0

Mam nadzieję że będzie człapał sobie szkoda zrywać więzadła ;/

0

Arda zgól tą brodę bo cię wezmą za bojownika z ISIS :D

0

Eto"o ściągnąć dla Barcy jeszcze by coś z siebie wykrzesał :P

4

Urzekła mnie twoja historia...

0

Ronaldinho show 0:3 na bernabeu było najlepsze oklaski od kibiców Realu dla R10 bezcenne ;)

0

jak nie zauważy jak szyi nie ma :D

0

Ja go na boisku widzieć nie chcę :P wiem co to zerwane więzadło lepiej żeby się spokojnie wykurował i był do dyspozycji na wiosnę w dobrej formie niż miałby tracić jeden sezon na kontuzje i później połowę kolejnego sezonu na odbudowywanie formy :P

0

Tylko że Robben ma zajebisty balans ciała a Tello nie :P

0

40 mln i mogą go brać :P bez spin cena według dzisiejszego poj*b*nego rynku ;)

1

Za 100 mln to ściągamy : Pjanicia 35 mln , Coutinho 25 mln i Reusa 40 mln .

0

Nie najczęściej oglądany tylko ma największą oglądalność ;)

0

Etoo byl za darmo Villa przyszedlby na wypożyczenie i by byl teraz kozacki rezerwowy atak :D

2

No i prswidlowo :)

1

Coutinho i Gundogan tyle w temacie Verratti jeszcze troche pomyśli nad zmiana otoczenia wiec narazie odpada.

0

Szkoda że Puyola nie ma :/ on by cię duży dzieciaku ustawił do pionu zająłbyś się w końcu swoją grą na poważnie zbyt pewnie się czujesz bo nie ma kto cię wygryźć ze składu...

3

Zrobiliby nową wersję strojów z sezonu 2003/2004

0

A co już Lucho zwalniasz... ?

0

Verratti odpada na pare lat nigdzie się nie ruszy.

0

Mhm liczyłem na wygraną Porto i się spełniło ;) Nie lubię tej siwej mendy tym bardziej że zniszczył Ikera nie dając mu szans do odbudowy formy po wyleczeniu złamanej ręki.

0

Nwm nie widziałem kumpel fan smerfów mówił że Porto mogło wyżej wygrać.

7

Cieszy mnie triumf Ikera nad Mou i jego smerfami :)

1

Komentarz usunięty

0

Najlepiej niech nie gra w tym El Clasico i się przygotuje porządnie do gry z więzadłami nie ma żartów... Lepiej odpuścić sobie jeden mecz niż potem mieć kilku miesięczną przerwę od piłki ;)

0

Leo Messi i Leonidas przypadek nie sądzę :D

1

Jeba*e więzadła......

0

Mhm i odrazu odmłodzić sobie Cruyffa czy tam Guardiole... Uwielbiam te sarkastyczne komy :) O Ardzie też stekaliście że transfer tylko w fifie i co jest naszym graczem :P

0

Z Bilbao i Malaga bylo po 1-0 tylko nwm czy bronił wtedy

0

Kupić :Coutinho,Pogbe z Valencii Gaye i Cancello i Valdesa namówić na powrót.

0

Iniesta jest już po 30 i jego będzie najłatwiej wygryść ze składu niestety ;/

0

A tam problem mają Roberto zostaje na prawej obronie a Alves do pomocy będzie sobie klepał z Messim :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?