0

Po rozegraniu wszystkich grupowych spotkań do fazy pucharowej według mnie awansują : Atletico Madryt ,Juventus Turyn,Real Madryt,Liverpool,Benfica,AS Monaco,Arsenal,BVB,Bayern Monachium, AS Roma,FC Barcelona,PSG,Chelsea,Sporting,Porto i Bilbao.

0

Tak tylko że Roma krzyczała 64 mln to sobie darowaliśmy ten transfer a tu nagle za 30 mln odszedł ;/

0

Szkoda że nie kupiliśmy Benatii Bayern kupił go za śmieszne pieniądze 26 mln 4 mln zmiennych będzie tam zarabiał 4-5 mln euro za sezon.

1

Ryzyko może się opłacić może będzie z niego drugi Cafu :P

1

Trafione w 100 % :D

0

W sezonie 11/12 Śląsk Wrocław mógłby grać w grupie z nami gdyby nie Victoria Pilzno jak dobrze pamiętam.

0

Ostatnio taką sytuacje mieli Thiago i Rafinha pierwszy urodzony we Włoszech wychował się w Hiszpanii ale ma jeszcze korzenie Brazylijskie a drugi rodowity Brazylijczyk grający od małego w Hiszpanii co wybrali to już wiemy Thiago gre dla Hiszpanii a Rafinha grę dla Brazylii.

0

Ja od 4 lat marze o grupie śmierci w tym roku chciał bym taką grupę dla nas: FC Barcelona , Liverpool/Juventus, Monaco/BVB i Sporting Lizbona.

1

Pewnie chodzi o Caceresa

3

Dlaczego miał by wybrać Maroko jak jest rodowitym Hiszpanem ?

0

Chyba na odwrót chciałeś napisać przecież on się urodził w Hiszpanii i tam się wychował więc dlaczego miał by wybrać Maroko ?

0

Nie ma się co martwić za pół roku o ile będzie się dobrze spisywał stanie się członkiem pierwszej drużyny i klauzula odejścia wzrośnie ;)

0

Zobaczymy jak będzie grał przez cały sezon jeden mecz o niczym jeszcze nie świadczy w ostatnim sezonie też miał kilka takich meczy jak z Elche

0

W Lidze Mistrzów...

0

W tym roku pobije rekord Zarry i Raula :)

3

No trzeba przyznać chłop jest solidny i dynamiczny może to nie były tak źle wydane pieniądze z taką obroną może wytrzymamy trudy sezonu i do końca będziemy walczyć o puchary a nie tak jak przez ostatnie 2 lata kontuzje nas wykańczały w połowie sezonu.

0

Tak tak z każdym powinniśmy wygrywać po 5-0...... Liczy się dyspozycja dnia w Premier League drużyny z niższej półki cisną liderów.

0

Elche to taka łagodniejsza Osasuna z którą zawsze się nie wygodnie gra.

0

Ronaldo z brzuszkiem latał jak szatan więc Neymar jak by wziął przykład z Bale,CR7,Puyola i zwiększył siłę oraz wytrzymałość mięśni nóg na szybkości by nie stracił za dużo. Już raz chyba u nas zwichnął staw skokowy na początku tam tego sezonu.

0

Ronaldinho grał do końca i nie przewracał się przy byle kontakcie jak Neymar. Zamiast strzelać sweet focie na twitterka zajął by się grą bo narazie to powinien grzać ławkę Deulofeu poszedł na wypożyczenie bo wiadomo że był by wstanie wygryść Neymara ze składu tylko ten napewno by zaczął strzelać fochy i groził by odejściem.

0

Powinny być granatowo czarne jak w 04/05

0

No właśnie potrenował by tą gwiazdeczkę Neymara

0

Jeszcze młodego Eto"o by Enrique włączył do drużyny :)

0

Może i tak ale sam Reus mówił że jak odejdzie z BVB to tylko za granice , klauzula aktywuje sie dopiero w styczniu najbardziej prawdopodobne będzie przedłużenie kontraktu z BVB

0

Co za brednie BVB nie chce go oddać do Bayernu prędzej go oddadzą do nas albo do MU

0

Niech on się w końcu wzmocni nabierze trochę masy nie długo będzie jak Diaby.

0

Nasza oferta była by mu na rękę sam mówił że ten sezon chce grac dla Atletico jeszcze może później odejdzie.

0

Hahaha kto tą klauzule wymyślił kupili go za 17 i dali klauzule 25 chyba raczej 35

3

Bardziej bym się przyczepił o jego kolor skóry zdecydowanie bardziej blady od reszty przy tylu gwiazdach przynajmniej wyróżnia się z tłumu.

0

Święta racja dzięki wysokiemu presingowi byliśmy nie do zatrzymania szybkie przejęcia piłki , szybkie podania ,zmiana tempa gry żeby zmęczyć rywala a potem niespodziewany atak na bramkę tego nam brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?