Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Overmars,Henry,Fabregas,Hleb,Gio ktos jeszcze ? Tez gdzies wyjdzie ze 100 mln.
0
To jest tzw efekt Pereza :D
0
Komentarz usunięty
1
Pogba za 55 mln to tak jak by u nas benzyna miałaby być po 3 zł . Wniosek nierealne :P
2
Hahaha kto te ceny wymyślił co to jakieś promocje na rynku transferowym teraz są :D
Pogba ( 100 mln )
Reus ( 60 mln )
De Bruyne ( 60-70 mln )
Ja bym ściągnął teraz tego Nolito i ugadał się z Lyonem w sprawie transferu Lacazette za rok.
0
Za Bellettiego zaprosiłbym Larssona wszedł pyknął dwie kozackie asysty zrobił robote w finale z Arsenalem :P Nie zapomnę jego magicznego dostawienia stopy przy podaniu do Etuszka *_*
0
Ciekawe czy to taka murawa jak na Parc des Princes piłkarze byli nią zachwyceni z Xavim na czele :D
0
Nolito pewnie chyba że Suarez weźmie 7 a Nolito 9 jak przyjdzie oczywiście :P
0
No trudno przegrali za rok im się uda zakazu nie będzie będziemy mieli full kadre a takie ogórki jak Roberto ,,Mefiu", Vermaelen pójdą w pizdu ;)
0
Tak bo ty byś chciał żeby wszyscy byli na każdy mecz wypoczęci do gry to nie są roboty nawet w fifie zawodnicy tracą siły i trzeba ich zastąpić a że na ławce sam młode ogórki siedzą to już inna sprawa :P
0
Cały sezon dawali radę to pół roku jeszcze wytrzymają :P
0
Każdy diament trzeba oszlifować :P po za tym ufam Ronaldinho a na dodatek jest dużo tańszy od Pogby co najmniej o połowę ;)
2
Turan od stycznia solidny wariat :D
2
Czy ja wiem mamy Busquetsa i Rakiticia na teraz potrzebujemy bardziej szybkich panów do dryblingu Isco,Anderson,Pjanić,Coutinho a Verrattiego możemy kupić za 2 lata jak mu się PSG znudzi ma dopiero 22 lata na karku dopiero ale nie powiem jakbyśmy kupili teraz Verrattiego i Coutinho to by było zajebiście :D
0
Trzymać krótko diebełka za ogon i nie ustępować chcą go to niech płacą tyle ile żąda Barcelona jak nie to przejdzie do niebieskiej części Manchesteru :P chociaż lepiej by było jakby został.
0
Akurat na tam ten moment jak i ten Bilbao by Milan łyknęło z palcem w d...
0
Eibar nie był taki słaby jak Elche więc dla niego to za mocny rywal jeszcze :P
0
Nwm może gra na piękną twarz.. Strzelić na bramkę nie strzeli , dośrodkować w pole karne nie dośrodkuję nawet piłki na druga stronę boiska nie przerzuci na boisku sie nie potrafi ustawić do kombinacyjnej gry jak juz sie wystawi to tak że musi oddać od razu piłkę Busquetsowi albo Inieście bo mu ja odbierze rywal... Tragedia Xavi potrafił sie nauczyć jaj grać od Guardioli i jeszcze dodal coś od siebie ,Iniesta nauczył sie od Xaviego i Deco i też dodał coś od siebie , Thiago nauczył sie grać od Xaviego i Iniesty robi karierę w Bayernie a nie u nas... A taki Roberto zblokowany na poziomie nastolatka z Barcy B w najlepsze od 5 lat blokuje miejsce w pierwszej drużynie i wątpię żeby w końcu zaczął coś wnosić do gry Barcelony :\
0
Nwm co ten patałach jeszcze robi w Barcelonie Roberto juz powinien zostać dawno sprzedany. Thiago,Deulofeu,Adama,Denisa,Halilovicia sprzedajemy/wypożyczmy a taki gościu jeszcze gra i to często
0
Miało być pewnie Aleix i Turan :D
0
Bedzie ciężko się podnieść ale jak beda nacierać na bramkę od pierwszej sekundy gry to może odrobimy straty i na boisku nie mogą sie pojawić takie pachołki jak Roberto czy Vermaelen...
3
Munir dopiero pierwszy sezon zagrał w pierwszej drużynie no ale Roberto 5 lat gry a gra jak dziecko wchodzące do pierwszej drużyny z Barcy B... Niech się chłop w końcu ogarnie i niech pokaże że ma jaja Iniesta był młodszy od niego i już miał miejsce w pierwszym składzie.
0
Van Gaal się nie nadaje do trenowania wielkich klubów lepiej mu idzie ze średniakami .
3
Jak mają sprzedać go to do City za 30+2 i niech zaczną rozmowy z Lazio w sprawie transferu Andersona w przyszłym roku a Nolito by spróbowali kupić za 14 + wypożyczyć Celcie : Roberto i Munira.
3
Geniusz Messiego i harówka Suareza ;)
0
Wiesz z tego co ja widziałem to stroną Mefiu wchodzili . Palacz nasz rudy Reyesa nie pokrył przy bramce na 4-2 tylko pobiegł do Javiera na asekuracje nwm po co może chłopak fajek nie palił i siły nie miał żeby wracać na czas :D. Nie ma się co bać to początek sezonu jeszcze nie grają w 100% skoncentrowani ;).
0
Dobra panowie pomyliło mi się myślałem że to za samą Ligę Mistrzów mój błąd sorry.....
0
Tzn ? Wyjaśnij dlaczego jak miała by wyglądać finałowa trójka według Ciebie ? Każdy ma własne zdanie według mnie to jest najlepsza trójka.
0
Messi nie jest pępkiem świata :P
0
Boli cię brak Neymarka w trójce czy Messiego na pierwszej pozycji ?