Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rasiakiem kolego :D
0
Po co ? Zajmijmy się kupnem obrońców i kreatywnych dobrze asystujących pomocników ;)
0
Od razu niech go idioci za darmo oddadzą.... 17 mln nawet nie opłaca się sprzedawać niech siedzi na ławce.
0
A niech sobie go w dupę wsadzą :) . Niech zaproponują Isco za 70 mln :D
1
Glik jest teraz wart 80 mln :D
0
Xavi dośrodkowywał
0
Zaoferować mu 5-6 mln + bonusy w zależności jak dobrze będzie grał wszyscy powinni mieć takie kontrakty grasz słabo dostajesz mniejszą pensje grasz dobrze dostajesz tyle ile chciałeś.
0
Popracowałby nad strzałami a przede wszystkim nad lewą nogą.
0
Tu akurat Zubcio nic złego nie zrobił to Vilanova nie chciał w swojej drużynie Isco a był nam oferowany za 27 mln....
2
Gostek zapomniał że możemy kupować zawodników i ich zostawić w klubach z których ich kupimy aż do zniesienia kary.
0
Thorgan Hazard to będzie stary kocur więc warto w niego zainwestować narazie byłby tylko zmiennikiem a za sezon dwa po przeszkoleniu przez Barcelone idealnie by zastąpił starzejącego się Inieste .
0
Już lepiej na ławeczkę Eto'o kupić a co do takich poważnych transferów to Pogba za rozsądne max 80 mln część się zwróci z koszulek ,T.Hazard i jakiegoś prawego obrońce.
0
Nie ma innego wyjścia musi zacząć grać w Barcelonie będzie idealnym zmiennikiem Neymara i Suareza.
0
Dobrze gra w tej Borussi warto zaryzykować ile byśmy za niego dali z 20 mln ;)
0
Jeszcze lepszy będzie młody Hazard
0
Mówił że zostaje w Lazio więc możemy go sobie odpuścić po za tym Chelsea już szykowała ofertę na 40 mln
0
Ja bym ściągnął młodszego Hazarda póki jeszcze jego talent tak nie eksplodował ;)
0
Jak chcesz cały klub gwiazd to chyba kibicujesz nie tym co trzeba.... Gdyby nie stawiano na wychowanków to Messi,Iniesta,Xavi,Busquets,Valdes,Puyol,Pedro nigdy by nie zrobili kariery w Barcelonie a żeby stać się zajebistym graczem trzeba dostać szanse i odrobinę zaufania. A Deulofeu i Adama to bardzo obiecujący młodzi gracze.
1
Danilo już nie kupimy poszedł do Realu a 31,5 mln więc trzeba szukać. Z listy przedstawionej w artykule wybrałbym Auriera i Mario.
1
Ale po co oni nam mamy Deulofeu,Denisa,Munira,Adame niech oni grają a nie tylko zmarnujemy pieniądze które powinny pójść na zakup obrońców i pomocnika . Chociaż jak cena nie przekroczy 25 mln to nie mam nic przeciwko żeby ściągneli Dybale.
0
Wyciągnąć 20 mln i niech sobie idzie .
0
Oby Barcelonie nie odbiło takiego ziomeczka nie możemy stracić .
0
Waleczny jest chłopina trzeba go tylko oszlifować.
0
Nwm ale ostatnio chyba sypnął bramkę w LE .
6
Drewna tak mają
0
Na zmienników to mamy Rafinhe , Denis po sezonie może wróci ja bym się skupił na wynegocjowaniu dobrej ceny za Pogbe i wiem że to prawie nie wykonalne ale spróbował bym ściągnąć Isco jako następce Iniesty a jeśli by się nie udało to Reusa . Moja pomoc by wyglądała tak Iniesta-Pogba-Isco/Reus a co do Verrattiego fakt fajny z niego zawodnik gra solidnie i dużo pracuje na boisku ;) .
0
Pogbe maksymalnie do 70 mln , Pedro wymienił na Reusa z dopłatą i Danilo.
0
Jak Pogba to nie Verratti chyba że masz jakiś pomysł jak by tu ich pomieścić w składzie ;)
0
Finał LM z Arsenalem tylko wiesz mi chodzi o takie łzy szczęścia :) . Jak dla mnie to było najbardziej wartościowe trofeum jakie wygraliśmy ograliśmy AC Milan , Chelsea , Arsenal a były to wtedy bardzo mocne ekipy i awans Barcy nie był taki pewny no i nie zapominajmy o rewelacji tam tej edycji Benfice kiedyś mecze oglądało się w napięciu a teraz praktycznie z góry wiadomo kto awansuje.
0
I dobrze nie będą marnować sił na podróże ;)