Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogli zrobić okienko żółte na numer bo go prawie nie widać.
0
Z gó*nem to ty masz więcej wspólnego bo ty wtedy mówiłeś na nie papa.
0
O Di Marii napisałem tutaj ponieważ to jest świeży news podobno już trwają rozmowy w sprawie transferu . Kolejny co spina dupe :P
0
Tym transferem najprawdopodobniej ma być Di Maria
0
1.Ronaldinho 2. Juninho 3.Beckham
0
Kto go kupi może w rozliczeniu się uda go pozbyć :P
2
Jakiś młody llorente u nich chyba gra :D
0
Ja nwm czy tak trudno jest się pozbyć takich ludzi : Porto,Milan,Inter,Benfica czekają na takich dobrych jak dla nich i nie za drogich zawodników
3
Na ławce przy napojach :D
0
To ty się przejąłeś tym że Laudrupa wyzwałem od sprzedawczyków więc ty się ośmieszasz :D Z resztą narazie szkoda mi czasu na pogaduszki z tobą kolego :P
0
Tak i co masz jakiś problem z tym ? Dla mnie jest sprzedawczykiem poszedł za kasą a Figo wziął z niego przykład. To że Lewandowski i Goetze do idioci to ich problem BVB było silniejsze od Bayernu a te dwa matoły przeszły do Bayernu nwm po co :P
0
Był dużo grubszy teraz schudł : https://www.google.pl/search?q=gruby+ronaldo&newwindow=1&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ApSEVcLXLMGdsAG13Y_oDA&ved=0CCAQsAQ&biw=1164&bih=572#imgrc=8Jwo46PPwWC70M%253A%3B1x3bQqWdkdQ5FM%3Bhttp%253A%252F%252Fsportnaluzie.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F12%252FGruby-Ronaldo-nadwaga-schud%2525C5%252582-14-kg-zdj%2525C4%252599cia-wideo-Ronaldo-Lu%2525C3%2525ADs-Naz%2525C3%2525A1rio-de-Lima.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsportnaluzie.pl%252Fronaldo-schudl-17kg-zdjecia-wideo-najnowsz%252F%3B460%3B300
0
Tak sprzedawczyka na dyrektora sportowego hahahaha :D
0
Aha czyli według twojego toku myślenia Qatar Airways sponsoruje Barcelonie transfery :D Nwm jakiego topa w tych czasach chcesz kupić za 33-45 mln :D
0
Jak najsilniejszych rywali byle parami bo czasu nie ma :D
0
Tylko że większość strzela w Neuera dlatego jest taki dobry :P
1
A niech go trzymają w tym Juve przereklamowana gwiazdeczka.
0
Idź tam dalej przeglądać wyniki Barcy na Livescore ;) . Rakitić najbardziej pracujący pomocnik na boisku czyścił przerywał akcje popisywał się dobrymi zagraniami a ten Rakiticia sprzedaje. Jak chcesz więcej magii załącz sobie Harrego Pottera nie każdy jest Messim....
0
No i po staremu Laporta vs Perez :D
0
Ile mu spotkań zostało jeszcze ?
0
Za Iniestę to tylko Isco a nie Pogba :P
0
Verratti zostaje w PSG , Cena De Bruyne wzrośnie do 70 mln sam zawodnik mówi że dobrze się czuje w Wolfsburgu i chce zostać na kolejny sezon, Pogba 100 mln prawie drugie tyle na wypłaty dla niego nie opłacalny transfer.
1
Barcelona powinna się oglądać za tymi piłkarzami : Isco,Pastore,Felipe Anderson,Pjanić,Coutinho szybcy i kreatywni do czyszczenia pola mamy Busquetsa i Rakiticia.
0
Na Facebooku czy Twitterze taniej kolego wręcz za darmo :D
0
Oszczędza chłopina na czym się da dług Realu sam nie zmaleje wybaczmy mu :D
0
Figo przestał być idolem Busquetsa
7
Bartra to nie żaden ogórek potrzebuje tylko więcej minut jedyne co ma do poprawy to gra bark w bark i szybkość bo jest trochę wolny a co do reszty to się zgadzam potencjał w nich drzemie ale są zbyt pizdow*ci żeby ich talent eksplodował tak samo jest z Roberto.
0
Jak by go wypożyczyli do Milanu albo Porto to by może wystrzelił w Premier League miałby taką szansę jedynie w Arsenalu
0
Nie jeszcze przed końcem sezonu 12/13 Malaga nam go oferowała za 27 mln a Vilanova go nie chciał.
0
Niech go wypożyczą do Milanu albo Porto