O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

i nawet dobrze ..

barca w tedy by mogła kupić jakiegos napastnikana te pozycje,np:

-silva(dobry skrzydłowy i napastnik też do tego lewo nożny)

-robinho

xd

0

keita wraca...super.przyda sie..

messi trzymaj tak dalej..

powodzenia

0

i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !!

halaa barca !!!

0

Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!!

brawo roni xD

0

dobrze mówi pep...

tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!?

viva barca!!!

Zobacz wszystkie

0

keita wraca...super.przyda sie..

messi trzymaj tak dalej..

powodzenia

0

i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !!

halaa barca !!!

0

Pep nas nie zdradzi:D

Z TYM WIELE Z BARCĄ OSIĄGNAŁ!

0

dobrze mówi pep...

tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!?

viva barca!!!

0

Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!!

brawo roni xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?