0

szkoda :(

0

w końcu !!!

0

on jest po prostu żałosny po co robił kibicom nadzieje sam mówił że chce przejść i teraz się rozmyślił?po prostu nie rozumiem

0

Ja bym już odpuścił jak by naprawdę chciał wrócić do FC Barcelony to by to zrobił a nie nie wie czego chce czego chce już lepszy by był transfer Mikela Artety

0

szkoda że odchodzi to dobry piłkarz na pewno by się nam jeszcze przydał powodzenia!!! Rafa

0

i dobrze nie spada z tąd

0

nie rozumiem Ceska to on podejmuję decyzję a nie Wenger on może iść do FIFA i im powiedzieć że chce odejść a FIFA może wszystko

0

on ma dużo kontuzji i po co nam ta ? ;p

0

i dobrze

0

Robinho ty był dobry transfer zapłacili by mniej bo może jakieś 30 mln a Fabregas to lepszy piłkarz i trzeba zapłacić za niego dużo więcej pieniędzy i Fabregas może iść do FIFA a FIFA może go zwolnić z kontraktu i koniec sprawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?