Arek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dźwierzuty
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i nawet dobrze ..
barca w tedy by mogła kupić jakiegos napastnikana te pozycje,np:
-silva(dobry skrzydłowy i napastnik też do tego lewo nożny)
-robinho
xd
0
keita wraca...super.przyda sie..
messi trzymaj tak dalej..
powodzenia
0
i tu widać ze valdes jest lepszy od casilias !!
halaa barca !!!
0
Roni powraca do formy,to musiało kiedyś nastąpić!!
brawo roni xD
0
dobrze mówi pep...
tylko dlaczego wczesniej taki mecz nie wyszedł!!?
viva barca!!!
0
Pep nas nie zdradzi:D
Z TYM WIELE Z BARCĄ OSIĄGNAŁ!