0

poza tym wy chyba nie ogladacie innych meczow w ogole albo nie pamietacie innych druzyn z meczow z barca. przylad: chelsea - drogba w pierwszym meczu setka zmarnowana, drugi mecz drogba dwie setki zmarnowane, anelka wolal sie polozyc zeby abidal zobaczyl czerwona kartke niz strzelac bo mogl utrzymac rownowage. ale w takich przypadkach mowicie ze valdes jest dobry a nie ze napastnik jest slaby. dzisiaj moim zdaniem naleza sie brawa dla bramkarza z majorki.

0

eto'o ma instynkt gdzie sie znalesc jak zadny inny zawodnik.. jakby byl u nas ktos inny to moze takich setek by nie bylo bo xavi iniesta i cala reszta nie mialaby jak podac do tego napastnika bo np stalby za obronca

0

no nie wiem czy bojan przed ta akcja podszedl do eto'o i mu powiedzial: sluchaj ustaw sie tu i tu w tym i w tym momencie rusz do przodu zeby nie spalic potem zloz sie do tego strzalu tak i tak i uderz idealnie pod poprzeczke zeby bramkarz nie mial szans. wiec eto'o sam sobie wypracowoju setki bedac tam gdzie powinien byc i umozliwiajac podania do niego innym tak zeby byla ta setka

0

chudyy

zgadzam sie w 100%. lepiej niech ma 10 i trafi 2 niz ktos inny nie bedzie mial w ogole albo bedzie mial 1 i 1 zmarnuje

0

jak eto'o nie zdobedzie krola strzelcow to tylko na wlasne zyczenie;]

0

sorry weszlo dwa razy nie wiem czemu

0

pep wie co robi, teraz graja po 90 minut zeby miec sily na caly mecz, w rzymie podobnie jak w londynie w koncowce moga sie sily przydac. i nie piszcie ze z chelsea potrzebne byly zmiany bo awansowalismy i jest dobrze, jakby poszly zmiany i bysmy dostali bramke na 2:0 to by bylo narzekanie ze po co zmiany. zrobil zmiany z villareal to wpadly 2 bramki. prawda jes taka ze na lawce nie mamy praktycznie zadnych ludzi ( nie uwzgledniam w tej chwili keity ktory gra z powodu kontuzji henrego i iniesty) ktorzy godnie by zastapili pierwszy sklad. dla mnie takim czlowiekiem jest hleb ale jak widac guardiola go zupelnie nie widzi.

0

pep wie co robi, teraz graja po 90 minut zeby miec sily na caly mecz, w rzymie podobnie jak w londynie w koncowce moga sie sily przydac. i nie piszcie ze z chelsea potrzebne byly zmiany bo awansowalismy i jest dobrze, jakby poszly zmiany i bysmy dostali bramke na 2:0 to by bylo narzekanie ze po co zmiany. zrobil zmiany z villareal to wpadly 2 bramki. prawda jes taka ze na lawce nie mamy praktycznie zadnych ludzi ( nie uwzgledniam w tej chwili keity ktory gra z powodu kontuzji henrego i iniesty) ktorzy godnie by zastapili pierwszy sklad. dla mnie takim czlowiekiem jest hleb ale jak widac guardiola go zupelnie nie widzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?