6 października 2008, 16:14
0
Tupac888, dobra nie czepiaj się.... PRZECIEŻ WIADOMO O JAKĄ DRUŻYNĘ CHODZI!!
29 września 2008, 20:32
Valdes,Alves,Puyol,Marquez,Abidal,Toure,Xavi,Keita,Messi,Eto'o,Iniesta Pewnie taki skład wystawi :D Myśle, że będzie 3:0 dla nas ;))
21 września 2008, 10:27
No w końcu jakaś wiadomość o Milito ... ale nie tego się spodziewałem ;/ mam nadzieję że jak najszybciej do nas wróci, i po załata dziury w obronie..
20 września 2008, 22:12
Mam nadzieje że wygramy :))) VISCA EL BARCA
25 sierpnia 2008, 14:40
stawiam na 3:0 dla Barcy :))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tupac888, dobra nie czepiaj się.... PRZECIEŻ WIADOMO O JAKĄ DRUŻYNĘ CHODZI!!
0
Valdes,Alves,Puyol,Marquez,Abidal,Toure,Xavi,Keita,Messi,Eto'o,Iniesta
Pewnie taki skład wystawi :D
Myśle, że będzie 3:0 dla nas ;))
0
No w końcu jakaś wiadomość o Milito ... ale nie tego się spodziewałem ;/ mam nadzieję że jak najszybciej do nas wróci, i po załata dziury w obronie..
0
Mam nadzieje że wygramy :)))
VISCA EL BARCA
0
stawiam na 3:0 dla Barcy :))
0
Valdes,Alves,Puyol,Marquez,Abidal,Toure,Xavi,Keita,Messi,Eto'o,Iniesta
Pewnie taki skład wystawi :D
Myśle, że będzie 3:0 dla nas ;))
0
Tupac888, dobra nie czepiaj się.... PRZECIEŻ WIADOMO O JAKĄ DRUŻYNĘ CHODZI!!
0
stawiam na 3:0 dla Barcy :))
0
stawiam na 3:0 dla Barcy :))
0
Mam nadzieje że wygramy :)))
VISCA EL BARCA