Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kondona a nie Rondona...
0
Wysłać ofertę 35 mln + Mefiu za Bellerina inaczej go nie odzyskają chyba że za 50 mln za rok :P
0
Ja to tylko tak sobie podałem :P bo chciałbym zobaczyć LM w której grałyby kluby z historią kilka ekip gra narazie piach no ale cóż : FC Barcelona,Real Madryt,Atletio Madryt , Valencia CF/ Sevilla FC , Juventus FC , Inter Mediolan , AC Milan , AS Roma, Chelsea FC , Arsenal FC , Liverpool FC , Manchester United , Bayern Monachium , Borussia Dortmund , Bayer Leverkusen, Paris Saint-Germain , AS Monaco/Lyon/Marsylia , PSV , AJAX , FC Porto i Benfica
0
Ból dupy że hiszpańskie kluby miażdżą resztę europy :D Do LM powinny się kwalifikować najlepsze ekipy swoich lig i tak powinno pozostać : 4 hiszpańskie ,4 włoskie ,4 angielsie, 3 niemieckie, 2 francuskie, 2 holenderskie, 2 portugalskie + reszta
0
Ojej to straszne :( się przejmuje jakimś gównianym meczem towarzyskim :D
0
BVB z nim nie prowadzi rozmów już z 1,5 tygodnia temu zdementowali tą plote :P
2
Jak to ma być tylko zmiennik to do Turcji po Eto'o
0
Z Rivaldo nie :P
0
Dalej nie ogarniam tego transferu typ taki dobry niby a na euro ławe grzał O.o
0
Już 10 zl taniej nawet ma ;) czeka sie okolo dwoch tygodni bo prosto od producenta leca ale koszulka super te repliki zawsze sa lepsze od tych oryginalnych bo maja milszy w dotyku materiał tylko trzeba sie dobrze przygladnac takiej replice bo niektorzy sprzedaja smieszne wersje z krzywym herbem itp :D
http://allegro.pl/hit-koszulka-nike-fc-barcelona-16-17-roz-xl-i6267552563.html
0
Hahah komentarz dla jaj a ty spinasz du*e :D nwm jak ty ale ja chce zobaczyc pelny sezon w ykonaniu Ardy jak bedzie cienko to niech go komus opchną :P a co do kasy to zawsze pie***la że mają 40-50 mln na transfery a potem ni z du*y ni z pietruchy walą 120 za Neymara albo 100 za Suareza jak kogos bardzo chca to pieniążki sie magicznie pojawiają :P
0
60 mln Turan za Ramseya i Bellerina
0
Nom na allegro świetny materiał 119 zł dałem
2
Phi mam bez reklamy na szczęście :D
1
Eee tam Mefiu śmieszny jest niech zostanie :(
0
Hahaha co za id**a kupi taką koszulkę Amazon robole :D Pepsi,Huwaei czy inne Fly Emirates jeszcze bym zrozumiał ale to :D Biedronkę od razu niech biorą :D
0
Nie mogli k*** szybciej... obniżyli by nim cenę za Pjanicia i mielibyśmy kozaka w środku pola
0
Stawiam bardziej na głupotę niż odwagę :D
2
Florek się już spóźnił :) Barca zablokowała pierwsza transfer wpłacając jakąś tam kwotę Palmeirasowi jak to zrobili z Neymarem w 2013
1
Thiago miałbyć kimś pomiędzy Xavim a Iniestą ale właśnie jak mówicie kontuzje go przyhamowały
0
Thorgana by mogli sprawdzić może faktycznie lepszy od brata
1
Nie tu koma chyba dałeś :D
1
Bardziej opłacalne było by odkupienie Thiago póki City z Pepem nie chcą go kupić 30-40 mln i powinien wrócić. Verratti jest nieopłacalny kolejny koleś za którego krzyczą 100 mln chociaż po co nam pomocnik.. Niech ściągają Halilovicia i Denisa któryś może odpali nic się nie stanie jak w tym okienku nie ściągną kogoś do pomocy bardziej niech się martwią tym że dalej nie ma prawego obrońcy bo wątpię żeby nagle Enrique Vidala wpuścił do pierwszej 11 no i zmiennika dla MSN
0
Mieli Pjanicia na wyciągnięcie ręki za 30 mln Barca była by zadowolona z ceny a Roma z tego że nie wzmocniła ligowego rywala to nie po co teraz będą szukać nie wiadomo kogo i wybulą 50 mln. Chociaż zamiast kupować pomocnika to niech się za obronę wezmą i zmiennika dla MSN
0
Otrząśnij się nie ogarniasz że Verratti pierdyliard razy mówił że zostaje w PSG...
0
A do nas Aguero za Bravo inaczej się nam nie opłaca :P
0
Getrów mogą być dwa modele nie muszą grać w tych różowych tylko :P mogą mieć te albo w kolorze stroju Arsenal ma np. czerwone a drugie białe , Chelsea niebieskie i białe , Sevilla czarne i czerwone itp
2
W negocjacjach z Barceloną inne kluby nagle biednieją :(
2
Zazdro Pjanicia :(
0
Taa już widzę jak Griezmann zamienia mocne Atletico na ponadprzeciętne PSG :D jak odejdzie to tylko ma dwie drogi Barca i Real