Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że będzie człapał sobie szkoda zrywać więzadła ;/
0
Arda zgól tą brodę bo cię wezmą za bojownika z ISIS :D
0
Eto"o ściągnąć dla Barcy jeszcze by coś z siebie wykrzesał :P
4
Urzekła mnie twoja historia...
0
Ronaldinho show 0:3 na bernabeu było najlepsze oklaski od kibiców Realu dla R10 bezcenne ;)
0
jak nie zauważy jak szyi nie ma :D
0
Ja go na boisku widzieć nie chcę :P wiem co to zerwane więzadło lepiej żeby się spokojnie wykurował i był do dyspozycji na wiosnę w dobrej formie niż miałby tracić jeden sezon na kontuzje i później połowę kolejnego sezonu na odbudowywanie formy :P
0
Tylko że Robben ma zajebisty balans ciała a Tello nie :P
0
40 mln i mogą go brać :P bez spin cena według dzisiejszego poj*b*nego rynku ;)
1
Za 100 mln to ściągamy : Pjanicia 35 mln , Coutinho 25 mln i Reusa 40 mln .
0
Nie najczęściej oglądany tylko ma największą oglądalność ;)
0
Etoo byl za darmo Villa przyszedlby na wypożyczenie i by byl teraz kozacki rezerwowy atak :D
2
No i prswidlowo :)
1
Coutinho i Gundogan tyle w temacie Verratti jeszcze troche pomyśli nad zmiana otoczenia wiec narazie odpada.
0
Szkoda że Puyola nie ma :/ on by cię duży dzieciaku ustawił do pionu zająłbyś się w końcu swoją grą na poważnie zbyt pewnie się czujesz bo nie ma kto cię wygryźć ze składu...
3
Zrobiliby nową wersję strojów z sezonu 2003/2004
0
A co już Lucho zwalniasz... ?
0
Verratti odpada na pare lat nigdzie się nie ruszy.
0
Mhm liczyłem na wygraną Porto i się spełniło ;) Nie lubię tej siwej mendy tym bardziej że zniszczył Ikera nie dając mu szans do odbudowy formy po wyleczeniu złamanej ręki.
0
Nwm nie widziałem kumpel fan smerfów mówił że Porto mogło wyżej wygrać.
7
Cieszy mnie triumf Ikera nad Mou i jego smerfami :)
1
Komentarz usunięty
0
Najlepiej niech nie gra w tym El Clasico i się przygotuje porządnie do gry z więzadłami nie ma żartów... Lepiej odpuścić sobie jeden mecz niż potem mieć kilku miesięczną przerwę od piłki ;)
0
Leo Messi i Leonidas przypadek nie sądzę :D
1
Jeba*e więzadła......
0
Mhm i odrazu odmłodzić sobie Cruyffa czy tam Guardiole... Uwielbiam te sarkastyczne komy :) O Ardzie też stekaliście że transfer tylko w fifie i co jest naszym graczem :P
0
Z Bilbao i Malaga bylo po 1-0 tylko nwm czy bronił wtedy
0
Kupić :Coutinho,Pogbe z Valencii Gaye i Cancello i Valdesa namówić na powrót.
0
Iniesta jest już po 30 i jego będzie najłatwiej wygryść ze składu niestety ;/
0
A tam problem mają Roberto zostaje na prawej obronie a Alves do pomocy będzie sobie klepał z Messim :P