Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie :
1. Luis Suarez
2.Lionel Messi
3 Ivan Rakitić
4
Królem rzutów wolnych zawsze będzie Juninho ;)
0
Nwm jak tam dokładnie było pisali że mieli oddać co się tak spinasz człowieku.http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18083304,Final_Ligi_Mistrzow__Trzech_pilkarzy_Barcelony_ma.html
0
A kto by oddał ja tylko napisałem taki komentarz bo po tej organizacji można się spodziewać teraz wszystkiego jak mieli czelność wystąpić z roszczeniem o zwrot medali za LM to teraz też im może i taki pomysł strzelić do łba :P Co tak bierzecie wszystko na poważnie zero poczucia humoru panowie :P
0
Komentarz usunięty
2
Teraz tylko czekam na błysk geniuszu człowieczków z Uefy jak karzą Vermaelenowi,Bravo i Masipowi oddać medale za ten Super Puchar bo nie wygrali formalnie LM więc Super Pucharu Europy też formalnie nie wygrali.....
0
W końcu go uczył nie ma się co dziwić :P
0
Wiedziałem miałem racje że przytył w sezonie 13/14 :D
2
To teraz trzeba czekać na ofertę za Bojana na 30 mln...
0
W 08,09,10,11 na pewno nie ma są jakieś Fifowskie pucharki.
0
Ale jest młodziutkim talentem dlatego lepiej dać 15 niż potem obejść się smakiem jak zaczną wołać 50 :P
0
4 mu nie pasowała w Sevilli :D
1
On już jest legendą ;P
4
Rok temu też ich ośmieszał z Menezem na czele :D
0
Kolejnego kupią a młodzi z naszej szkółki czekają i się marnują....
0
1. Stegen 2. Neuer 3. Rico 4. Hart
0
Najlepsze interwencje miał po strzałach Lewego i Cavaniego ;)
0
Volkswagen to tragedia jest cały rok miałem praktyki w serwisie we Wrocławiu takie przypadki przyjeżdżały że szkoda gadać :D Passaty rdzę to chyba w wyposażeniu mają :D
0
Może poczujesz jak ta najlepsza ekipa na świecie zdemoluje twoją rodzine smerfów w LM licze na to :P
0
A co on pępkiem świata jest ? Jak odchodził do Arsenalu to nawet nie chciał powalczyć o miejsce w pierwszym zespole Barcy tylko uciekł sprzedawczyk najbardziej mnie śmieszyły pogadanki że z Iniesty nic nie będzie a Fabregas będzie wielką gwiazdą ;D
1
Nigdy nie zapomnę tego meczu zalałem się łzami gdy Iniesta wpakował piłkę do bramki już wiedziałem że puchar jest Barcelony ;)
1
Na co ten Nolito Barcelonie.... Sandro,Adama,Denis,Halilović czekają a oni jakiegoś cieci* za 18 mln będą sprowadzać żeby młodym miejsce blokował od razu niech ściągną Bojana... Jak już chcą kupić kogoś młodego i dobrego to niech sprowadzą Coutinho albo Felipe Andersona.
1
32,5 mln to dobra cena przy Zubim poszedłby za 18 mln więc nie ma co narzekać ;)
0
Luis źle się do tego zabrałeś chłopie rzuć Blatterowi kaskę i zakaz magicznie zostanie zniesiony :D
2
Adame już by zaczęli testować bo szkoda stracić kopie Eto'o a Munira niech wykopią na wypożyczenie do Ajaxu nic ciekawego na razie nie pokazuje .
0
Za pieniądze z transferu Pedro niech kupią Laporte i niech go zostawią w Bilbao na rocznym wypożyczeniu :)
0
Younga posadzi na ławeczce ;P
8
Fajnie by było jak by zaczeli odpicowywać stare trykoty ;)
https://www.behance.net/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II
1
Nie przesadzaj sa spoko coś nowego ale nie lepsze od tych z ostatniego sezonu :D
0
Ale nowość...