0

Nie sądzę wielkiego zainteresowania wokół nich narazie nie ma.

0

Lepiej się skupić na młodszym Thauvin

0

Ja to bym zaczął obserwować Harryego Kane i Eriksena póki koguty nie żądają 100 mln :)

8

Szkoda że nie Inter :D

0

Jak by Busi poprawił swoją motorykę i zaczął strzelać z dystansu był by najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie .

0

To już były w tam tym sezonie mieliśmy żółty kołnierzyk :D ja bym chciał czegoś w starym stylu z Unicefem na przedzie :)

0

Przeżyjemy jakoś ten przyszły sezon ;) ale dziwne że klub jak i Nike nie biorą pod uwagę zdania kibiców przecież to my kupujemy koszulki.

0

Gdzie widzisz w moim tekście jakieś słowa krytyki wobec Rakiticia ? Mówie że gra zachowawczo i nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości. Nie potrzebnie się chłopie spinasz przeczytaj przemyśl treść a potem odpowiadaj.....

0

To znaczy kiedy były te gorsze stroje ? Nawet te koszulki z początków Barcelony są ładniejsze

0

Adidas to robi tylko dobre koszulki CFC ,Bayernowi i Realowi reszta to same nie doroby jak by Nike pomyślało troszkę mogli by zrobić koszulki w starym stylu coś podobnego do koszulek jakie robiła Kappa.

0

O ile Rakitić z Suarezem pokażą że mają jaja bo Rakitić gra dość zachowawczo a Suarez no narazie to jeszcze nie jest on próbuje najpierw asystować Messiemu a później bardzo chce strzelić bramkę ale mu nie wychodzi :D miejmy nadzieje że będzie coraz lepiej :)

0

No może przesadziłem z tym miliardem.Hahaha jakich poleceń ? Co zbierasz i boisz się że cię ktoś przegoni czy co ? W d..pie mam jakieś polecenia , czemu ma służyć twój pkt nr 3 co ja jestem jakimś obrońcą tego gremlina co uciekł jak tchórz nigdy nie lubiłem tej parszywej mordy a dług Realu nie dawno wynosił 600 mln euro kredyciki krótko terminowe i kredyciki długo terminowe. Są na dobrej drodze by mieć ten miliard długu. http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/469341/astronomiczny-dlug-realu-madryt-krolewscy-zalegaja-ponad-600-mln-euro

0

Zajebisty z niego biznesmen 1 mld długu na koncie...

1

No i co z tego jak można karać kluby za to że dają szanse lepszego życia młodym dzieciakom i ich rodzinom....

0

Skąd ta pewność ? Może Thiago wróci

0

Bravo za Stegena i strachu nie ma :D

0

Sprzedać okazyjnie Romie a w 2016 lecim do rzymu po Pjanicia :D

15

Gimby dalej będą wierzyć w nienawiść między nimi....

0

Wiadome przecież specjalnie odszedł bo nie chciał z idiotami pracować ;)

0

Co za młoty zamiast nawiązać stylistycznie do koszulek z lat 90 to zrobili jakąś piżame...

0

Jeszcze mu się odwidzi i wróci tak jak odchodził mówił że potrzebuje dłuższej przerwy bo się wypalił a wrócił do trenowania po roku.

0

Casillasa udupił więc jeden przypadek mamy :D

0

Wiem o tym ale tylko napisałem że jego bym najchetniej widział w roli naszego nowego trenera ;)

0

Oni przynajmniej mogą za 53 mln kogoś kupić a nasze 25 to chyba idzie na wypłatę dla Messiego.

0

hahaha no fakt kontrakt z qatarem jest wart majątek

1

Simeone i Klopp

0

Lepiej by było wzmocnić pomoc i obronę za te pieniądze w ataku był by Neymar z Suarezem chyba żebyś oddał Messiego do City/CFC za 180+ Aguero/Hazard.

1

Bielsa był by najbardziej prawdopodobnym wariantem chociaż nwm czy OM go teraz wypuści jak im tak w Ligue 1 dobrze idzie pod jego wodzą . Klopp czuje się dobrze w BVB i w tak trudnym momencie w jakim jest teraz Borussia napewno ich nie zostawi , Rijkarda po odejściu z Barcy krytykowali sami piłkarze min. Xavi więc małe ma szanse praktycznie zerowe. Moim faworytem był by Simeone , Barca by na tym napewno skorzystała może by zabrał ze sobą do nas Koke , Turana kto wie czas pokaże.

0

To już lepiej sprzedać Messiego jak Barca ma spełniać jego zachcianki i rujnować się kolejnym transferem za 80 mln + co roczne wypłaty dla Aguero w wysokości min 14 mln .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?