Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzę wielkiego zainteresowania wokół nich narazie nie ma.
0
Lepiej się skupić na młodszym Thauvin
0
Ja to bym zaczął obserwować Harryego Kane i Eriksena póki koguty nie żądają 100 mln :)
8
Szkoda że nie Inter :D
0
Jak by Busi poprawił swoją motorykę i zaczął strzelać z dystansu był by najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie .
0
To już były w tam tym sezonie mieliśmy żółty kołnierzyk :D ja bym chciał czegoś w starym stylu z Unicefem na przedzie :)
0
Przeżyjemy jakoś ten przyszły sezon ;) ale dziwne że klub jak i Nike nie biorą pod uwagę zdania kibiców przecież to my kupujemy koszulki.
0
Gdzie widzisz w moim tekście jakieś słowa krytyki wobec Rakiticia ? Mówie że gra zachowawczo i nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości. Nie potrzebnie się chłopie spinasz przeczytaj przemyśl treść a potem odpowiadaj.....
0
Taką domówkę bym chętnie ujrzał tylko bez kołnierzyka.
https://www.google.pl/search?q=PROJEKTY+KOSZULEK+FC+BARCELONY&espv=2&biw=1280&bih=629&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=rEPEVJWoDIKePOizgZgL&ved=0CB8QsAQ#imgdii=_&imgrc=UZdlbXdhWsAYWM%253A%3BKg6c90CzepCN2M%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F-oPkElE-qwKE%252FTysB_n3-84I%252FAAAAAAAAD2s%252Fn3omvT-N7XA%252Fs1600%252Fnew%25252Bversion%25252Bfc%25252Bbarcelona%25252Bshirt%25252B2012%25252B2013%25252Bequipacion%25252Bbarca%25252Bbarcablog%25252Bfcbarcelona%25252Bbarcelona%25252Bbarca%25252Bblog%25252Bfcb%25252Bnews%25252B%252525C3%25252587.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fcbarca.com%252F42398-premiera-nowych-strojow.html%3B600%3B450
0
To znaczy kiedy były te gorsze stroje ? Nawet te koszulki z początków Barcelony są ładniejsze
0
Adidas to robi tylko dobre koszulki CFC ,Bayernowi i Realowi reszta to same nie doroby jak by Nike pomyślało troszkę mogli by zrobić koszulki w starym stylu coś podobnego do koszulek jakie robiła Kappa.
0
O ile Rakitić z Suarezem pokażą że mają jaja bo Rakitić gra dość zachowawczo a Suarez no narazie to jeszcze nie jest on próbuje najpierw asystować Messiemu a później bardzo chce strzelić bramkę ale mu nie wychodzi :D miejmy nadzieje że będzie coraz lepiej :)
0
No może przesadziłem z tym miliardem.Hahaha jakich poleceń ? Co zbierasz i boisz się że cię ktoś przegoni czy co ? W d..pie mam jakieś polecenia , czemu ma służyć twój pkt nr 3 co ja jestem jakimś obrońcą tego gremlina co uciekł jak tchórz nigdy nie lubiłem tej parszywej mordy a dług Realu nie dawno wynosił 600 mln euro kredyciki krótko terminowe i kredyciki długo terminowe. Są na dobrej drodze by mieć ten miliard długu. http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/469341/astronomiczny-dlug-realu-madryt-krolewscy-zalegaja-ponad-600-mln-euro
0
Zajebisty z niego biznesmen 1 mld długu na koncie...
1
No i co z tego jak można karać kluby za to że dają szanse lepszego życia młodym dzieciakom i ich rodzinom....
0
Skąd ta pewność ? Może Thiago wróci
0
Bravo za Stegena i strachu nie ma :D
0
Sprzedać okazyjnie Romie a w 2016 lecim do rzymu po Pjanicia :D
15
Gimby dalej będą wierzyć w nienawiść między nimi....
0
Wiadome przecież specjalnie odszedł bo nie chciał z idiotami pracować ;)
0
Co za młoty zamiast nawiązać stylistycznie do koszulek z lat 90 to zrobili jakąś piżame...
0
Jeszcze mu się odwidzi i wróci tak jak odchodził mówił że potrzebuje dłuższej przerwy bo się wypalił a wrócił do trenowania po roku.
0
Casillasa udupił więc jeden przypadek mamy :D
0
Wiem o tym ale tylko napisałem że jego bym najchetniej widział w roli naszego nowego trenera ;)
0
Oni przynajmniej mogą za 53 mln kogoś kupić a nasze 25 to chyba idzie na wypłatę dla Messiego.
0
hahaha no fakt kontrakt z qatarem jest wart majątek
1
Simeone i Klopp
0
Lepiej by było wzmocnić pomoc i obronę za te pieniądze w ataku był by Neymar z Suarezem chyba żebyś oddał Messiego do City/CFC za 180+ Aguero/Hazard.
1
Bielsa był by najbardziej prawdopodobnym wariantem chociaż nwm czy OM go teraz wypuści jak im tak w Ligue 1 dobrze idzie pod jego wodzą . Klopp czuje się dobrze w BVB i w tak trudnym momencie w jakim jest teraz Borussia napewno ich nie zostawi , Rijkarda po odejściu z Barcy krytykowali sami piłkarze min. Xavi więc małe ma szanse praktycznie zerowe. Moim faworytem był by Simeone , Barca by na tym napewno skorzystała może by zabrał ze sobą do nas Koke , Turana kto wie czas pokaże.
0
To już lepiej sprzedać Messiego jak Barca ma spełniać jego zachcianki i rujnować się kolejnym transferem za 80 mln + co roczne wypłaty dla Aguero w wysokości min 14 mln .