31 sierpnia 2010, 22:34
0
szkoda :(
w końcu !!!
6 sierpnia 2010, 22:02
on jest po prostu żałosny po co robił kibicom nadzieje sam mówił że chce przejść i teraz się rozmyślił?po prostu nie rozumiem
5 sierpnia 2010, 17:00
Ja bym już odpuścił jak by naprawdę chciał wrócić do FC Barcelony to by to zrobił a nie nie wie czego chce czego chce już lepszy by był transfer Mikela Artety
1 sierpnia 2010, 12:56
szkoda że odchodzi to dobry piłkarz na pewno by się nam jeszcze przydał powodzenia!!! Rafa
11 lipca 2010, 10:21
i dobrze
11 lipca 2010, 10:23
on ma dużo kontuzji i po co nam ta ? ;p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
szkoda :(
0
w końcu !!!
0
on jest po prostu żałosny po co robił kibicom nadzieje sam mówił że chce przejść i teraz się rozmyślił?po prostu nie rozumiem
0
Ja bym już odpuścił jak by naprawdę chciał wrócić do FC Barcelony to by to zrobił a nie nie wie czego chce czego chce już lepszy by był transfer Mikela Artety
0
szkoda że odchodzi to dobry piłkarz na pewno by się nam jeszcze przydał powodzenia!!! Rafa
0
w końcu !!!
0
szkoda :(
0
i dobrze
0
on ma dużo kontuzji i po co nam ta ? ;p
0
on jest po prostu żałosny po co robił kibicom nadzieje sam mówił że chce przejść i teraz się rozmyślił?po prostu nie rozumiem