0

Za 2-3 lata może wygramy najpierw drużyna musi się zgrać

1

Ja do obrony chciałem tylko Laporte prawie cały sezon oglądałem Bilbao i jego wystepy dla mnie jest fuzją Pique i Puyola potrafi bardzo dobrze wyprowadzać piłke i nie boi się ruszac do przodu jak Pique a z Puyola ma dwie cechy 100 % oddanie drużynie i nie boi się ostro wchodzić w napastników wystarczy go podszlifować pod naszą filozofię gry a będziemy mieli obrońce na długie lata a alternatywnie to chciałem Hummelsa.

1

Podobne nazwy sory za błąd zawsze mi się mylą :D

11

Marquinhosem jaka podnieta była a ze Stade Rennes grał piach jak amator dobrze że do nas nie przyjdzie.

2

Milan jest tak bogaty że kupi go za max 3 mln lepiej go do Fiorentiny oddać + 40 mln za Cuadrado

5

Ławka rezerwowych peka w szwach a co z pierwszą jedynastką ???

4

Bla bla bla i tak go nie kupia...

0

Jak on jest wart max 5 mln.

0

Błagam nie porównuj tego leszcza wartego max 5 mln do legendy chyba nie oglądałeś meczy w wykonaniu Laporte on jest połączeniem Puyola i Pique jest waleczny bez wahania wchodzi w napastnika i dobrze wyprowadza piłkę tylko że jeszcze by go trzeba było oszlifować.

0

Musiał zrobić ten transfer bo Pep chciał się pozbyć Eto'o i musiał załatać po nim dziure

0

Nie wierze bedzie grał z 5 ;(

0

Bayern nadal interesuje sie Cuadrado z tego co wiem to zerwali rozmowy w sprawie Benatii

0

Weź dropsy bo zaczynasz majaczyć jak Cruijf sprzedać Messiego haha dobre :D

0

A niech tylko spróbuje wziąć 5 to się wku**ie

0

Bez przesady narazie Halilović gra jak Messi z lat 2005-2007

0

Do ofensywy nie ma co kupywać mamy Rafinhe,Deulofeu niedługo Munir,Halilović,Suarez będa wchodzić do pierwszej drużyny. Ja marze by kupili do obrony Laporte cały sezon ogladalem jego wystepy przypomina mi troche Puyola też daje z siebie wszytsko na boisku i pokazuje że nie boi sie ostrych wejść tylko musieli byśmy sie dogadać co do ceny żeby nie przekroczyła 42 mln.

0

Jeden dobry młody obrońca a wszyscy będą szczęśliwi.

1

To już ostatni transfer w tym okienku na Cuadrado nie ma co liczyć zaoferuja 25 mln Viola nas wysmieje i sprzedadza go za 38-40 mln do MU albo Bayernu którzy bez wahania wyłożą taka kase na stół

0

MesQuenUnClub22: Niestety nie gdybym siedział w zarządzie wolał bym przeznaczyć 20 mln na szkolenie młodzieży lub na szukanie młodych talentów widze że masz wielką ochote na chipsy że tylko one Ci przyszły do głowy mam prosta rade dla Ciebie idz do sklepu i je sobie kup.PanicCry dzięki za propozycje ale to nie jest moja pozycja wole grać na lewym skrzydle lub jako 10.Koksik2700 postawiłem tyle kropek bo jestem poirytowany tym transferem ok mógł by przyjść ale za 5-10 mln max a nie kupują 31 letniego francuza i bez wachania wykładają 20 mln a na młodych utalentowanych obrońców jak Hummels,DeVrij,Zouma,Aurier,Varane,Marquinhos,Laporte,Blind,Rojo szkoda im raz na pare lat wydać 15-40 mln.W necie za dużo nie siedze wchodze z 2-3 razy dziennie po pare minut nie mam czasu na pierdoły jestem pochhłonięty rehabilitacją po zerwaniu więzadeł,chodze na siłownie a reszte wolnego czasu wole posiedzieć na świeżym powietrzu z przyjaciółmi.

0

0

Zaoferujmy 35 + 7 zmiennych w innym przypadku zasili szeregi MU

0

Ale mi tu argument podałeś......... Dajesz odpowiedni chajs i masz kogo chcesz.

2

Nawet na Benatie nie ma kasy :D

0

Bale tez podpisal nowy kontrakt a gdzie siedzi od roku ?

0

Wysilmy sie ostatni raz i zakontraktujmy Laporte i Cuadrado

0

Kupmy Laporte dogadajmy sie z Bilbao by kwota transferu nie przekroczyła wysokosci klauzuli i na lewą obrone kupić Rojo

11

Szkoda że nie możesz od ponad 14 lat przekonać zarządu Barcelony by cie zatrudnili na stanowisko trenera hahaha lamus :D tylko z tego powodu gremlin jest taki ciety na Barce dalej nie moze przezyc tego że Laporta wolał Pepa niż ,,wielkiego Mou " :D

0

Teraz dowiedziałem się dwóch sprzecznych informacji podobno sam zdementowal plotki o jego odejsciu z Realu a z drugiej strony piszą że miał by przejsc do Liverpoolu ktory mial by zaplacic 30 mln funtów.

0

Grzeje ławke ale w jego przypadku to nic strasznego z marketingowym BBC nie wygra a w dzisiejszych czasach dobry zawodnik = drogi zawodnik kiedyś kosztował by max 25 mln mogliśmy go brać za 27 gdy go nam Malaga oferowala postarali by sie zatrzymac Thiago i teraz bysmy mieli mocna pomoc na długie lata. Fajnie by było miec Jamesa ale równało by się to ze strata Messiego bo podobno Bartomeu złozył oferte 90 mln ale James trafił by do nas w 2015 a pieniadze na Jamesa pochodziły by z przychodu po sprzedazy Messiego wiec do dupy troche z takim transferem.

0

z 10-15 mln i jest nasz Indi poszedl do Porto za 7,7 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?