ArekNWZ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poza tym wy chyba nie ogladacie innych meczow w ogole albo nie pamietacie innych druzyn z meczow z barca. przylad: chelsea - drogba w pierwszym meczu setka zmarnowana, drugi mecz drogba dwie setki zmarnowane, anelka wolal sie polozyc zeby abidal zobaczyl czerwona kartke niz strzelac bo mogl utrzymac rownowage. ale w takich przypadkach mowicie ze valdes jest dobry a nie ze napastnik jest slaby. dzisiaj moim zdaniem naleza sie brawa dla bramkarza z majorki.
0
eto'o ma instynkt gdzie sie znalesc jak zadny inny zawodnik.. jakby byl u nas ktos inny to moze takich setek by nie bylo bo xavi iniesta i cala reszta nie mialaby jak podac do tego napastnika bo np stalby za obronca
0
no nie wiem czy bojan przed ta akcja podszedl do eto'o i mu powiedzial: sluchaj ustaw sie tu i tu w tym i w tym momencie rusz do przodu zeby nie spalic potem zloz sie do tego strzalu tak i tak i uderz idealnie pod poprzeczke zeby bramkarz nie mial szans. wiec eto'o sam sobie wypracowoju setki bedac tam gdzie powinien byc i umozliwiajac podania do niego innym tak zeby byla ta setka
0
chudyy
zgadzam sie w 100%. lepiej niech ma 10 i trafi 2 niz ktos inny nie bedzie mial w ogole albo bedzie mial 1 i 1 zmarnuje
0
jak eto'o nie zdobedzie krola strzelcow to tylko na wlasne zyczenie;]
0
sorry weszlo dwa razy nie wiem czemu
0
pep wie co robi, teraz graja po 90 minut zeby miec sily na caly mecz, w rzymie podobnie jak w londynie w koncowce moga sie sily przydac. i nie piszcie ze z chelsea potrzebne byly zmiany bo awansowalismy i jest dobrze, jakby poszly zmiany i bysmy dostali bramke na 2:0 to by bylo narzekanie ze po co zmiany. zrobil zmiany z villareal to wpadly 2 bramki. prawda jes taka ze na lawce nie mamy praktycznie zadnych ludzi ( nie uwzgledniam w tej chwili keity ktory gra z powodu kontuzji henrego i iniesty) ktorzy godnie by zastapili pierwszy sklad. dla mnie takim czlowiekiem jest hleb ale jak widac guardiola go zupelnie nie widzi.
0
pep wie co robi, teraz graja po 90 minut zeby miec sily na caly mecz, w rzymie podobnie jak w londynie w koncowce moga sie sily przydac. i nie piszcie ze z chelsea potrzebne byly zmiany bo awansowalismy i jest dobrze, jakby poszly zmiany i bysmy dostali bramke na 2:0 to by bylo narzekanie ze po co zmiany. zrobil zmiany z villareal to wpadly 2 bramki. prawda jes taka ze na lawce nie mamy praktycznie zadnych ludzi ( nie uwzgledniam w tej chwili keity ktory gra z powodu kontuzji henrego i iniesty) ktorzy godnie by zastapili pierwszy sklad. dla mnie takim czlowiekiem jest hleb ale jak widac guardiola go zupelnie nie widzi.