Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy nowy który przyjdzie do Barcy , już wolę żeby Rafinha grał z ,,6"
0
Cały sztab szkoleniowy najlepiej każdy by się zajmował szczeniakami z ich pozycji :D
0
Mam nadzieje że 6 nie dostanie jakiś lamus : /
0
Ooo właśnie zapomniałem o nim :P
0
Widnieje tu bo jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i jest dla mnie legendą ,wzorem do naśladowania.
0
Aha to ja też sorry ;)
0
Teraz powinni dać więcej szansy Deulofeu,Denisowi i Adamie.
0
Eh do dupy najpierw Kluivert,Enrique,Ronaldinho,Eto"o,Henry,David Villa,Abidal,Puyol,Valdes a teraz Xavi :(
1
Camp Nou to świętość wypier****ć od niego !!!
0
Jak DeGea pójdzie do Realu to jak najbardziej
0
Verratti odpada mówił że nie rusza się z PSG :/
0
Na pierwszym miejscu nierealny Isco , Pjanić ,Pastore ,Felipe Anderson, Gundogan w formie i sprzedawczyk Thiago wszyscy zwrotni i posiadają znakomitą technikę ;)
0
Tyy naprawdę nie wiedziałem że taka sytuacja miała miejsce.... Boże zabłysnąć chciałeś czy jak ? Juventus został uniewinniony został federacja prędzej czy później będzie musiała zwrócić te dwa scudetta Juventusowi a jak nie to Juve się będzie sądzić z nią o grube odszkodowanie a federacje na wypłatę odszkodowania nie stać więc sama federacja rozważa zwrócenie odebranych scudetto za sezony 04/05 i 05/06 co jest dla niej dużo lepszym wyjściem niż wypłacenie milionów odszkodowania dla Starej Damy. Juve oficjalnie ma 31 scudetto a nieoficjalnie 33 i jak dla mnie kibice Juve słusznie wliczają te dwa odebrane mistrzostwa.
2
Juve zostało uniewinnione i prawdopodobnie federacja zwróci im dwa odebrane scudetta więc kibice Juve dobrze liczą ich mistrzostwa.
4
Panie Generale proszę zostać i dobić do jubileuszowej 10 :)
0
Ja bym kupił teraz tylko Isco i jakiegoś obrońce a Gundogan za 20 mln to takie zabezpieczenie na przyszłość o ile odzyska formę :)
1
Diego odstaw te prochy :) Po pierwsze Messi zjada Ciebie i Pelego pod każdym względem a po drugie jedynym bogiem piłki nożnej jest Ronaldinho dziękuje za uwagę :P
0
I tak niedosyt pozostaje nie rozj****y Chelsea. Rewanż na Chelsea i Bayernie w jednej edycji to było moje marzenie :) .
1
Jak nie zagrozili jak co chwilę Real miał okazję na strzelenie bramki
0
0
Benatia w fifie czy innym pesie wszystko jest możliwe :D
0
Spokojnie po sezonie może wyląduje w AC Milan ich w pucharach nie będzie :D
0
Mieli farta że Neymar nie jest tak opanowany jak Ronaldinho bo strzał w Rafinhe i w trybuny nad bramką w drugiej połowie mógł spokojnie zamienić na dwie bramki ;)
0
Tak Tak nie zapomnij włączyć PlayStation chłopczyku ;)
1
Haha nie widziałem całego obrazka i myślałem że ten z prawej to Hitler z parodii z youtube :D
0
Można się już skupić na Lidze Mistrzów :D
2
Tak zesr*a się a nie skończy...
0
Phii ale ta tabela liczby podań słaba jakby Xavi grał w każdym meczu po 90 min miałby pewnie powyżej 1600 podań :D
0
Ludziom chodziło o to że w LaLiga nie miał asysty bo przecież w LM posłał do Messiego kosmiczną piłe w meczu z Ajaxem i Messi wpakował to podanie do bramki :)
0
Żewłakow to by już zamkn*ł tą m*rdę bo go się słuchać nie da euforia na stadionie a ten zaczyna swoje pierdolamento...