ArekZiom92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tupac888, dobra nie czepiaj się.... PRZECIEŻ WIADOMO O JAKĄ DRUŻYNĘ CHODZI!!
0
Valdes,Alves,Puyol,Marquez,Abidal,Toure,Xavi,Keita,Messi,Eto'o,Iniesta
Pewnie taki skład wystawi :D
Myśle, że będzie 3:0 dla nas ;))
0
No w końcu jakaś wiadomość o Milito ... ale nie tego się spodziewałem ;/ mam nadzieję że jak najszybciej do nas wróci, i po załata dziury w obronie..
0
Mam nadzieje że wygramy :)))
VISCA EL BARCA
0
stawiam na 3:0 dla Barcy :))
0
stawiam na 3:0 dla Barcy :))