Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak byśmy mieli obrone Abidal,Pique,Puyol i Alves z roku 2008 to o obrone bym sie nie bal w pojedynku z City
0
Adriano zagra znowu jebnie torpede
0
Drugiego Hleba chcą kupić :D
0
Plotki mówiące o odejściu Martino nie długo się spełnią nie zdziwił bym się jak Guardiola wróci po nie udanej przygodzie w Bayernie
0
Dobrze zrobił Rosell to krętacz i zdrajca
0
Najlepszą obroną jest atak
0
I przez tą zdradliwa morde Laporta musial odejsc w 2010 bo Rosell robił przekręty i zgonił na Laporte dobrze że ta małpia morda juz nie bedzie prezydentem klubu
0
Wymagający są tylko City reszta jest tylko upierdliwa czasami :D
0
Przypomnijcie sobie przypadek Eto'o też niby mało znany zawodnik z Mallorcii a jak pięknie wybuchł u nas jego talent
0
A kogo masz w Barcelonie w ataku Messiego i jego przydupasów Pedro,Alexisa co strzelają tylko z ogórkami..........
0
Nie trzeba isc na zakupy do BVB i do Atletico bo długo nie pociągniemy rycerze guardioli powoli odchodza zostaje sam messi a gdy on nie w formie to i cala druzyna nie w formie . W klubie za bardzo liczą na Leo ja wolalem gdy on strzelal mniej ale bramki rozkladaly sie na Henrego , Etoo ,Messiego ,Pedro, Ville jak w latach 2009-2011
0
Hummelsa,Gundogana i Reusa za 90 mln w pakiecie i Stegena za 12 mln a sprzedac trzeba Tello,Cuence i Songa
0
Łysy niech spieprza od naszych zawodników
0
Za Van Gaala to Xavi był bliski przejścia do Manchesteru United a nie do Milanu
0
Song i Roberto są słabi a Inieście się grać nie chce dlatego są potrzebni nowi najlepiej oddac w rozliczeniu Songa do BVB
0
Los na loteri normalnie młodziutki i 30 mln tylko nad czym tu się zastanawiać
0
Barca prawie nigdy nie płaci klauzuli........ :D
0
Obojętne to jest byle by została nazwa Camp Nou :)
0
Niech laps gre poprawi a nie czeka na lepsze warunki umowy........
0
Ja wciąż chcę by do nas trafił następca dla Iniesty a mianowicie Isco
0
Ville za darmo brać :D
0
Taa tylko że austriacka liga nie jest zbyt wymagająca
0
0
0
Eto"o ściągnąć z CFC
0
Za Laporty było lepiej
0
Byle gdzie niech idzie byle by Barca zawarła umowę o wykupie zawodnika spowrotem za 2-3 lata
0
Kontuzjowane Asy niech sie kuruja na wiosne po co ich meczyc
0
Sprzedać za dwa z opcją odkupienia za 2-3 lata
0
Bo ustawiają chujki te losowanie