za teveza? ludzie kiedy wy zrozumiecie ze nie mozemy opierac gry tylko na krasnoludkach? brawo dla guardioli ze to zauwaza i szuka napastnika pokroju zlatana a nie wlasnie czlowieka pokroju teveza.. henry wysoki eto'o moze nie najwyzszy ale do malego tez mu brakuje i maly messi idealnie sie uzupelniaja... to samo druga linia xavi iniesta miali i uzupelnienie w postaci toure busquetsa i keity... obrona maly szybki alves plus pique maquez puyol abidal.. jak bedziemy grac samymi zawodnikami po 1,60m wzrostu nie wygramy zadnej glowki a walce bark w bark tez nie ma co mowic.
ok zgadzam sie messi strzelil glowa bramke w finale LM. o czym to swiadczy? tylko o tym ze united kompletnie sie odslonilo i chcialo za wszelka cene zdobyc bramke na 1:1. co zdzialal messi przeciwko chelsea? nic..
moyart
ok lepiej sprzedac eto'o teraz niz puscic za rok za darmo. tylko pytanie czemu eto'o nie chcialby zostac na dluzej? masz kontakt z laporta ze wiesz jakie wymagania stawia eto'o odnosnie kontraktu?
Komentarze
0
na canal + sport 3 pl jest na zywo.. uruchomiono nowy kanal
0
na canal + sport 3 pl jest na zywo.. uruchomiono nowy kanal
0
www.betclick.pl --> jest transmisja wideo
0
www.betclick.pl --> jest transmisja wideo
0
Ja tam wole Rossiego, Lorenzo jeszcze musi sie troche pouczyc.. a ze kibic Barcelony to dobrze:D
0
dzieki. na to czekalem:)
0
za teveza? ludzie kiedy wy zrozumiecie ze nie mozemy opierac gry tylko na krasnoludkach? brawo dla guardioli ze to zauwaza i szuka napastnika pokroju zlatana a nie wlasnie czlowieka pokroju teveza.. henry wysoki eto'o moze nie najwyzszy ale do malego tez mu brakuje i maly messi idealnie sie uzupelniaja... to samo druga linia xavi iniesta miali i uzupelnienie w postaci toure busquetsa i keity... obrona maly szybki alves plus pique maquez puyol abidal.. jak bedziemy grac samymi zawodnikami po 1,60m wzrostu nie wygramy zadnej glowki a walce bark w bark tez nie ma co mowic.
0
www.betclick.pl --> jest transmisja wideo
0
www.betclick.pl --> jest transmisja wideo
0
rdam
ok zgadzam sie messi strzelil glowa bramke w finale LM. o czym to swiadczy? tylko o tym ze united kompletnie sie odslonilo i chcialo za wszelka cene zdobyc bramke na 1:1. co zdzialal messi przeciwko chelsea? nic..
moyart
ok lepiej sprzedac eto'o teraz niz puscic za rok za darmo. tylko pytanie czemu eto'o nie chcialby zostac na dluzej? masz kontakt z laporta ze wiesz jakie wymagania stawia eto'o odnosnie kontraktu?