty w Barcelonie?
1
Dlaczego nie widać postów z Twittera? Pokazuje sie tylko sam link, który trzeba skopiować i wkleić w przeglądarke, żeby zobaczyć wpis danego użytkownika.
6
To właśnie przez Flicka - Messi przegrał finał Mistrzostw Świata :D
https://x.com/Troll_Futballl/status/1852621368191271239
11
@budel17 W jakim sensie, Barcelona nie pozwoli?
4
matko boska
2
@sergio5 przecież to jest fejk, bez jakiegokolwiek źródła.
0
@Greenalley On już kilka lat temu grał identycznie, gdy był trenerem Bayernu.
39
Taki małolacik a tak mądrze mówi.
Pau Cubarsi:
Real Madryt nie pojawił się na gali Złotej Piłki? Dani Olmo i ja pojechaliśmy tam razem chociaż nie dostaliśmy żadnej nagrody.
Chcieliśmy tam być bo to ważny moment dla każdego piłkarza. Nawet jeśli nie wygrywasz to bycie w TOP 10 czy TOP 20 jest czymś wyjątkowym.
2
@messi33 Ja osobiście nie chodze tego dnia na cmentarz. Jestem w każdym tygodniu danego miesiąca. Bawią mnie ludzie którzy cały rok mają wywalone, zniszcze na grobach ich rodziny przewrócone od wiatru, wosk przyklejony do nagrobka i zarośnięte wszędzie od np trawy, ale trzeba pójść raz w roku, wystroić sie i pokazać wszystkich, jak to bardzo sie dba o zmarłych z rodziny.
22
Piękne.
4
Więc po co ta matura?
1
@MOLESTA Wydaje mi sie, że mało kogo to obchodzi :D
4
Cyborg z Polski
1
@MesQueUnClub96 Coś w tym jest. Przewiduje, że bardzo szybko będzie - 9 punktów do Barcelony.
2
Viniciusowi psycha siadła i mu sie czajnik zagotuje w najbliższym meczu z Valencią na Estadio Mestalla.
0
@bartekvisca Od kontrowersyjnych decyzji piłka nożna nie ucieknie, wszystkie tego typu afery z Realem będą podpinane pod niego.
17
Tebas z klasą, chociaż bawi fakt, że prezes La Ligi oficjalnie mówi o tym, że jest kibicem Realu.
6
Rodri zasłużył zdecydowanie bardziej niz Modric.
2
Prawda jest taka, że Rodri zasłużył na złotą piłkę dużo bardziej, niz np Modric.
16
Toni Kroos o Złotej Piłce:
Rodri wygra. Nigdy nie rozumiałem znaczenia tych indywidualnych nagród w piłce nożnej, nie ma dla nich miejsca. Nagrody indywidualne miałyby sens, gdybyśmy grali w tenisa – w piłce nożnej nie są one ważne.
6
Rodri na 5:0 dla Barcelony.
1
@Zoker To prawda, kawał z niego piłkarza, szkoda tylko, że ma taki charakter.
13
Vinicius o dziwo z klasą.
5
Nie ma co się dziwić, że my tak bombardujemy przeciwników.
7
Szczęsny jaki świr.
0
@MOLESTA I uciekł jak szczur z Brighton, bo nie potrafił wyciągnąć ich z ogromnego kryzysu. Dla mnie to zwykły przeciętniak, który bardzo przypomina Xaviego, nie tylko z wyglądu, bo porażek różnica kilku bramek miał bardzo dużo, miał też tyle samo straconych bramek, co zespoły w strefie spadkowej.
0
Jak dobrze, że przyszedł Hansi, a nie De Zerbi, Conceicao czy Motta. Od początku informacji, że Flick może zostać trenerem Barcelony byłem szczęśliwy. Nie bez powodu wszyscy w Bayernie "płakali" gdy dowiedzieli sie, że postanowił odejść. Dla naszego trenera najważniejsza jest drużyna, a nie indywidualnosci, fundamentem jest mocne przygotowanie fizyczne i motoryczne, taktycznie wyglądamy świetnie, wszyscy zawodnicy wiedzą co mają robić, nie wyglądają jak dzieci we mgle i mają bardzo dużo pewność siebie, to jest właśnie Niemiecka myśl szkoleniowa, która wyciągnęła nas z ogromnego kryzysu sportowego.
0
@Fabik87 Przecież to nasz najlepszy obrońca od kilku lat. 17 letni Cubarsi nie może grać wszystkiego.
1
Nie moge sie doczekać powrotu Araujo, on pasuje idealnie do stylu Flicka.
1
Pozdrawiam chłopaków :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14930410#comment-14930425