Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pjanić kozak mogą ściągać ale jeszcze są Coutinho,Gundogan,Goetze,Mahrez,Felipe Anderson,Ben Arfa,Leroy Sane najwyższa cena transferu mogłaby wynieść 50 mln 3-7 mln pensja. Najpierw najlepiej byłoby kupić obrońce Hummels jest do wyciągnięcia za 30 mln i wtedy dopiero mogą myśleć nad wzmocnieniem pomocy 30-50 mln wyciułaliby spokojnie.
0
Jak Messi z Iniestą nie mają pomysłów na grę to właśnie jeden błyskotliwy pomocnik by się przydał
0
Walić przereklamowaną gwiazdeczkę 100 mln + 20 mln na pensje nigdy bym na to nie poszedł.
2
Chyba nie wiesz kto to jest ten Miralem Pjanić...
0
Można im dorzucić nawet Songa za darmo wypożyczyć za darmo Montoye,Munira,Sandro itp
2
Coutinho do nas do nich 30 mln + Vermaelen i deal
0
Mustafi/Hummels/Laporte żadne Silvy czy Marquinhosy
4
Ojojojo jakby nasi ziomeczkowie grali z sercem w tym dwumeczu to by teraz nikt nie stękał o to że sędzia nie podyktował karnego trudno przegrali żyjemy dalej :P
0
Miałbyś coś przeciwko gdyby Barca chciała ściągnąć Douglasa z Bayernu ? :D
0
A gdzie jest kurde Milik co on nie jest młody , utalentowany i w Ajaxie nie wymiata z El Ghazim O.o ?
0
Według Transfermarkt 100 bramek
Cristiano Ronaldo 44
Benzema 31
Gareth Bale 25
0
Trzy bramki zdobyte prawidłowo Messiego i dwie Suareza
0
Przecież mówili że nie biorą nawet pod uwagę sprzedaży Neymara :P
0
A może w Pesa gra co się tej fify uczepiliście...
0
Ja to bym do United zarząd sprzedał...
2
Jak dla mnie wystarczyłoby kupić Mustafiego/Hummelsa i Coutinho a jak chcą to niech spełnią swój kaprys i ściągną Pogbę :P
0
A niech się i zagryzą o niego byle by do nas nie trafił za te 50 mln :P
0
Trochę będzie bo nam odskoczą
6
Jak Atetico lub City wygra LM to nie będzie aż tak bolało :P
0
Może broda mu moc zabrała :D
0
Chyba użyją karty Turana do obniżenia ceny za Pogbe coś chłopakowi u nas nie idzie :/
0
Bartra niech już zacznie grać z Pique i się od niego uczy trochę jak Pique uczył się przy Puyolu no i ustawić mu jakiś indywidualny trening na poprawę motoryki żeby był szybszy to nie będzie trzeba wydawać kasy na obrońce a jak już tak bardzo chcą to niech lecą do Valencii po Mustafiego wyjdzie taniej.
0
A dlaczego w Senyerze a nie w tych niebieskich/turkusowych jak na Emirates ?
0
Takie czasy jak za Donnarumme już wołają 35 mln a dopiero co się pokazał :P a 50 mln za Stegena to dobra kwota biorąc pod uwage że mało jest dobrych młodych bramkarzy trzymających równą formę.
0
Tak tylko niby nastawiony jest na Real lepiej dla niego jakby przyszedł do nas gdyby Stegen odszedł.
0
Jak go sprzedadzą za mniej niż 50 to są zjeba*i totalnymi... Ciekawe skąd wezmą drugiego młodego bramkarza na przyszłość bo De Gei raczej nie ściągną w jego miejsce...
0
Camp Nou to Camp Nou rzecz święta chcą uhonorować Cruyffa to niech nazwą którąś trybunę jego imieniem
0
Jak go ktoś w rozliczeniu weźmie to będzie sukces :P
0
Boże niech zostawią LM taką jaka jest tylko niech wyrzucą te cienkie klubiki Maribory i resztę leszczy :P
3
Dalej się zastanawiam jak oni to wyczarowali że muszą odkupić zawodnika którego tylko Sevilli wypożyczyli