0

na canal + sport 3 pl jest na zywo.. uruchomiono nowy kanal

0

na canal + sport 3 pl jest na zywo.. uruchomiono nowy kanal

0

www.betclick.pl --> jest transmisja wideo

0

www.betclick.pl --> jest transmisja wideo

0

Ja tam wole Rossiego, Lorenzo jeszcze musi sie troche pouczyc.. a ze kibic Barcelony to dobrze:D

0

gdzie niby ten news na stonie barcelony bo nie widze?

0

henry potrzebowal dwa lata zeby sie przestawic na gre na skrzydel a teraz kazecie mu znowu przestawiac sie na srodek ataku.. chyba lekki bez sens

0

poza tym 90% tego co wypisuja prasa i portale to sa ich wymysly zeby przyciagnac ludzi do czytania;)

0

podobno dlatego ze nie moga sie dogadac co do nowego kontraktu dla eto'o a jak sie nie dogadaja to trzeba go sprzedac zeby za rok nie odszedl za darmo

0

nie masz kandydata? ja mam.. F.Torres:)

0

poza tym pilkarzy nie sprzedaje sie jako towaru.. nie moga powiedziec do eto'o "sprzedajemy cie" zeby zarobic zebys za rok nie odszedl za darmo, bo kontrakt obowiazuje obie strony, tak samo eto'o nie moze powiedziec "odchodze".

0

rdam

ok zgadzam sie messi strzelil glowa bramke w finale LM. o czym to swiadczy? tylko o tym ze united kompletnie sie odslonilo i chcialo za wszelka cene zdobyc bramke na 1:1. co zdzialal messi przeciwko chelsea? nic..

moyart

ok lepiej sprzedac eto'o teraz niz puscic za rok za darmo. tylko pytanie czemu eto'o nie chcialby zostac na dluzej? masz kontakt z laporta ze wiesz jakie wymagania stawia eto'o odnosnie kontraktu?

0

po co sprzedawac eto'o? jak sie zablokowal w koncoce sezonu to pracowal idealnie na skrzydle a messi z iniesta i xavim robili robote w srodku.. ludzie nie potrzebujemy przebudowywac skladu tylko go uzupelnic.. niech odejdzie hleb gudjohnesen czyli Ci co nie grali, niech przyjda wartosciowi zmiennicy i moze jeden bardzo dobry gracz np ribery. jak rok temu przychodzil keita to wszyscy krecili nosem a po co a na co jest slaby itd. a okazal sie profesjonalista ktory moze wejsc z lawki i zagrac dobry mecz.

0

co do napastnikow: cala bajka o odejsciu eto'o to jest dla mnie wlasnie bajka bo kto by chcial odejsc grajac w pierwszym skladzie caly czas i zdobywajac 3 puchary? moim zdaniem szukaja raczej kogos do rotacji zeby eto'o zbytnio sie nie rozluznil bo konkurencji w bojanie to on nie ma... chyba ze nie chca eto'o w zespole ale to znowu czemu? nie bylo z nim problemow w tym sezonie a bramek nastrzelal sporo - fakt byl nieskuteczny na koniec ale w rzymie strzelil wiec.. moje zdanie: zlatan nie przyjdzie skoro nawet oficjalna strona interu to zdementowala, jest pogloska o robinho ktory jest nieszczesliwy w anglii i to by byl naprawde dobry zakup:)

0

senny moim zdaniem nie ma sensu kupowac.. fakt gral dobrze na euro ale teraz o nim cicho a poza tym ma 33 lata wiec zbytnio perspektywiczny nie jest.. lepiej kogos mlodszego.

0

szkoda ze barthez juz nie gra by pewno czesc osob go u nas w bramce widziala:)

0

druga sprawa czemu tracimi wiekszosc bramek z rzutow wolnych i roznych? bo gramy minimum 4 maluchami w skladzie (messi, iniesta, xavi, alves) a czasem dochodzi jeszcze jeden - bojan. chcecie kupic ville i teveza moze jeszcze aguero o mascherano tez sie mowi, moze jeszcze lahma, to bedziemy mieli oprocz stoperow wszystkich po 1,60m wtedy bedzie ok?

0

za teveza? ludzie kiedy wy zrozumiecie ze nie mozemy opierac gry tylko na krasnoludkach? brawo dla guardioli ze to zauwaza i szuka napastnika pokroju zlatana a nie wlasnie czlowieka pokroju teveza.. henry wysoki eto'o moze nie najwyzszy ale do malego tez mu brakuje i maly messi idealnie sie uzupelniaja... to samo druga linia xavi iniesta miali i uzupelnienie w postaci toure busquetsa i keity... obrona maly szybki alves plus pique maquez puyol abidal.. jak bedziemy grac samymi zawodnikami po 1,60m wzrostu nie wygramy zadnej glowki a walce bark w bark tez nie ma co mowic.

0

Poza tym nawet jak nie ogladales meczu to przeczytaj najpierw newsa.. masz napisane ze argentyna wygrala, mecz odbywal sie w buenos aires i jeszcze wygrali gospodarze.. echh..

0

Troc -> Buenos Aires to w Argentynie:)

0

moim zdaniem jednyne co tak naprawde pokazal to ten strzal z wolnego. to ze murawa byla kiepska to fakt. a to ze messi ani cala argentyna nie zagrala nic wielkiego potwierdza wynik 1:0 u siebie z kolumbia:) majac na pokladzie wlasnei messiego, teveza, aguero, mascherano itd wynik powinien inaczej wygladac. dla mnei najlepszy byl na boisku veron.

0

dzieki. na to czekalem:)

0

w warszawie w multikinie zlote tarasy ogladamy.. 3 sale otworzyli bo biletow zabraklo. super tam jest. piwo mozna wnosic, atmosfera jak na stadionie no i obraz wielki przede wszystkim. cena 19zl:)

0

tak dokladnie o te zdjecie mi chodzilo.. moja pomylka chodzilo o mecz z realem. dzieki wielkie panowie. fakt bezcenne:)

0

sorry za off top. ostatnio widzialem gdzies na nacie fajna fotke z polfinalu chelsea barca. valdes po interwencji mial zamiar wprowadzic pilke do gry przy tym mial taki szyderczy usmiech. w tle stal zdegustowany pilkarz chelsea. ma ktos moze cos takieg bo nie moge powtornie znalesc?

0

czemu wtedy xavi nie gral pamieta ktos? na tym zdjeciu widac ze jest w stroju meczowym, a nie gral. siedzial chociaz na lawce czy tez nie?

0

BAN!

mod

0

teraz to jest brawo oier a nie slaby napadzior z majorki, a jak u nas to eto'o slaby

0

www.kuszotv.pl sorry

0

ale wy macie problemy z tymi linkami... www.kusztv.pl sciagnac sobie tvuplayer i na gol.tv ladna transmisja jest;] zreszta jest kupa innych kanalow...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?