0

No i kurwa prawidłowo !!!!

0

Nie zapominajcie o Laudrupie taki sam frajer

0

To były czasy kibice walczyli za klub a nie teraz przychodzi tabun żółtków na Camp Nou kibice nie śpiewają tylko spiker puszcza hymn i przyśpiewki a jak juz kibice spiewaja to od nie chcenia.....

0

Wez sezoniaku przymknij jape

0

O jejku jakie to straszne.....

0

Za gre by sie wzial a nie lepszego kontraktu oczekuje robi te same zwody i obrońcy go kasuja co akcje

0

Dobry deal jestem za :)

0

Tak tak a Polska mistrzem świata w 2014 panie Perez

0

*Davids

0

Ro****łeś mnie ty nawet Ronaldinho dzieciaczku ery Guardioli nie pamiętasz a co do piero takich piłkarzy jak Kluivert,DeBoer,Rivaldo,Dvids,Cocu i wielu innych :D

0

*Laudrupa

0

To sobie szanuj Figo i Laudupa dla mnie sa to smiecie i judasze tyle w temacie

0

Nie zgodze się ile on baboli popelnil z Valencia dwie w 05/06 z Liverpoolem 06/07 i z Espanyolem 08/09 . W dużej mierze jemu zawdzięczamy puchar ligi mistrzów z 2006 gdyby nie on to byśmy przegrali final z Arsenalem z 4-0 bo Henry i Ljunberg robili nasza obrone jak chcieli . I tak samo w 2009 roku gdy bronił jak szalony z Chelsea , wolny z bliskiej odleglosci drogby praktycznie nie do obrony a jednak obronil no i dalsze sytuacje z Drogba sam na sam tez radzil sobie bardzo dobrze w finale juz mial mniej roboty bo tylko 13 min MU mialo pilke i nacieralo na nasza bramke szacunek mu sie nalezy bo jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i jednym z najlepszych w historii Barcelony razem z Ramalletsem i Zubizarettą . Chyba nie widziałeś chuj***go bramkarza w Barcelonie jakim był Bonano wpuszczał wszystko co sie dało . .

0

To jest niezły krętacz kto wie czy to on nie sprzeniewirzył chajs a na Laporte zgonił i go ze stołka spier**

0

Isco mówił że jest antymadridista a z przejsciem do realu nie mial wyboru moglismy go kupic jak go nam malaga oferowala za 20 mln czy tam 25 mln ale Vilanova go nie chcial a szkoda byl by nastepca Iniesty

0

Mogli by Eto'o odkupić od Anży a nie Torresa ściągać

0

Nikogo nie stać na Messiego 250 mln + podatki cena wyniesie z 500 mln nikt tyle nie da

0

Skończy się że Barca wyłoży 40 mln i Luiz dorzuci cos jak Fabregas

0

Mogli by poszukac w ameryce poludniowej we francji,portugalii i holandii

0

No fakt nie sprawdziłem ale jest tak mało obrońców na rynku że nie mam pomysłów możę Bilbao ma jakis dobrych wychowanków

0

0

Garaya za 20 mln i Bagnacka do pierwszego zespołu wprowadzać

0

Zajely by sie pacany sciagnieciem Garaya,Inigo Martineza,Suboticiem,Hummelsem,De Sciglio takie to trudne???? Garaya by Benfica puściła za 25 mln i mamy zajebistego obronce

0

No Isco za 20 mln mogliśmy kupić ;/

0

*poniedzialek

0

mamut1211 w poniedzialej sie dowiemy czy przyjdzie Luiz czy Verthongen ;)

0

KichuBlaugrana ogarnij człowieky obrońców nie mamy a ty o sprzedaży pieprzysz

0

Bagnack zapowiada się na dobrego obrońce ciekawe jak będzie grał w przyszłosci. Za luiza niech Barca da 45 mln i jak Luiz pomoze w negocjacjach to powinien do nas trafić

0

Piąty puchar !!!!!!!!

0

Christo a lige mistrzów to kto zdobył puchar konfederacji ,puchar anglii .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?