0

Kondona a nie Rondona...

0

Wysłać ofertę 35 mln + Mefiu za Bellerina inaczej go nie odzyskają chyba że za 50 mln za rok :P

0

Ja to tylko tak sobie podałem :P bo chciałbym zobaczyć LM w której grałyby kluby z historią kilka ekip gra narazie piach no ale cóż : FC Barcelona,Real Madryt,Atletio Madryt , Valencia CF/ Sevilla FC , Juventus FC , Inter Mediolan , AC Milan , AS Roma, Chelsea FC , Arsenal FC , Liverpool FC , Manchester United , Bayern Monachium , Borussia Dortmund , Bayer Leverkusen, Paris Saint-Germain , AS Monaco/Lyon/Marsylia , PSV , AJAX , FC Porto i Benfica

0

Ból dupy że hiszpańskie kluby miażdżą resztę europy :D Do LM powinny się kwalifikować najlepsze ekipy swoich lig i tak powinno pozostać : 4 hiszpańskie ,4 włoskie ,4 angielsie, 3 niemieckie, 2 francuskie, 2 holenderskie, 2 portugalskie + reszta

0

Ojej to straszne :( się przejmuje jakimś gównianym meczem towarzyskim :D

0

BVB z nim nie prowadzi rozmów już z 1,5 tygodnia temu zdementowali tą plote :P

2

Jak to ma być tylko zmiennik to do Turcji po Eto'o

0

Z Rivaldo nie :P

0

Dalej nie ogarniam tego transferu typ taki dobry niby a na euro ławe grzał O.o

0

Już 10 zl taniej nawet ma ;) czeka sie okolo dwoch tygodni bo prosto od producenta leca ale koszulka super te repliki zawsze sa lepsze od tych oryginalnych bo maja milszy w dotyku materiał tylko trzeba sie dobrze przygladnac takiej replice bo niektorzy sprzedaja smieszne wersje z krzywym herbem itp :D

http://allegro.pl/hit-koszulka-nike-fc-barcelona-16-17-roz-xl-i6267552563.html

0

Hahah komentarz dla jaj a ty spinasz du*e :D nwm jak ty ale ja chce zobaczyc pelny sezon w ykonaniu Ardy jak bedzie cienko to niech go komus opchną :P a co do kasy to zawsze pie***la że mają 40-50 mln na transfery a potem ni z du*y ni z pietruchy walą 120 za Neymara albo 100 za Suareza jak kogos bardzo chca to pieniążki sie magicznie pojawiają :P

0

60 mln Turan za Ramseya i Bellerina

0

Nom na allegro świetny materiał 119 zł dałem

2

Phi mam bez reklamy na szczęście :D

1

Eee tam Mefiu śmieszny jest niech zostanie :(

0

Hahaha co za id**a kupi taką koszulkę Amazon robole :D Pepsi,Huwaei czy inne Fly Emirates jeszcze bym zrozumiał ale to :D Biedronkę od razu niech biorą :D

0

Nie mogli k*** szybciej... obniżyli by nim cenę za Pjanicia i mielibyśmy kozaka w środku pola

0

Stawiam bardziej na głupotę niż odwagę :D

2

Florek się już spóźnił :) Barca zablokowała pierwsza transfer wpłacając jakąś tam kwotę Palmeirasowi jak to zrobili z Neymarem w 2013

1

Thiago miałbyć kimś pomiędzy Xavim a Iniestą ale właśnie jak mówicie kontuzje go przyhamowały

0

Thorgana by mogli sprawdzić może faktycznie lepszy od brata

1

Nie tu koma chyba dałeś :D

1

Bardziej opłacalne było by odkupienie Thiago póki City z Pepem nie chcą go kupić 30-40 mln i powinien wrócić. Verratti jest nieopłacalny kolejny koleś za którego krzyczą 100 mln chociaż po co nam pomocnik.. Niech ściągają Halilovicia i Denisa któryś może odpali nic się nie stanie jak w tym okienku nie ściągną kogoś do pomocy bardziej niech się martwią tym że dalej nie ma prawego obrońcy bo wątpię żeby nagle Enrique Vidala wpuścił do pierwszej 11 no i zmiennika dla MSN

0

Mieli Pjanicia na wyciągnięcie ręki za 30 mln Barca była by zadowolona z ceny a Roma z tego że nie wzmocniła ligowego rywala to nie po co teraz będą szukać nie wiadomo kogo i wybulą 50 mln. Chociaż zamiast kupować pomocnika to niech się za obronę wezmą i zmiennika dla MSN

0

Otrząśnij się nie ogarniasz że Verratti pierdyliard razy mówił że zostaje w PSG...

0

A do nas Aguero za Bravo inaczej się nam nie opłaca :P

0

Getrów mogą być dwa modele nie muszą grać w tych różowych tylko :P mogą mieć te albo w kolorze stroju Arsenal ma np. czerwone a drugie białe , Chelsea niebieskie i białe , Sevilla czarne i czerwone itp

2

W negocjacjach z Barceloną inne kluby nagle biednieją :(

2

Zazdro Pjanicia :(

0

Taa już widzę jak Griezmann zamienia mocne Atletico na ponadprzeciętne PSG :D jak odejdzie to tylko ma dwie drogi Barca i Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?