Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki_Messi2001 twoja tara powinna przewietrzyć skład twojego rodzeństwa o ile je masz i wyjebać ciebie z niego jebany sezonowcu
0
piotrek91 teraz są takie czasy za tak dobrego zawodnika jakim jest Mats jet wart tych 40 mln ale znając nas kupimy go za 25 góra 32 mln euro chciał bym przypomnieć że 6 lat temu Dani Alves przyszedł za kwotę 35 mln
0
Tak oby przyszedł Neymar nowy Ronaldinho te same długie susy będzie rzeźnia jak kupią jeszcze Aguero . Atak : Neymar Messi Aguero ^_^
0
Walić tego starego i słabego Silve , Pedro zostaje niech się jebnięty zarząd bierze za ściąganie Hummelsa i Inigo Martineza
0
poeticus1/2 wstydzić to się powinieneś swojej wypowiedzi bo ja się Barcelony nie wstydze po przegranej 0-7 w dwumeczu z bayernem a przede wszystkim lata 2002-2004 Barca zaczęła się odbudowywać i tworzyć team jakim jest teraz.
0
Szczerze to dobrze mówi niewielkie zmiany są potrzebne a mianowicie zmiana trenera .
0
Za cene tego Silvy masz Hummelsa i Martineza
0
Pie****j się w czoło Tito poje***cu Hummels i Inigo Martinez to jest priorytet a nie Thiago Silva 30 lat tu się jebnij :D
0
Plan Transferowy Barcelony na lato 2013
Sprzedać:
Alexis Sanchez : 25 mln
David Villa sam chcę odejść : 15 mln
Victor Valdes sam chcę odejść :12 mln
Ibrahim Afellay pozbyć się za : 8 mln
Issac Cuenca : 4 mln
Andreu Fontas : 2,5 mln
Razem 58,5 mln
Kupić :
Isco 21 lat : 20-25 mln
Mats Hummels 24 lata : 25 mln
Inigo Martinez 21 lat : 5-10 mln
Ter Stegen 21 lat : 10-15 mln
Markel Susaeta 25 lat : 8-15 mln
Sergio Araujo 21 lat : wykupić z Boca Juniors : 6,2 mln
Wprowadzić do pierwszego składu : Gerrarda Deulofeu
Razem: 96,2 mln - 58,5 mln = 37,7 mln co nie obciąży zbytnio budżetu klubu