Arek1475
Dołączył/a: czerwiec 2010
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda :(
0
w końcu !!!
0
on jest po prostu żałosny po co robił kibicom nadzieje sam mówił że chce przejść i teraz się rozmyślił?po prostu nie rozumiem
0
Ja bym już odpuścił jak by naprawdę chciał wrócić do FC Barcelony to by to zrobił a nie nie wie czego chce czego chce już lepszy by był transfer Mikela Artety
0
szkoda że odchodzi to dobry piłkarz na pewno by się nam jeszcze przydał powodzenia!!! Rafa
0
i dobrze nie spada z tąd
0
nie rozumiem Ceska to on podejmuję decyzję a nie Wenger on może iść do FIFA i im powiedzieć że chce odejść a FIFA może wszystko
0
on ma dużo kontuzji i po co nam ta ? ;p
0
i dobrze
0
Robinho ty był dobry transfer zapłacili by mniej bo może jakieś 30 mln a Fabregas to lepszy piłkarz i trzeba zapłacić za niego dużo więcej pieniędzy i Fabregas może iść do FIFA a FIFA może go zwolnić z kontraktu i koniec sprawy.