0

Rasiakiem kolego :D

0

Po co ? Zajmijmy się kupnem obrońców i kreatywnych dobrze asystujących pomocników ;)

0

Od razu niech go idioci za darmo oddadzą.... 17 mln nawet nie opłaca się sprzedawać niech siedzi na ławce.

0

A niech sobie go w dupę wsadzą :) . Niech zaproponują Isco za 70 mln :D

1

Glik jest teraz wart 80 mln :D

0

Xavi dośrodkowywał

0

Zaoferować mu 5-6 mln + bonusy w zależności jak dobrze będzie grał wszyscy powinni mieć takie kontrakty grasz słabo dostajesz mniejszą pensje grasz dobrze dostajesz tyle ile chciałeś.

0

Popracowałby nad strzałami a przede wszystkim nad lewą nogą.

0

Tu akurat Zubcio nic złego nie zrobił to Vilanova nie chciał w swojej drużynie Isco a był nam oferowany za 27 mln....

2

Gostek zapomniał że możemy kupować zawodników i ich zostawić w klubach z których ich kupimy aż do zniesienia kary.

0

Thorgan Hazard to będzie stary kocur więc warto w niego zainwestować narazie byłby tylko zmiennikiem a za sezon dwa po przeszkoleniu przez Barcelone idealnie by zastąpił starzejącego się Inieste .

0

Już lepiej na ławeczkę Eto'o kupić a co do takich poważnych transferów to Pogba za rozsądne max 80 mln część się zwróci z koszulek ,T.Hazard i jakiegoś prawego obrońce.

0

Nie ma innego wyjścia musi zacząć grać w Barcelonie będzie idealnym zmiennikiem Neymara i Suareza.

0

Dobrze gra w tej Borussi warto zaryzykować ile byśmy za niego dali z 20 mln ;)

0

Jeszcze lepszy będzie młody Hazard

0

Mówił że zostaje w Lazio więc możemy go sobie odpuścić po za tym Chelsea już szykowała ofertę na 40 mln

0

Ja bym ściągnął młodszego Hazarda póki jeszcze jego talent tak nie eksplodował ;)

0

Jak chcesz cały klub gwiazd to chyba kibicujesz nie tym co trzeba.... Gdyby nie stawiano na wychowanków to Messi,Iniesta,Xavi,Busquets,Valdes,Puyol,Pedro nigdy by nie zrobili kariery w Barcelonie a żeby stać się zajebistym graczem trzeba dostać szanse i odrobinę zaufania. A Deulofeu i Adama to bardzo obiecujący młodzi gracze.

1

Danilo już nie kupimy poszedł do Realu a 31,5 mln więc trzeba szukać. Z listy przedstawionej w artykule wybrałbym Auriera i Mario.

1

Ale po co oni nam mamy Deulofeu,Denisa,Munira,Adame niech oni grają a nie tylko zmarnujemy pieniądze które powinny pójść na zakup obrońców i pomocnika . Chociaż jak cena nie przekroczy 25 mln to nie mam nic przeciwko żeby ściągneli Dybale.

0

Wyciągnąć 20 mln i niech sobie idzie .

0

Oby Barcelonie nie odbiło takiego ziomeczka nie możemy stracić .

0

Waleczny jest chłopina trzeba go tylko oszlifować.

0

Nwm ale ostatnio chyba sypnął bramkę w LE .

6

Drewna tak mają

0

Na zmienników to mamy Rafinhe , Denis po sezonie może wróci ja bym się skupił na wynegocjowaniu dobrej ceny za Pogbe i wiem że to prawie nie wykonalne ale spróbował bym ściągnąć Isco jako następce Iniesty a jeśli by się nie udało to Reusa . Moja pomoc by wyglądała tak Iniesta-Pogba-Isco/Reus a co do Verrattiego fakt fajny z niego zawodnik gra solidnie i dużo pracuje na boisku ;) .

0

Pogbe maksymalnie do 70 mln , Pedro wymienił na Reusa z dopłatą i Danilo.

0

Jak Pogba to nie Verratti chyba że masz jakiś pomysł jak by tu ich pomieścić w składzie ;)

0

Finał LM z Arsenalem tylko wiesz mi chodzi o takie łzy szczęścia :) . Jak dla mnie to było najbardziej wartościowe trofeum jakie wygraliśmy ograliśmy AC Milan , Chelsea , Arsenal a były to wtedy bardzo mocne ekipy i awans Barcy nie był taki pewny no i nie zapominajmy o rewelacji tam tej edycji Benfice kiedyś mecze oglądało się w napięciu a teraz praktycznie z góry wiadomo kto awansuje.

0

I dobrze nie będą marnować sił na podróże ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?