Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do dupy taki transfer kupią stopera a na prawej duch będzie chyba biegał bo Montoya to leszcz nwm co on dalej w klubie robi.
0
Montoya hahaha weź przestań on nawet w 40 % nie jest tak dobry jak Alves w obecnej formie.
0
Oby to się sprawdziło jak kupimy :Rakiticia,Reusa,Marquinhosa i Laporte oraz może wróci do nas Eto"o przyszły sezon nie będzie stracony.
0
Eto'o i Ronaldinho mogli by wrócić Roni podszkolił by to gwazdke Neymara
0
0
20 + Tello za Danilo
0
Jak maja sprzedac to za minimum 60 mln w jego miejsce kupimy Reusa i Gundogana za 70
4
Je**ć tego Benatie niech się zajmą Marquinhosem 20.l , Laporte 19.l , Danilo 22.l ,Mangalą 22.l Hummelsem 25.l
0
Immobile lepszy
0
Jak BVB się nim interesuje to bierzmy Reusa za 25 + Tello
0
Lepszy był by Immobile za 20 mln
0
Bo Barca jest na niskim poziomie nie umieją ni kogo kupić dlatego
0
Weź przestań nigdy nie powinniśmy się pozbywać Eto"o a Ibra nie powinien fo nas nigdy trafić
0
Do nas powinni tylko przyjsc Laporte,Marquinhos i Danilo
5
Miranda i Mathieu to kpina a nie kandydaci stare dziadki
0
Ale nie takie cioty on jest słabszy od Oleguera albo Chygrynskiego.........
0
Ta a na prawej będzie grał pan mięka kupa Montoya ? Najpierw niech Danilo albo Cuadrado ściagna a potem moga oddac Alvesa
0
Najgorszym debilizmem Barcy było pozbycie się Eto"o i kupno leszcza Ibry oraz sprzedaż Toure do City.
1
Jeszcze Laporte i obrona stałych fragmentów gry nam nie straszna
0
30 MLN I Alves to chyba jakaś kpina czemu nie skontaktuja sie z Porto w sprawie Danilo jego kupia za 30 a Alves zostanie
0
Enrique powinien wprowadzać Halilovicia jak Rijkard wprowadzał Messiego do pierwszej drużyny
3
Jeszcze Denis Suarez , El hadadi , Dongou
1
Alves 20
Song 10
Tello 10
Fabregas 55-60 mln
Pedro minimum 25 mln lub oferta PSG na 40 mln
Sanchez 30-40 mln
Cuenca Affelay Bojan z 15 mln
0
Skorzystać z ofert PSG za Pedro - 40 mln , Juve za Sanczeza 30 mln i Tello z Songiem za 20 mln i mamy i 90 mln + 60 z budżetu = 150 mln za które kupujem Laporte 36 mln Koke 35-40 mln Cuadrado 20-25 mln i zostaje 49 mln na Coste albo Reusa.
0
Cesc minimum 60 mln
1
O ni wiedzą jak wkur**** kibiców ...........
1
Jeszcze idioci Marquinhosa i Llorente chcą kupić . Wogóle co to za wycena Fabregas 65 Alexis 40 i Alves 20 za marne 80 mln oni są warci przynajmniej 125 mln inne kluby za jakies gwiazdy jednego sezonu żądają po 60 mln minimum a my jak te ostatnie szma*** zajebistych i sprawdzonych graczy sprzedajemy za bezcen. Uczniowie Gasparta w tym zarządzie siedzą .
0
Za Pedro,Sancheza,Songa i Tello maja 90 mln: Pedro do PSG za 40 ,Sanchez do Juve za 30mln i Tello z Songiem za 20 mln . Laporta wracaj bo rozprzedadza drużynę arabom jak Tusk sprzedaje Polske ruskim.
1
Laporte niech kupują a nie jakiegoś Marquinhosa........
0
Jak ściągną Hummelsa , Laporte i Danilo/Cuadrado wtedy możemy rozmawiać o sprzedaży Mascherano , Adriano itp do tego czasu nie ma mowy o sprzedaży naszych obrońców.