Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież ma zostać podpisanie kontraktu z arabami to byl fake
3
Zubizaretta i starania autor tego artykułu chyba żyje w innej rzeczywistości :)
0
Ta pozbedziemy sie Songa a w jego miejsce kupmy zapewne jeszcze słabszego typa
0
Dać 65 i Tello z Songiem bo Sanchez ma zostać
0
Po co tracą chajs niech odrazu wezma Koemana i Sergiego
1
za 55 mln mamy Suareza do Liverpoolu od nas Tello albo Song , lepiej kupić taniej Sturiidgea/Jacksona/Benteke/Balotelliego
8
Świetny zawodnik widze ze kadrowo zblizamy sie powoli do polskiej ekstraklasy............
0
Kij z Higuainem kupmy Sturiidga
0
Zamiast kupywać nowych piłkarzy wyciągnijcie z emerytur Koemana,Sergiego itp ..........
0
Sturridge na 9
0
Sturridge powinien do nas przyjść angielski Kluivert
1
Niech nam dadzą Marquinhosa a potem pogadamy
1
Chorwacja wygra jedną bramką
0
Laporta wroci to zrobi z wami porzadek
0
Ciekawe a natransfery nie maci od 3 lat
0
To niech nam zaplaca 50 mln
0
Ale Barcelona lubi oddawać prawie za darmo oni myślą że na rynku panuja ceny z lat 1999-2010
0
Mathieu to wspaniały piłkarz trzeba dać Valenci min. 60 mln ...............
1
Gdyby nie Aragones gówno by osiągneli praca Del Bosque to kontynuacja wizji Aragonesa
0
Cesca wrócić na jego pozycje i przestac wykorzystywac go jako falszywa 9 to bedzie dobrze gral caly sezon pie*****ą to tak jak by Messiego dać na stopera tam by sobie nie radził i wpizdu sprzedajemy Messiego bo słabo grał.........
0
Romek spi*****j
0
To niech go nam sprzedadzą i dołączy w styczniu
0
Monaco by się skusiło :d
0
Marquinhos zostaje w PSG , Mathieu to nie porozumienie ,Piszczek niech siedzi w BVB, do Barcy Cuadrado,Turan i Rakitić
0
Montoya jest za słaby gdy by był dobry nie miał by problemu z wygryzieniem Alvesa który już nie chula jak w Sevilli i w pierwszych 4 latach w Barcie powinnismy sciagnac Cuadrado a Montoye wypozyczy Violi może tam by się rozwinął
3
Roberto nie ma jaj by ciagnac gre pomocy jak to robil kiedys Iniesta gdy zaczynał w pierwszym zespole Rafinha wygryzie Roberto
2
Turan gra bardziej w środku pola a Reus lubi na skrzydłach grać albo za napastnikiem powinni sprzedać Pedro i kupić Reusa i Turana/Koke/Gundogan
2
Przydał by się piłkarz z jajem a nie same ciapciaki po Guardioli biegają i faule wymuszają Turan bedzie drugim Enrique :D
0
Czyli witaj Mathieu ty drewniaku.........
1
Z takimi decyzjami zarzadu do 2016 zostaniemy bez gry w pucharach