0

A za ile byś go chciał 70 mln ? Sami dali 37 to my dokladamy 13 i maja prawie cala kase na Jamesa po jego przyjsciu Isco nie ma szans na gre gdyż gra na lewej pomocy albo jako 10 . Iniesta co raz starszy jego pozycja wymaga wkladu sporego wysilku a nie wiadomo na jakiej pozycji Enrique ustawi Rakiticia czy bedzie gral na pozycji Xaviego czy bedzie zmiennikiem Iniesty druga sprawa dotyczy Rafinhi czy bedzie wstanie wziac gre w srodku pola na siebie. Mogli byśmy wziąć Reusa za 35 w styczniu ale nie wiadomo w jakiej bedzie formie po zerwaniu wiezadeł.

1

Nie rozumiem o co Ci chodzi ? Napisałem do gościa o Cristiano że jest tak zajebisty że na mundialu widziałem go 3 razy przy przedstawianiu składu drużyn a do poziomu Messiego to mu brakuje lat świetlnych to że Messi po kontuzji nie jest w formie do jakiej nas przyzwyczaił przez te piekne lata wcale nie oznacza że CR7 jest od niego lepszy .

0

On nawet piłki na boisku nie dostał :D

3

Hahaha twój najlepszy piłkarz XXI wieku był tak zajebisty że go 3 razy pod czas mundialu widziałem szkoda że było to tylko przy przedstawianiu drużyn...... :D

0

Na ten moment to pomocnikow mamy tylko takich :Rakitić,Mascherano,Busquets,Iniesta,Rafinha. Xavi powinien już ustapic miejsca a Roberto powinien zostac wypozyczony.W przyszlym sezonie zagrał bym ustawieniem 4-2-2-2 co by może usuneło nasz problem zwiazany z pustka w srodku pola podczas ataku bo zawsze wszyscy sa ustawieni przy liniach bocznych a srodek pola pozostaje pusty :http://www.footballuser.com/1047459/FC_Barcelona

0

Laudrup,Schuster,Figo,Enrique,Wallace,Quirante,Albeniz,Camamala,Rozitsky , Samitier,Nando,Milla,Navarro,Evaristo,Tejada,Goyvaerts.

0

Nie jestem pewien ale jakieś 37 chyba dali nam Malaga chciala sprzedac za 27 mln a Vilanova go nie chciał.....

0

Pogba 75 defensywny pomocnik Koke minimum 60 mln ta sama pozycja a Isco gra na lewej i jako 10 jak za Di Marie ktory zaliczyl bardzo dobry sezon chca 60 mln to Real mógł by rozważyć oferte 50 mln za Isco.

0

Na wiosne w lidze bedzie już pewnie zaczynał w pierwszej drużynie.

0

Chodziło mu o Deulofeu

0

Powinniśmy znaleść jeszcze jakieś zaskurniaki i kupić Cuadrado za 35 , DeVrija za 15 i spróbować ściągnąc Isco za 50

0

Na całe szczęście niech sie zajma nastepca dla Iniesty , Isco podobno na wylocie z madrytu może za 50 mln udało by się go kupić i do obrony tanio ściagnać DeVrija .

0

Dokładnie .

0

Jak masz krytykować czyjś komentarz nie znając się na piłce to się łaskawie zamknij w przeszłosci wielu pilkarzy przechodziło z Realu do Barcy i na odwrót wystarczy dać dobra oferte a Isco może stać się naszym drugim Enrique.

0

Do nas Iniesta przejmie pałeczke po Xavim a Isco na lewa w miejsce IniEsty jak byśmy im zaoferowali 45 mln może by się zgodzili mogliśmy go brać kiedy nam go Malaga oferowala za 27 mln . Sytuacja Isco przypomina mi sytuacje Sneijdera też rewelacyjnie zaczął a potem Real o nim zapomniał.

0

Ja tak do 25 mln ściągnał bym na pierwszym miejscu De Vrija/Howedesa/Vertonghena

3

Nie liczac Alby to od 4 lat .

3

Bo żaden obrońca do nas nie trafi za kadencji wielkiego mistrza transferów szanownego i nie zastapionego Andoniego Zubizaretty. No chyba że Mathieu.....

0

Indi trafił do Porto zaa 7,7 powinnismy sie wziac za De Vrija

3

Już jestem przekonany że ostatnim naszym transferem w tym roku zostanie Suarez

0

Za 18 mln Rojo jest chyba do wyciagniecia.

0

Tylko że jak Adriano bedzie mial powazna wade serca tracimy już drugiego obronce bo Masche bedzie moze gral w pomocy

0

Widzisz właśnie sobie odpowiedziałeś .

0

Cuadrado , Hummels,Verthongen i Rojo/Blind na lewą wypożyczyć Bartre do premier league by nabrał doswiadczenia w silowo grajacej lidze

0

To kur** powinien byc plan A !!!!!!!!

0

Za słabi w uszach sa panowie z zarzadu wezma tyle ile im Nike zaoferuje pewnie jakieś marne 40 mln

0

Wyciągnać od Nike 50-60 mln za rok :D

1

Adidas bleeeee tylko Nike ewentualnie Kappa jak kiedyś .

0

Szczegolnie korki adidas robi zajebiste buty 500 zł rozjeb**y sie po dwóch grach nigdy wiecej tego ścierwa......

0

A nie dopisaliście że te 90 mln bedzie ze sprzedazy Messiego za rok......... Więc do dupy taki trnafer Jamesa.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?