1

Według mnie :
1. Luis Suarez
2.Lionel Messi
3 Ivan Rakitić

4

Królem rzutów wolnych zawsze będzie Juninho ;)

0

Nwm jak tam dokładnie było pisali że mieli oddać co się tak spinasz człowieku.http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18083304,Final_Ligi_Mistrzow__Trzech_pilkarzy_Barcelony_ma.html

0

A kto by oddał ja tylko napisałem taki komentarz bo po tej organizacji można się spodziewać teraz wszystkiego jak mieli czelność wystąpić z roszczeniem o zwrot medali za LM to teraz też im może i taki pomysł strzelić do łba :P Co tak bierzecie wszystko na poważnie zero poczucia humoru panowie :P

0

Komentarz usunięty

2

Teraz tylko czekam na błysk geniuszu człowieczków z Uefy jak karzą Vermaelenowi,Bravo i Masipowi oddać medale za ten Super Puchar bo nie wygrali formalnie LM więc Super Pucharu Europy też formalnie nie wygrali.....

0

W końcu go uczył nie ma się co dziwić :P

0

Wiedziałem miałem racje że przytył w sezonie 13/14 :D

2

To teraz trzeba czekać na ofertę za Bojana na 30 mln...

0

W 08,09,10,11 na pewno nie ma są jakieś Fifowskie pucharki.

0

Ale jest młodziutkim talentem dlatego lepiej dać 15 niż potem obejść się smakiem jak zaczną wołać 50 :P

0

4 mu nie pasowała w Sevilli :D

1

On już jest legendą ;P

4

Rok temu też ich ośmieszał z Menezem na czele :D

0

Kolejnego kupią a młodzi z naszej szkółki czekają i się marnują....

0

1. Stegen 2. Neuer 3. Rico 4. Hart

0

Najlepsze interwencje miał po strzałach Lewego i Cavaniego ;)

0

Volkswagen to tragedia jest cały rok miałem praktyki w serwisie we Wrocławiu takie przypadki przyjeżdżały że szkoda gadać :D Passaty rdzę to chyba w wyposażeniu mają :D

0

Może poczujesz jak ta najlepsza ekipa na świecie zdemoluje twoją rodzine smerfów w LM licze na to :P

0

A co on pępkiem świata jest ? Jak odchodził do Arsenalu to nawet nie chciał powalczyć o miejsce w pierwszym zespole Barcy tylko uciekł sprzedawczyk najbardziej mnie śmieszyły pogadanki że z Iniesty nic nie będzie a Fabregas będzie wielką gwiazdą ;D

1

Nigdy nie zapomnę tego meczu zalałem się łzami gdy Iniesta wpakował piłkę do bramki już wiedziałem że puchar jest Barcelony ;)

1

Na co ten Nolito Barcelonie.... Sandro,Adama,Denis,Halilović czekają a oni jakiegoś cieci* za 18 mln będą sprowadzać żeby młodym miejsce blokował od razu niech ściągną Bojana... Jak już chcą kupić kogoś młodego i dobrego to niech sprowadzą Coutinho albo Felipe Andersona.

1

32,5 mln to dobra cena przy Zubim poszedłby za 18 mln więc nie ma co narzekać ;)

0

Luis źle się do tego zabrałeś chłopie rzuć Blatterowi kaskę i zakaz magicznie zostanie zniesiony :D

2

Adame już by zaczęli testować bo szkoda stracić kopie Eto'o a Munira niech wykopią na wypożyczenie do Ajaxu nic ciekawego na razie nie pokazuje .

0

Za pieniądze z transferu Pedro niech kupią Laporte i niech go zostawią w Bilbao na rocznym wypożyczeniu :)

0

Younga posadzi na ławeczce ;P

8

Fajnie by było jak by zaczeli odpicowywać stare trykoty ;)
https://www.behance.net/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II

1

Nie przesadzaj sa spoko coś nowego ale nie lepsze od tych z ostatniego sezonu :D

0

Ale nowość...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?