Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinniśmy zapłacić im 40 mln i 20 mln przy odbiorze w 2016 :D
2
Frustracja po prostu tyle lat byli wszyscy przez nas miażdżeni odbiło się ludziom na psychice kiedyś jak graliśmy średnio to nikomu Barca nie wadziła :)
5
To w tym trzeba kupić Cuadrado i Reusa :D
2
I Mourinho ma 100 % racje .
0
Kiedyś nikomu nie przeszkadzała gra Alvesa jak na stoprze grał duet Pique
0
Montoya musi w końcu grać odważnie 3 lata w pierwszej drużynie a dalej gra zbyt zachowawczo jak by co dopiero wchodził do ekipy z Barcy B.
0
I dobrze może to będzie tani owocujący transfer warto zaryzykować :) . Szkoda psuć potencjał Cuadrado ustawiając go na obronie .
1
Montoye do Sevilli na wypożyczenie, Alves na ławke , kupujemy Cuadrado
0
Ta po to sie Klopp tyle produkował że Reus zostaje na ten sezon by go teraz oddać za mniej niż oferowała Barca no pomyśl z reszta jego klauzula wynosi 35 mln ktora mamy zamiar w styczniu aktywować.
0
Lepiej żeby sie ogrywał w LaLiga niż w Premier League
1
Co gwiazdeczki się konkurencji boją ?
0
Montoya to narazie zwykły przeciętniak Bojan obrony wielka nadzie która jak narazie nie wypaliła jeśli mowa o graniu za nazwisko to ,Busquets,Alves,Alba,Neymar nie powinni wogóle grać . Busquets ma lenia w d..e , Alvesovi spadła forma , Alba no grał słabo ale pod koniec sezonu spisywał się bardzo dobrzem, Neymar wyjdzie mu pare razy fajny drybling ale knocił kilka set i caly czas chce przechodzic po 6 zawodników a głównie miesza sie z powietrzem i co chwile sie przewraca a potem kazdy sie boi czy sie nie polamal na mundialu malo co brakowało a stal by sie kaleka.
0
Montoya na wypożyczenie bo jest słaby od lat nie może wygryść Alvesa z pierwszego skladu po takim wypozyczeniu do Premier League może by wskoczył na wyższy poziom , Alves na ławkę a Cuadrado pierwszy skład.Rywalizacja na każdej pozycji wniesie dużo ożywienia w grze każdy będzie dawał z siebie 100 % a nie tak jak teraz zero rywalizacji i takie Busquetsiki grają byle by grać i trzepać kase.
2
Song się przestraszył w Arsenalu grał podobnie do Yayi Toure a u nas dostanie pilke i szybko byle nie spier...lić oddaje ja do Iniesty albo Xaviego.
0
Songa do Liverpoolu albo do Violi 45 Song za Cuadrado , Roberto wypożyczyć do Villarealu lub Sevilli .
2
Jak już tak nie chcą Alvesa to niech zaoferują go za 7 mln Liverpoolowi albo Juventusowi równie dobrze mogli byśmy wypożyczyć Montoye do Premier League a Alvesa zostawić na ławce to by było najbardziej bezpieczne rozwiązanie.
0
Bardziej urokliwym wydarzeniem dla Abidala był chyba finał z MU kiedy wrócił po walce z rakiem do gry i wznosił puchar mistrzów. A manita to nic nadzwyczajnego można było również podać 2-6 w 2009.
1
Nie było takiego okresu to ciekawe kto kasował Cristiano,Kake i Benzeme z Puyolem co każde Gran Derby przed walką z chorobą był najlepszym lewym obrońcą w europie.
0
Z MU w finale gralismy w 2011 sezon 10/11 .
0
Najlepszy lewy obrońca jaki u nas grał poświęcał się w 100% pamietam jak chyba z Sevilla wybil piłke głowa z pod nóg rywala .
1
Adriano zostaje , Song odchodzi w trybie natychmiastowym niech mu się tam wiedzie u nas kariery nie zrobi.
0
Mają mu niby skrócic do 2 miesiecy ta kare
0
Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać ;) . http://olx.pl/oferta/koszulka-fc-barcelona-xavi-wyjazdowa-2004-2005-rozmir-l-CID767-ID5i1OW.html
0
Na prawą obronę musi przyjść zajebi**e szybki zawodnik czyli Cuadrado
1
Dokładnie przykładem jest finał z 2006 i jego bomby które bronił Valdes :D
0
W tam tym okresie mieliśmy nieposkromionego lwa na środku ;) Thierry i na lewym skrzydle pokazał że jest klasowym piłkarzem nie ważne na jakiej pozycji przystaje mu grać.
1
Chyba chciałeś Litmanen powiedzieć Messiego i Inieste.
0
Jak dla mnie to on powinien dostać zakaz gry dla Urugwaju na dwa miesiace i z 2 mecze zawieszenia na przyszłym mundialu .
1
Gio, Overmars i Thierry to były strzały w dyche nigdy nie zapomne tych zawodników.
0
Musi wrócić do formy by był dla nas jakimś wzmocnieniem narazie mizernie się prezentował .