Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed przyjściem Guardioli FC Barcelona pod względem sportowym była bardzo słaba. Treningi nie były wystarczająco intensywne, niektórzy piłkarze stracili nie tylko odpowiednie nastawienie do gry, ale też umiejętność naciskania na rywala z taką zawziętością, jak za najlepszych lat Rijkaarda. Sytuacja stawała się naprawdę ponura dopiero tam, gdzie pojawiła się mocno zakorzeniona, sroga postawa osobowości rządzących szatnią – Deco, Ronaldinho i Eto’o. Wtedy Guardiola postanowił zrestartować szatnię od nowa. I tak zaczęły się pierwsze rewolucje Guardioli w klubie. Ronaldinho (AC Milan), Deco (Chelsea Londyn), Edmilson (Villarreal CF), Giovani dos Santos (Tottenham Hotspur), Santiago Ezquerro (Osasuna Pampeluna), Marc Crosas (Celtic Glasgow), Oleguer (Ajax Amsterdam) i Gianluca Zambrotta (AC Milan) – wszyscy ci zawodnicy zostali sprzedani. Z kolei Lilian Thuram zakończył karierę. Na życzenie Guardioli Laporta sprowadził Daniego Alvesa (Sevilla FC), Aleksandra Hleba (Arsenal Londyn), Henrique (Palmeiras), Seydou Keitę (Sevilla FC), Gerarda Piqué (Manchester United) i Jose Martina Caceresa (Villarreal CF). Pod nową batutą walka z nadwagą stała się koniecznością. Dotychczas sztab przymykał oko na dodatkowy kilogram tu czy tam, teraz zaostrzono restrykcje. Punktualność, symbol przygotowania duchowego, była przestrzegana równie konsekwentnie.
0
1. Transfery na 6 (za Suareza i Bravo) , Rakitić narazie Cesca nie zastąpił, Rudy gra średnio,Douglas za mało grał by go ocenić , Stegen no narazie nie przekonuje popełnia dużo głupich błędów.2. Nie odnowił bym umowy z Qatarem ponieważ dają grosze lepiej żeby Unicef wrócił na swoje miejsce.3. Jak Nike zrobi lepsze projekty to czemu nie te są koszmarne.4. Laporta5. Jak najszybciej i czystka by się przydała6. Raczej nie
1
Dokładnie. Dla mnie on zawsze był tylko przeciętny miał 3 sezony na wygryzienie Alvesa i co nie wykorzystał okazji. Ja na miejscu Barcelony oddał bym go w rozliczeniu do Porto za Danilo.
0
Kolejny Modrić i Isco jego marzeniem jest gra dla Barcelony ale je..ć ją idę do Realu Madryt.....
0
Nie musi zaraz Laporta wraca
0
Dokładnie wielkie halo sie wokół nich zrobiło bo desperackie PSG przepłaciło za tą dwójkę i to dużo.....
0
Najlepsze koszulki były 97/98 , 04/05 szczególnie ta czarno niebieska wyjazdówka 05/06 i 10/11.
0
Mogli by zrobić jakieś nowsze wersje koszulek z lat 1996-2000 lub 2003-2006
2
Chyba czas zmienić sponsora zamiast strojów Nike teraz zajmuje się projektowaniem piżam obroty im teraz ładnie spadną :D . Jak tak dalej będzie to niech lepiej podpiszą umowę z Kappa oni robili fajne stroje szczególnie te z sezonu 97/98 .
0
Powinien grać z leszczami w CPD
0
Może jak by mu dać Snickersa to znowu będzie sobą :D , tak na poważnie większość graczy się wypaliła i straciła formę 15 min biegają na 80 % swoich możliwości a przez następne 75 min zdychają ze zmęczenia i jedyne na co mają siłe to bezsensowne klepanie piłką.
0
Panie Bartomeu FC Barcelona to nie jest firma inwestycyjna a jeśli według was drogi zarządzie Barcelonie brakuje pieniędzy to mam dobrą radę przestańcie robić machloje na których zarabiacie grubą kase złodzieje !!!
0
60 mln euro to minimum chociaż wolałbym żeby Unicef wrócił na dawne miejsce bo Qatar przynosi nam pecha
0
To jest po prostu chore by karać klub który daje szanse lepszego życia dla tych młodych utalentowanych dzieciaków i ich rodzin te całe regulaminy Fifa są poj..ne lepiej by się zajeli City i Psg które same nie są wstanie wygenerować zysków tylko co chwile szejki inwestują w klub żeby się wszystko zgadzało albo Realem który ma ponad 600 mln euro długu a co rok kupują jednego typa za 100 mln .
1
Unicef powinien wrócić na przód koszulki i tak z qataru wielkeij kasy nie mamy
0
Jak na jeszcze nie zagrany team jest dobrze mecz na wysokich obrotach brakowało tylko Suareza może byśmy wyciągnęli na 3:4 gdyby grał obrona do lekkiego przemeblowania Mathieu na lewą Bartra z Pique w środku i narazie jeszcze Alves na prawej .
0
Przynajmniej raz Zubizaretta się popisał i nie kupił tego leszcza
0
To już wiemy dlaczego Leo taki ociężały
1
Kupić go to sobie mogą w fifie 15
0
Jak jest tak jak mówisz to ta kara jest bezsensowna.
0
Nie możemy ani kupować ani sprzedawać co to był by za zakaz.... Jedynie wypożyczeni zawodnicy mogą bez problemu do nas wrócić
0
Do jakiego kur.a wyścigu jak my mamy zakaz transferowy .
0
Strasznie słaba wygląda jak jakaś koszulka z kompletu w którym wychodzą przed meczem z autokaru bez kołnierzyka z guzikami lepiej by wyglądała.
0
Dla niego lepszy był by Liverpool albo PSG
1
Te biedaki to sobie mogą te wyceny wsadzić w du.e ostatnio wycenili Mate na 20 mln :D
0
Tylko kiedyś ważni byli wszyscy na boisku bramki dzieliły sie na kilku zawodnikow a nie tak jak teraz każda piłka leci do Messiego żeby mu statystyki poprawić. Co to za argument Messi trzyma poziom kilka sezonów ? Ronaldinho trzymał magiczny poziom 10 lat od gry w Gremio aż do końca gry w Barcelonie czy kibicujesz Realowi,Barcelonie czy innemu zespołowi każdy Ci powie że Ronaldinho to najlepszy piłkarz w historii.
0
Benatia oferowany nam ? co za bzdura jak się o niego staraliśmy to Roma powiedziała że za mniej niż 60 mln go nie puści.
0
Jest szansa na transfer Koke :)
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/atletico-madryt-moze-miec-powazne-problemy-lacznie-z-degradacja-wideo_419513.html
0
Jak mogliśmy wylosować Chelsea jak z nami w pierwszym koszyku była ?
0
Z Chelsea a nie z Realem