0

Hehehe działacze chyba zauważyli moje komentarze na tej stronie dotyczące potencjalnych wzmocnień :D

0

Co masz do Kappy ? Nasze koszulki Kappy były dużo lepsze od niektórych Nike . Do naszych barw nie pasują koszulki Adidasa co my jakieś FC Basel jesteśmy ?

0

Szczerze mówiąc to możemy im sprzedać miejsce na koszulce w koszykówce i piłce ręcznej :D

0

Kasy po nos szkoda że są zadłużeni na prawie 700 mln....

0

Nike :P tylko niech zmienią projektantów ;)

0

Pewnie najlepsi w swoim rodzaju :D

2

Jak chcą jeszcze być na koszulkach Barcy to niech wykładają min. 80 mln euro i niech zasponsorują jakiś konkretny transfer (Pogba/Koke/Isco) za to że Barca zechciała z nimi przedłużyć umowę.

0

Hahahah nie wiedziałem że Neymar i Suarez są warci 25-40 mln :D ta kasa od Qataru to idzie co najwyżej na wypłatę dla Messiego i na część pensji Neymara....

0

Sa tylko zwykłe i do koszykówki :/

0

Wiesz pomoc mamy dobrą ale starą ;/ przydali by sie Isco i Pogba

0

Kto wie gdzie sprzedaja koszulki Barcy Intersport ?

0

Manchester United niby zaoferował 94 mln ile w tym prawdy to nwm jeśli Pogba odejdzie z Juve to przejdzie do Realu , Perez weźmie sobie kolejny kredyt i będzie miał na ten transfer.

0

On sam chyba tego nie wie tak się oburzył że nie przemyślał tego co napisał.... Na tej stronie jest tyle hejterów że nie możesz nic napisać o potencjalnych wzmocnieniach bo zaraz Ci taki z mordą wyskoczy....

0

Trzeba mu przedłużyć kontrakt na rynku teraz nie ma prawych obrońców bo większość to leszcze a za dobrych grajków klubiki będą sobie życzyć kwot jak za Pogbe czy innego Hazarda...

0

Szkoda że to takie szmatławe gazety napisały : / zobaczyło by się Isco w koszulce Blaugrany Isco przejął by zadania Iniesty a Iniesta zadania Xaviego który już nie długo nas opuści. Jeszcze jak by Thiago odzyskali to mieli byśmy bajkową pomoc Iniesta-Thiago-Isco

0

Nie około a minimum ;) takie mamy zje..ne czasy...

0

Trzeba czekać na Laporte i jego ludzi może by mu się udało ściągnąć spowrotem Txikiego.

2

Czarna Perła :)

2

Z tego Qataru to my mamy na pensje dla Messiego a nie na transfery.

1

Wie ktoś gdzie można kupić koszulki Barcy Intersport ?

0

Wstaw cenzure w słowo zapier..la bo ci bana dadzą ;)

0

Zobaczymy Jordi czy weźmiecie sobie twoje słowa do serca bo w marcu/kwietniu macie jakiś kompletny brak formy więc lepiej pracujcie nad nią jeszcze ciężej .

0

Panie i Panowie mam pytanie gdzie można kupić koszulki Barcy Intersport ?

0

Wie ktoś może gdzie można kupić koszulkę Barcy Intersport ?

0

Aż tak słaby nie jest żeby porównywać go do tego bez talencia Oleguera

0

Biedny Luis aż mi się go żal wczoraj zrobiło jak nie trafił tej główki :D . Spokojnie David Villa też trochę czasu potrzebował.

0

A czy to nie on od nas ostatnio odszedł ? Wiecie jest w miare dobry Danilo w Porto ale pewnie kosztował by Barce min. 30 mln i Walker z Tottenhamu też niby dobry obrońca ale pewien nie jestem bo dokładnie nie przyglądałem się jego grze.

0

Najpierw to się musi pokazać jakiś prawy obrońca a potem możemy rozmawiać o jego kupnie ;).

1

Co ma wspólnego Manager do obserwowania potencjalnych nowych nabytków przez klub ? Kolejny id...ota co tylko potrafi napisać za dużo managera na dodatek z błędem :D

0

Pewnie mu chodzi o to że nie napier......la z dystansu jak Pogba czy Toure. Ja zarzucam Busquetsowi tylko boiskowe lenistwo za mało się rusza w srodkowej strefie powinien brać przykład z Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?