8

Niech sprzedadzą Bartre z klauzulą wykupu za 20 mln + zapisek antyrealowy :P

0

Ale w Londynie pozostał :P

0

W końcu kasa na odpowiednim poziomie jaką Barca powinna otrzymywać od dawna...

0

Zdecydowanie tak :P

0

Powiedz to Perezowi :P

0

Pokazał w końcu jaja pisałem kiedyś że ma 20 parę lat a gra jak dzieciak wchodzący dopiero do pierwszej drużyny złapał pewność siebie i są efekty ;)

0

Ty bo się zaraz okaże że pół składu sprzedadzą i nowi potem się będą zgrywać nie wiadomo ile...

0

Jeszcze w sezone 10/11 coś iskierka się rozpalała ale poszedł do ligi brazylijskiej i dupa :/

2

No i super zmiennik zajebisty z niego będzie :)

0

Zapłać Barcelonie 500 mln euro a zostaną na 5 sezonów :D

0

To w końcu domowa koszulka będzie z kołnierzykiem czy bez ? https://www.google.pl/search?q=fc barcelona 2016/2017

4

Ściągnąć dwóch mistrzów świata Hummelsa i Mustafiego pozbyć się Vermaelena i Mathieu

0

Iniesta strzelił 74 bramek o.O

0

W Juve gra dobrze wiesz nie płaczę że do nas nie przyszedł ale jak oni dali nam fraj**ską cenę to my im również taką dajmy :)

0

Tylko że Henry robił to zajebiście precyzyjnie z odpowiednią siłą i nie tylko po ziemi ;) a nie jak Tello klap z płaskiego ledwo co do bramki się piłka toczyła

0

Każda opcja jest lepsza od Pogby teraz już Barcelona jest obciążona mocno wypłatami wielkiej podwyżki Neymarowi nie mogą zapewnić jaką mógłby otrzymać u United czy City a co dopiero kupić jednego gościa za 100 mln i płacić mu co sezon 20 mln za nic. Jak kupią obrońców i będą chcieli kupić pomocnika są kreatywni i młodzi kandydaci którzy grają na kilku pozycjach od środkowych pomocników po ofensywnych i skrzydłowych a nawet mogą zagrać w napadzie jakby było trzeba: Pjanić,Coutinho,Gundogan,Mahrez,Leroy Sane,Pastore,Gotze,Ramsey,Felipe Anderson,Thiago a ceny powinny się mieścić w zakresie 30-50 mln zależy od zawodnika i pensja 3-7 mln na dodatek mamy Tello,Munira,Sandro,Vermaelena,Adriano,Mathieu,Songa,Montoye których można spokojnie oddać zbijając ceny.

0

Haha weź przestań Tello nic u nas nie pokazał jedyne co pokazywał to swój zabójczy strzał po ziemi na długi słupek bramkarz mógł się tam spokojnie położyć przed strzałem i czekać na piłkę :D

0

Dać gnidom wysoką cenę jak oni nam za Cuadrado :P

2

Głównie w sezonie masz do wygrania 3 puchary LM,CPD i Ligę a że my graliśmy w tym sezonie w KMŚ I USC to mamy 4 trofea zdobyte w trakcie sezonu 15/16

0

Messi to czysty talent :D

0

Dobra będę dokładniejszy dla takiej ciemn*ty Mahrez , Ben Arfa i Sane pozycje: Prawy Napastnik , Lewy Napastnik jak i ------------> OFENSYWNY POMOCNIK. Ps. Decyzja gdzie by grali należy do trenera więc mogliby zostać ustawieni na pozycji ofensywny pomocnik.

0

W sumie to 4 trofea: Klubowe Mistrzostwa Świata , Uefa Super Cup , Liga i Copa Del Rey :P

0

Wiadomka że obrona to priorytet ale obrońca nie będzie bardzo drogi to 40 mln i tak zawsze wyczarują na takiego Pjanicia o ile go bardzo chcą. Znaleźć zmiennika dla Alby będzie ciężko kto młody i dobry będzie chciał grzać ławkę ?

0

Hatem Ben Arfa skrzydłowy/napstnik to ta połowa O.o kurde chyba mnie matmy źle uczyli :(

0

Myślę że u nas by tego sobie nie zażyczył :)

0

W tym sezonie zaczął dopiero błyszczeć ja bym poczekał czy jego dobra gra potrwa jakiś dłuższy okres czy to pojedyncze przebłyski z Atletico zawsze się możemy dogadać za Turana dużo nie wzięli od nas mogli z 50 mln spokojnie krzyczeć a oddali za 35 mln czy ile tam Barca dała.

0

Ma zajebistą technikę grając u nas wskoczyłby jeszcze na zupełnie inny poziom ;)

0

Hehe dobre :D A tak na serio oglądnij sobie co wyrabia na pewno jest lepszy od Turana :P

0

Chciałbym żeby Barca do jego zakończenia kariery zdobyła jeszcze ze dwa razy Ligę Mistrzów :)

0

Cenę można zbić oddaniem Turana spowrotem chociaż nwm czy ten Saul taki dobry nie widziałem go w akcji prócz tych trzech przypadków z przewrotką z realem ,asystą przeciwko nam i bramką z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?