0

Każdy nowy który przyjdzie do Barcy , już wolę żeby Rafinha grał z ,,6"

0

Cały sztab szkoleniowy najlepiej każdy by się zajmował szczeniakami z ich pozycji :D

0

Mam nadzieje że 6 nie dostanie jakiś lamus : /

0

Ooo właśnie zapomniałem o nim :P

0

Widnieje tu bo jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i jest dla mnie legendą ,wzorem do naśladowania.

0

Aha to ja też sorry ;)

0

Teraz powinni dać więcej szansy Deulofeu,Denisowi i Adamie.

0

Eh do dupy najpierw Kluivert,Enrique,Ronaldinho,Eto"o,Henry,David Villa,Abidal,Puyol,Valdes a teraz Xavi :(

1

Camp Nou to świętość wypier****ć od niego !!!

0

Jak DeGea pójdzie do Realu to jak najbardziej

0

Verratti odpada mówił że nie rusza się z PSG :/

0

Na pierwszym miejscu nierealny Isco , Pjanić ,Pastore ,Felipe Anderson, Gundogan w formie i sprzedawczyk Thiago wszyscy zwrotni i posiadają znakomitą technikę ;)

0

Tyy naprawdę nie wiedziałem że taka sytuacja miała miejsce.... Boże zabłysnąć chciałeś czy jak ? Juventus został uniewinniony został federacja prędzej czy później będzie musiała zwrócić te dwa scudetta Juventusowi a jak nie to Juve się będzie sądzić z nią o grube odszkodowanie a federacje na wypłatę odszkodowania nie stać więc sama federacja rozważa zwrócenie odebranych scudetto za sezony 04/05 i 05/06 co jest dla niej dużo lepszym wyjściem niż wypłacenie milionów odszkodowania dla Starej Damy. Juve oficjalnie ma 31 scudetto a nieoficjalnie 33 i jak dla mnie kibice Juve słusznie wliczają te dwa odebrane mistrzostwa.

2

Juve zostało uniewinnione i prawdopodobnie federacja zwróci im dwa odebrane scudetta więc kibice Juve dobrze liczą ich mistrzostwa.

4

Panie Generale proszę zostać i dobić do jubileuszowej 10 :)

0

Ja bym kupił teraz tylko Isco i jakiegoś obrońce a Gundogan za 20 mln to takie zabezpieczenie na przyszłość o ile odzyska formę :)

1

Diego odstaw te prochy :) Po pierwsze Messi zjada Ciebie i Pelego pod każdym względem a po drugie jedynym bogiem piłki nożnej jest Ronaldinho dziękuje za uwagę :P

0

I tak niedosyt pozostaje nie rozj****y Chelsea. Rewanż na Chelsea i Bayernie w jednej edycji to było moje marzenie :) .

1

Jak nie zagrozili jak co chwilę Real miał okazję na strzelenie bramki

0

0

Benatia w fifie czy innym pesie wszystko jest możliwe :D

0

Spokojnie po sezonie może wyląduje w AC Milan ich w pucharach nie będzie :D

0

Mieli farta że Neymar nie jest tak opanowany jak Ronaldinho bo strzał w Rafinhe i w trybuny nad bramką w drugiej połowie mógł spokojnie zamienić na dwie bramki ;)

0

Tak Tak nie zapomnij włączyć PlayStation chłopczyku ;)

1

Haha nie widziałem całego obrazka i myślałem że ten z prawej to Hitler z parodii z youtube :D

0

Można się już skupić na Lidze Mistrzów :D

2

Tak zesr*a się a nie skończy...

0

Phii ale ta tabela liczby podań słaba jakby Xavi grał w każdym meczu po 90 min miałby pewnie powyżej 1600 podań :D

0

Ludziom chodziło o to że w LaLiga nie miał asysty bo przecież w LM posłał do Messiego kosmiczną piłe w meczu z Ajaxem i Messi wpakował to podanie do bramki :)

0

Żewłakow to by już zamkn*ł tą m*rdę bo go się słuchać nie da euforia na stadionie a ten zaczyna swoje pierdolamento...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?