Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Przecież to nasz najlepszy obrońca od kilku lat. 17 letni Cubarsi nie może grać wszystkiego.
1
Nie moge sie doczekać powrotu Araujo, on pasuje idealnie do stylu Flicka.
1
Pozdrawiam chłopaków :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14930410#comment-14930425
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czytam te komentarze i bawią mnie użytkownicy, którzy nagle wierzą w Barcelone a przed sezonem chcieli się wypiąć Realowi i oddać wszystkie puchary bez walki, bo Mbappe przychodzi.
41
Ancelotti: Hansi nie strzelajcie nam 5 bramki
Flick: Spokojnie staruszku, damy wam spokój.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Z ogórkami to sobie mogą strzelać, zaraz ich Bayern i Real zweryfikuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PaPo Dlaczego tak długo?
0
@MesQueUnClub96 co robisz po szkole?
0
Jak sobie żyjecie? na spokojnie? czy za dużo na głowie i nie ma czasu na przyjemności?
0
W Rosji uchodźcy sobie nie pożyją tak jak chcą.
https://x.com/CronicaPolicial/status/1849455245983691100
7
Czas leci, i widać to niestety po takim kociku jakim był Neuer.
8
Barcelona spotkała sie ze środowiskiem Daviesa, żeby dowiedzieć sie o jego sytuacji. Hansi ma z nim wyjątkową relacje i chciałby go w swojej drużynie.
14
Idziemy po nich.
3
Tutaj możecie głosować na zawodnika tygodnia w Lidze Mistrzów, jest tam Brazylijczyk, który wczoraj strzelił 3 bramki.
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/player-of-the-week/
0
@Borneo To tylko pojedynczy mecz, Davies jest świetny od kilku lat.
36
Chłopak do wzięcia za darmo.
2
Raphinho
Ten chłop jest pojebany.
5
Pena ma tyle pewności siebie, co prawiczek przez pierwszym stosunkiem.
Hansi daj na Real- Wojtka i nie rób sobie żartów.
2
Pena w bramce jest tak obsrany, jak mój 8 miesięczny siostrzeniec po obiedzie :D
1
Raphinha to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie. Niesamowity początek sezonu.
0
@Krzysztof_Katalończyk komentuje Atletico.
1
Kręcidło czyta z kartki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To wstawi pierwszy skład to przygłup :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Piotrek83 Musisz zamykać reklamy, za którymś razem się włączy transmisja. Tylko bądź cierpliwy, bo trzeba sie trochę naklikać.
0
@pioz123 Co w tym złego, że porównałem do Viniciusa? Trafił mi sie filmik z nim, więc wstawiłem :)