19 stycznia 2010, 15:05
0
i nawet dobrze .. barca w tedy by mogła kupić jakiegos napastnikana te pozycje,np: -silva(dobry skrzydłowy i napastnik też do tego lewo nożny) -robinho xd
18 stycznia 2010, 21:43
keita wraca...super.przyda sie.. messi trzymaj tak dalej.. powodzenia
18 stycznia 2010, 18:21
i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !! halaa barca !!!
18 stycznia 2010, 08:06
Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!! brawo roni xD
17 stycznia 2010, 15:51
dobrze mówi pep... tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!? viva barca!!!
17 stycznia 2010, 15:49
Pep nas nie zdradzi:D Z TYM WIELE Z BARCĄ OSIĄGNAŁ!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
i nawet dobrze ..
barca w tedy by mogła kupić jakiegos napastnikana te pozycje,np:
-silva(dobry skrzydłowy i napastnik też do tego lewo nożny)
-robinho
xd
0
keita wraca...super.przyda sie..
messi trzymaj tak dalej..
powodzenia
0
i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !!
halaa barca !!!
0
Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!!
brawo roni xD
0
dobrze mówi pep...
tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!?
viva barca!!!
0
keita wraca...super.przyda sie..
messi trzymaj tak dalej..
powodzenia
0
i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !!
halaa barca !!!
0
Pep nas nie zdradzi:D
Z TYM WIELE Z BARCĄ OSIĄGNAŁ!
0
dobrze mówi pep...
tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!?
viva barca!!!
0
Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!!
brawo roni xD