0

Jak do Rakiticia,Halilovicia,Stegen i Bravo dokupimy Cuadrado,Suareza i Hummelsa będzie to zajebiste okienko transferowe

0

Niestety w interesach Real nie ma sobie równych ale i tak maja dlug 500 mln :D

0

Jezu co za młoty 8 mln im szkoda...... Mogli im chociaz zaoferowac Tello,Bojana,Afellaya albo Dos Santosa.

0

Najgorszy błąd w transferowej historii 100 razy lepszy Etoo poszedl za darmo i jeszcze musielismy doplacac 48 mln za tego leszcza Ibre .Inter nam powinien dać 48 mln + Ibre.

0

Messi jeśli nie wróci do formy i dalej bedzie chodzil po boisku to moze wyleciec za rok za 200 mln mogli bysmy kupic caly sklad ale gdy na fotelu prezesa bedzie siedzial Laporta ale wolal bym zeby Messi wrocil do formy i gral u nas do konca kariery.

0

Może i ładna ale pechowa najlepsza czcionke mieliśmy 2004-2006 i 2010/2011

0

Za Suareza damy 40 pare mln bo sprzedaliśmy Sancheza do Arsenalu za 38 mln

0

Podróby jakieś a gdzie Beko na ramieniu :D

1

Suarez wystartuje od pierwszej kolejki ligowej

0

W końcu ktoś gada z sensem :)

0

0

Aha przypadkiem skoczyl na plecy kolesiowi ktory stal w miejscu bo taki mial chwilowy kaprys........

16

A Zubizaretty to nie mogli wyje**ć ...........

0

Ale powiedz co w nim widzisz ja tylko reklame zrobiona przez PSG wydali na niego 32 mln cały sezon przesiedział na ławce rezerwowych i nic nie pokazal szkoda naszego czasu i pieniedzy na tego goscia . Powinniśmy się skupić na kupnie Laporte grał świetnie cały sezon za co zostal nagrodzony po przez umieszczenie w 11 sezonu laliga zna lige jego aklimatyzacja w druzynie potrwala by duzo krócej niż w przypadku Marquinhosa. Płacimy klauzule 42 mln i Bilbao nie ma nic do gadania a na Marauinhosa musieli byśmy wydać z 50 mln i oddać Alvesa do PSG.

2

Jak by nie mogli Laporte kupić aktuwujemy klauzele 42 mln i Bilbao nie ma nic do gadania....

0

To już wolał bym dać 70 na Jamesa albo Isco ale najpierw kupmy Cuadrado,Laporte i Danilo.

0

Laudrup ty sprzedawczyku jak śmiesz sięgać swoimi plugawymi łapami po legende Barcelony !!!!!!!

0

Ale Cuadrado o ponad polowe tanszy

0

Tak kupili za Fabregasa a do pomocy jednego nam brakuje Rafinha szybko nie załata dziury po Xavim tym bardziej Roberto sobie z tym nie poradzi bo nie ma jaj Iniesta w jego wieku już był podstawowym zawodnikiem Barcy.W razie co powinni złożyć oferte za Kroosa.

2

Jak ściągną Kroosa to ok może iść na emeryture ale jak nie bedzie nowego pomocnika nie ma mowy o odejsciu Xaviego napewno nie w tym okienku.

0

Za nim Zubizaretta sie nim zajmie Cuadrado bedzie mial podpisany kontrakt z Bayernem

0

Arsenal niby zaoferowal 40 mln a my sie zgodzilismy . Źródło goal.com

1

Według goal.com zgodzilismy sie na oferte Arsenalu wynoszaca 40 mln euro.

0

Hehe dokładnie chociaż jeden +

0

Tylko jest sprawa za jaka cene najpierw chcieli 50 mln potem jak już nikt się nim za bardzo nie interesował obniżyli do 30 mln nie wiadomo jak jest teraz.

0

Jedyni ograni obrońcy w rozsądnej cenie jacy mogli by do nas przyjść to :Prawa obrona : Danilo 30-35 mln Tello.Środek: Hummels wiek 25 cena 35 mln , Laporte wiek 20 cena 42 mln , Marquinhos wiek 20 cena 45 mln Alves/Montoya.Lewa obrona : Verthongen wiek 27 cena 20-30 mln.Ofensywa: Reus wiek 25 cena 35 mln , Cuadrado wiek 26 cena 25-34 mln , Suarez wiek 27 prawie kupiony 79 mln. W tym okienku kupił bym Suareza,Hummelsa i Cuadrado w zimie aktywował bym klauzule Reusa trzeba już szukać następcy Iniesty jego pozycja wymaga wielkiego wysiłku a on już ma 30 lat wiec forma bedzie niestety opadać zarząd powinien teraż żałować że nie kupili Isco jak go nam Malaga oferowała za 27 mln . I za rok aktywujemy klauzule Laporte najlepiej jak by teraz wpłacili zaliczkę jak przy kupnie Neymara.

0

Aha na Thiago Silve który w cale taki dobry nie jest wpier**lą 50 mln zagra może z 3 lata a na Hummelsa im szkoda 35 mln albo na Laporte 42 mln już bym wolał żeby kupili za te 50 mln Marquinhosa przynajmniej młodziutki a tak PSG wyrucha Barce sprzedając dziada za 50 mln młody Marquinhos stworzy pare stoperow z Luizem i na dodatek beda mieli zastrzyk gotowki na transfery...........

0

Co ty pierdo**sz Eto"o i Henry nie pasowali do styluu gry Barcy jakoś gdy oni w trójkę grali razem to była rzeźnia dla przeciwnika i w tam tym okresie Barcelona to był zgrany zespół każdy był równie ważny w układance Guardioli a nie teraz tylko Messi gra sam dla siebie a reszta ustawiona pod niego.Eto"o i Henry nie pasowali do zespołu hahaha no raczej przecież strzelili z Messim tylko 100 bramek,...............

1

Messi na stara pozycje powinien wrócić atak ; Messi Suarez Neymar

0

No faktycznie po sprzedaży szrotu i może Pedro będziemy mieli góre pieniedzy max 50 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?