Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Może trzymają go na faze pucharową i zmienią taktyke
0
@dzefrej234 Taki hiszpański Di Natale
1
@gohan77 wykastrowany Kroos
1
A nasze pizdy co brak kontaktu ze sztabem Brazylii ? Chłop za rok będzie niesprzedawalny to jest ostatnie okienko kiedy można za niego wziąć około 100 mln a ci nic nie robią tylko czekać aż mu się uraz pogłębi i wypadnie na 3-4 miesiące
0
@Rupert_Haubica Nie doleczyli mu urazu porządnie lubie go ale czas przytulić te 100 mln od arabów
1
@michal1899 Grimaldo bym im zawinął z przed nosa jeszcze Moline im gwizdnął myślę że u Flicka by się rozwinął na te ostatnie lata kariery i chłop ma kopyto dobre nie to co nasz flegmatyk Kounde
1
@FanVictoraIbarbo Najebał się pewnie i nie ma z nim kontaktu
0
Za Hakimiego niech sie wymienią i Kounde blizej na wybiegi bedzie mial
3
Wole takie transfery niż jakieś pizdorezy po 170 mln
0
@Andrzej_Majonez Dlatego czas na przebudowe ataku
0
Jak jest okazja to sprzedać za 120 mln ale najpierw po cichu dogadać kogoś w zamian
0
Mają dwa wyjscia oddac go nam za 20 mln albo placic dwa lata grube siano Rashowi
0
@Pablozeusz Klauzula wygasła mogą teraz negocjować
1
Dajcie go Como za 15 mln z opcją odkupu najlepsze rowiazanie
3
Ale skończ pierdolić zacznij robić
13
Jeszcze z 5 artykułów o nim napiszcie dawać czekamy....
0
@Czajniol_FCB Nie zdziwilbym się przeciez ten szczur do LaMasii przyszedl z Espanyolu
1
@Riguelme Załatwią??? Uratują nam 200 mln przed wyrzuceniem w błoto
4
City chce Balde to niech się wymienią tylko że Gvardiol jest trochę szklany
0
@R_da_Souza_Faria Płacą to na raty amortyzuja koszt na lata trwania kontraktu podpisze kontrakt na 5 lat wychodzi 16 mln + roczna pensja z 10 mln czyli max 26 mln rocznie beda za niego placic
0
I cyk Cancelo za free za nielegalne kontakty z Raphinhą.
0
Tą ofertę bedziesz mógł wsadzić sobie w dupe . Bayern nie bedzie taki głupi ostatnie szlify skladu im zostały maja mocna pake
1
Żadnych islamistów , afrykańców osłabiających zespół ramadanem i pucharem narodow afryki
0
@Capitano5 Może Liverpool , United , Arsenal
4
Hokus pokus czary mary Alvarezik zaraz będzie podeeebranyyyy XD
0
I dobrze niech biorą Rasha na 9
4
@Sccaner Laporta dyma go od 2003 :D
5
Takich gwałtów na was jak Barca to faktycznie nikt nie robił tu się zgodzę Florciu to powazna sprawa
15
Nie pierdol tylko wracaj Gladiatorze małolaci zagubieni są bez Ciebie
0
@Catculer Władze klubu chcą mu ją dać