0

Jak byśmy mieli obrone Abidal,Pique,Puyol i Alves z roku 2008 to o obrone bym sie nie bal w pojedynku z City

0

Adriano zagra znowu jebnie torpede

0

Drugiego Hleba chcą kupić :D

0

Plotki mówiące o odejściu Martino nie długo się spełnią nie zdziwił bym się jak Guardiola wróci po nie udanej przygodzie w Bayernie

0

Dobrze zrobił Rosell to krętacz i zdrajca

0

Najlepszą obroną jest atak

0

I przez tą zdradliwa morde Laporta musial odejsc w 2010 bo Rosell robił przekręty i zgonił na Laporte dobrze że ta małpia morda juz nie bedzie prezydentem klubu

0

Wymagający są tylko City reszta jest tylko upierdliwa czasami :D

0

Przypomnijcie sobie przypadek Eto'o też niby mało znany zawodnik z Mallorcii a jak pięknie wybuchł u nas jego talent

0

A kogo masz w Barcelonie w ataku Messiego i jego przydupasów Pedro,Alexisa co strzelają tylko z ogórkami..........

0

Nie trzeba isc na zakupy do BVB i do Atletico bo długo nie pociągniemy rycerze guardioli powoli odchodza zostaje sam messi a gdy on nie w formie to i cala druzyna nie w formie . W klubie za bardzo liczą na Leo ja wolalem gdy on strzelal mniej ale bramki rozkladaly sie na Henrego , Etoo ,Messiego ,Pedro, Ville jak w latach 2009-2011

0

Hummelsa,Gundogana i Reusa za 90 mln w pakiecie i Stegena za 12 mln a sprzedac trzeba Tello,Cuence i Songa

0

Łysy niech spieprza od naszych zawodników

0

Za Van Gaala to Xavi był bliski przejścia do Manchesteru United a nie do Milanu

0

Song i Roberto są słabi a Inieście się grać nie chce dlatego są potrzebni nowi najlepiej oddac w rozliczeniu Songa do BVB

0

Los na loteri normalnie młodziutki i 30 mln tylko nad czym tu się zastanawiać

0

Barca prawie nigdy nie płaci klauzuli........ :D

0

Obojętne to jest byle by została nazwa Camp Nou :)

0

Niech laps gre poprawi a nie czeka na lepsze warunki umowy........

0

Ja wciąż chcę by do nas trafił następca dla Iniesty a mianowicie Isco

0

Ville za darmo brać :D

0

Taa tylko że austriacka liga nie jest zbyt wymagająca

0

0

0

Eto"o ściągnąć z CFC

0

Za Laporty było lepiej

0

Byle gdzie niech idzie byle by Barca zawarła umowę o wykupie zawodnika spowrotem za 2-3 lata

0

Kontuzjowane Asy niech sie kuruja na wiosne po co ich meczyc

0

Sprzedać za dwa z opcją odkupienia za 2-3 lata

0

Bo ustawiają chujki te losowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?