Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehehe działacze chyba zauważyli moje komentarze na tej stronie dotyczące potencjalnych wzmocnień :D
0
Co masz do Kappy ? Nasze koszulki Kappy były dużo lepsze od niektórych Nike . Do naszych barw nie pasują koszulki Adidasa co my jakieś FC Basel jesteśmy ?
0
Szczerze mówiąc to możemy im sprzedać miejsce na koszulce w koszykówce i piłce ręcznej :D
0
Kasy po nos szkoda że są zadłużeni na prawie 700 mln....
0
Nike :P tylko niech zmienią projektantów ;)
0
Pewnie najlepsi w swoim rodzaju :D
2
Jak chcą jeszcze być na koszulkach Barcy to niech wykładają min. 80 mln euro i niech zasponsorują jakiś konkretny transfer (Pogba/Koke/Isco) za to że Barca zechciała z nimi przedłużyć umowę.
0
Hahahah nie wiedziałem że Neymar i Suarez są warci 25-40 mln :D ta kasa od Qataru to idzie co najwyżej na wypłatę dla Messiego i na część pensji Neymara....
0
Sa tylko zwykłe i do koszykówki :/
0
Wiesz pomoc mamy dobrą ale starą ;/ przydali by sie Isco i Pogba
0
Kto wie gdzie sprzedaja koszulki Barcy Intersport ?
0
Manchester United niby zaoferował 94 mln ile w tym prawdy to nwm jeśli Pogba odejdzie z Juve to przejdzie do Realu , Perez weźmie sobie kolejny kredyt i będzie miał na ten transfer.
0
On sam chyba tego nie wie tak się oburzył że nie przemyślał tego co napisał.... Na tej stronie jest tyle hejterów że nie możesz nic napisać o potencjalnych wzmocnieniach bo zaraz Ci taki z mordą wyskoczy....
0
Trzeba mu przedłużyć kontrakt na rynku teraz nie ma prawych obrońców bo większość to leszcze a za dobrych grajków klubiki będą sobie życzyć kwot jak za Pogbe czy innego Hazarda...
0
Szkoda że to takie szmatławe gazety napisały : / zobaczyło by się Isco w koszulce Blaugrany Isco przejął by zadania Iniesty a Iniesta zadania Xaviego który już nie długo nas opuści. Jeszcze jak by Thiago odzyskali to mieli byśmy bajkową pomoc Iniesta-Thiago-Isco
0
Nie około a minimum ;) takie mamy zje..ne czasy...
0
Trzeba czekać na Laporte i jego ludzi może by mu się udało ściągnąć spowrotem Txikiego.
2
Czarna Perła :)
2
Z tego Qataru to my mamy na pensje dla Messiego a nie na transfery.
1
Wie ktoś gdzie można kupić koszulki Barcy Intersport ?
0
Wstaw cenzure w słowo zapier..la bo ci bana dadzą ;)
0
Zobaczymy Jordi czy weźmiecie sobie twoje słowa do serca bo w marcu/kwietniu macie jakiś kompletny brak formy więc lepiej pracujcie nad nią jeszcze ciężej .
0
Panie i Panowie mam pytanie gdzie można kupić koszulki Barcy Intersport ?
0
Wie ktoś może gdzie można kupić koszulkę Barcy Intersport ?
0
Aż tak słaby nie jest żeby porównywać go do tego bez talencia Oleguera
0
Biedny Luis aż mi się go żal wczoraj zrobiło jak nie trafił tej główki :D . Spokojnie David Villa też trochę czasu potrzebował.
0
A czy to nie on od nas ostatnio odszedł ? Wiecie jest w miare dobry Danilo w Porto ale pewnie kosztował by Barce min. 30 mln i Walker z Tottenhamu też niby dobry obrońca ale pewien nie jestem bo dokładnie nie przyglądałem się jego grze.
0
Najpierw to się musi pokazać jakiś prawy obrońca a potem możemy rozmawiać o jego kupnie ;).
1
Co ma wspólnego Manager do obserwowania potencjalnych nowych nabytków przez klub ? Kolejny id...ota co tylko potrafi napisać za dużo managera na dodatek z błędem :D
0
Pewnie mu chodzi o to że nie napier......la z dystansu jak Pogba czy Toure. Ja zarzucam Busquetsowi tylko boiskowe lenistwo za mało się rusza w srodkowej strefie powinien brać przykład z Xaviego.