0

@RoberDzik Może trzymają go na faze pucharową i zmienią taktyke

0

@dzefrej234 Taki hiszpański Di Natale

1

@gohan77 wykastrowany Kroos

1

A nasze pizdy co brak kontaktu ze sztabem Brazylii ? Chłop za rok będzie niesprzedawalny to jest ostatnie okienko kiedy można za niego wziąć około 100 mln a ci nic nie robią tylko czekać aż mu się uraz pogłębi i wypadnie na 3-4 miesiące

0

@Rupert_Haubica Nie doleczyli mu urazu porządnie lubie go ale czas przytulić te 100 mln od arabów

1

@michal1899 Grimaldo bym im zawinął z przed nosa jeszcze Moline im gwizdnął myślę że u Flicka by się rozwinął na te ostatnie lata kariery i chłop ma kopyto dobre nie to co nasz flegmatyk Kounde

1

@FanVictoraIbarbo Najebał się pewnie i nie ma z nim kontaktu

0

Za Hakimiego niech sie wymienią i Kounde blizej na wybiegi bedzie mial

3

Wole takie transfery niż jakieś pizdorezy po 170 mln

0

@Andrzej_Majonez Dlatego czas na przebudowe ataku

0

Jak jest okazja to sprzedać za 120 mln ale najpierw po cichu dogadać kogoś w zamian

0

Mają dwa wyjscia oddac go nam za 20 mln albo placic dwa lata grube siano Rashowi

0

@Pablozeusz Klauzula wygasła mogą teraz negocjować

1

Dajcie go Como za 15 mln z opcją odkupu najlepsze rowiazanie

3

Ale skończ pierdolić zacznij robić

13

Jeszcze z 5 artykułów o nim napiszcie dawać czekamy....

0

@Czajniol_FCB Nie zdziwilbym się przeciez ten szczur do LaMasii przyszedl z Espanyolu

1

@Riguelme Załatwią??? Uratują nam 200 mln przed wyrzuceniem w błoto

4

City chce Balde to niech się wymienią tylko że Gvardiol jest trochę szklany

0

@R_da_Souza_Faria Płacą to na raty amortyzuja koszt na lata trwania kontraktu podpisze kontrakt na 5 lat wychodzi 16 mln + roczna pensja z 10 mln czyli max 26 mln rocznie beda za niego placic

0

I cyk Cancelo za free za nielegalne kontakty z Raphinhą.

0

Tą ofertę bedziesz mógł wsadzić sobie w dupe . Bayern nie bedzie taki głupi ostatnie szlify skladu im zostały maja mocna pake

1

Żadnych islamistów , afrykańców osłabiających zespół ramadanem i pucharem narodow afryki

0

@Capitano5 Może Liverpool , United , Arsenal

4

Hokus pokus czary mary Alvarezik zaraz będzie podeeebranyyyy XD

0

I dobrze niech biorą Rasha na 9

4

@Sccaner Laporta dyma go od 2003 :D

5

Takich gwałtów na was jak Barca to faktycznie nikt nie robił tu się zgodzę Florciu to powazna sprawa

15

Nie pierdol tylko wracaj Gladiatorze małolaci zagubieni są bez Ciebie

0

@Catculer Władze klubu chcą mu ją dać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?