Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i kurwa prawidłowo !!!!
0
Nie zapominajcie o Laudrupie taki sam frajer
0
To były czasy kibice walczyli za klub a nie teraz przychodzi tabun żółtków na Camp Nou kibice nie śpiewają tylko spiker puszcza hymn i przyśpiewki a jak juz kibice spiewaja to od nie chcenia.....
0
Wez sezoniaku przymknij jape
0
O jejku jakie to straszne.....
0
Za gre by sie wzial a nie lepszego kontraktu oczekuje robi te same zwody i obrońcy go kasuja co akcje
0
Dobry deal jestem za :)
0
Tak tak a Polska mistrzem świata w 2014 panie Perez
0
*Davids
0
Ro****łeś mnie ty nawet Ronaldinho dzieciaczku ery Guardioli nie pamiętasz a co do piero takich piłkarzy jak Kluivert,DeBoer,Rivaldo,Dvids,Cocu i wielu innych :D
0
*Laudrupa
0
To sobie szanuj Figo i Laudupa dla mnie sa to smiecie i judasze tyle w temacie
0
Nie zgodze się ile on baboli popelnil z Valencia dwie w 05/06 z Liverpoolem 06/07 i z Espanyolem 08/09 . W dużej mierze jemu zawdzięczamy puchar ligi mistrzów z 2006 gdyby nie on to byśmy przegrali final z Arsenalem z 4-0 bo Henry i Ljunberg robili nasza obrone jak chcieli . I tak samo w 2009 roku gdy bronił jak szalony z Chelsea , wolny z bliskiej odleglosci drogby praktycznie nie do obrony a jednak obronil no i dalsze sytuacje z Drogba sam na sam tez radzil sobie bardzo dobrze w finale juz mial mniej roboty bo tylko 13 min MU mialo pilke i nacieralo na nasza bramke szacunek mu sie nalezy bo jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i jednym z najlepszych w historii Barcelony razem z Ramalletsem i Zubizarettą . Chyba nie widziałeś chuj***go bramkarza w Barcelonie jakim był Bonano wpuszczał wszystko co sie dało . .
0
To jest niezły krętacz kto wie czy to on nie sprzeniewirzył chajs a na Laporte zgonił i go ze stołka spier**
0
Isco mówił że jest antymadridista a z przejsciem do realu nie mial wyboru moglismy go kupic jak go nam malaga oferowala za 20 mln czy tam 25 mln ale Vilanova go nie chcial a szkoda byl by nastepca Iniesty
0
Mogli by Eto'o odkupić od Anży a nie Torresa ściągać
0
Nikogo nie stać na Messiego 250 mln + podatki cena wyniesie z 500 mln nikt tyle nie da
0
Skończy się że Barca wyłoży 40 mln i Luiz dorzuci cos jak Fabregas
0
Mogli by poszukac w ameryce poludniowej we francji,portugalii i holandii
0
No fakt nie sprawdziłem ale jest tak mało obrońców na rynku że nie mam pomysłów możę Bilbao ma jakis dobrych wychowanków
0
0
Garaya za 20 mln i Bagnacka do pierwszego zespołu wprowadzać
0
Zajely by sie pacany sciagnieciem Garaya,Inigo Martineza,Suboticiem,Hummelsem,De Sciglio takie to trudne???? Garaya by Benfica puściła za 25 mln i mamy zajebistego obronce
0
No Isco za 20 mln mogliśmy kupić ;/
0
*poniedzialek
0
mamut1211 w poniedzialej sie dowiemy czy przyjdzie Luiz czy Verthongen ;)
0
KichuBlaugrana ogarnij człowieky obrońców nie mamy a ty o sprzedaży pieprzysz
0
Bagnack zapowiada się na dobrego obrońce ciekawe jak będzie grał w przyszłosci. Za luiza niech Barca da 45 mln i jak Luiz pomoze w negocjacjach to powinien do nas trafić
0
Piąty puchar !!!!!!!!
0
Christo a lige mistrzów to kto zdobył puchar konfederacji ,puchar anglii .