0

Mogli zrobić okienko żółte na numer bo go prawie nie widać.

0

Z gó*nem to ty masz więcej wspólnego bo ty wtedy mówiłeś na nie papa.

0

O Di Marii napisałem tutaj ponieważ to jest świeży news podobno już trwają rozmowy w sprawie transferu . Kolejny co spina dupe :P

0

Tym transferem najprawdopodobniej ma być Di Maria

0

1.Ronaldinho 2. Juninho 3.Beckham

0

Kto go kupi może w rozliczeniu się uda go pozbyć :P

2

Jakiś młody llorente u nich chyba gra :D

0

Ja nwm czy tak trudno jest się pozbyć takich ludzi : Porto,Milan,Inter,Benfica czekają na takich dobrych jak dla nich i nie za drogich zawodników

3

Na ławce przy napojach :D

0

To ty się przejąłeś tym że Laudrupa wyzwałem od sprzedawczyków więc ty się ośmieszasz :D Z resztą narazie szkoda mi czasu na pogaduszki z tobą kolego :P

0

Tak i co masz jakiś problem z tym ? Dla mnie jest sprzedawczykiem poszedł za kasą a Figo wziął z niego przykład. To że Lewandowski i Goetze do idioci to ich problem BVB było silniejsze od Bayernu a te dwa matoły przeszły do Bayernu nwm po co :P

0

Tak sprzedawczyka na dyrektora sportowego hahahaha :D

0

Aha czyli według twojego toku myślenia Qatar Airways sponsoruje Barcelonie transfery :D Nwm jakiego topa w tych czasach chcesz kupić za 33-45 mln :D

0

Jak najsilniejszych rywali byle parami bo czasu nie ma :D

0

Tylko że większość strzela w Neuera dlatego jest taki dobry :P

1

A niech go trzymają w tym Juve przereklamowana gwiazdeczka.

0

Idź tam dalej przeglądać wyniki Barcy na Livescore ;) . Rakitić najbardziej pracujący pomocnik na boisku czyścił przerywał akcje popisywał się dobrymi zagraniami a ten Rakiticia sprzedaje. Jak chcesz więcej magii załącz sobie Harrego Pottera nie każdy jest Messim....

0

No i po staremu Laporta vs Perez :D

0

Ile mu spotkań zostało jeszcze ?

0

Za Iniestę to tylko Isco a nie Pogba :P

0

Verratti zostaje w PSG , Cena De Bruyne wzrośnie do 70 mln sam zawodnik mówi że dobrze się czuje w Wolfsburgu i chce zostać na kolejny sezon, Pogba 100 mln prawie drugie tyle na wypłaty dla niego nie opłacalny transfer.

1

Barcelona powinna się oglądać za tymi piłkarzami : Isco,Pastore,Felipe Anderson,Pjanić,Coutinho szybcy i kreatywni do czyszczenia pola mamy Busquetsa i Rakiticia.

0

Na Facebooku czy Twitterze taniej kolego wręcz za darmo :D

0

Oszczędza chłopina na czym się da dług Realu sam nie zmaleje wybaczmy mu :D

0

Figo przestał być idolem Busquetsa

7

Bartra to nie żaden ogórek potrzebuje tylko więcej minut jedyne co ma do poprawy to gra bark w bark i szybkość bo jest trochę wolny a co do reszty to się zgadzam potencjał w nich drzemie ale są zbyt pizdow*ci żeby ich talent eksplodował tak samo jest z Roberto.

0

Jak by go wypożyczyli do Milanu albo Porto to by może wystrzelił w Premier League miałby taką szansę jedynie w Arsenalu

0

Nie jeszcze przed końcem sezonu 12/13 Malaga nam go oferowała za 27 mln a Vilanova go nie chciał.

0

Niech go wypożyczą do Milanu albo Porto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?