0

Tupac888, dobra nie czepiaj się.... PRZECIEŻ WIADOMO O JAKĄ DRUŻYNĘ CHODZI!!

0

Valdes,Alves,Puyol,Marquez,Abidal,Toure,Xavi,Keita,Messi,Eto'o,Iniesta

Pewnie taki skład wystawi :D

Myśle, że będzie 3:0 dla nas ;))

0

No w końcu jakaś wiadomość o Milito ... ale nie tego się spodziewałem ;/ mam nadzieję że jak najszybciej do nas wróci, i po załata dziury w obronie..

0

Mam nadzieje że wygramy :)))

VISCA EL BARCA

0

stawiam na 3:0 dla Barcy :))

0

stawiam na 3:0 dla Barcy :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?