0

Pjanić kozak mogą ściągać ale jeszcze są Coutinho,Gundogan,Goetze,Mahrez,Felipe Anderson,Ben Arfa,Leroy Sane najwyższa cena transferu mogłaby wynieść 50 mln 3-7 mln pensja. Najpierw najlepiej byłoby kupić obrońce Hummels jest do wyciągnięcia za 30 mln i wtedy dopiero mogą myśleć nad wzmocnieniem pomocy 30-50 mln wyciułaliby spokojnie.

0

Jak Messi z Iniestą nie mają pomysłów na grę to właśnie jeden błyskotliwy pomocnik by się przydał

0

Walić przereklamowaną gwiazdeczkę 100 mln + 20 mln na pensje nigdy bym na to nie poszedł.

2

Chyba nie wiesz kto to jest ten Miralem Pjanić...

0

Można im dorzucić nawet Songa za darmo wypożyczyć za darmo Montoye,Munira,Sandro itp

2

Coutinho do nas do nich 30 mln + Vermaelen i deal

0

Mustafi/Hummels/Laporte żadne Silvy czy Marquinhosy

4

Ojojojo jakby nasi ziomeczkowie grali z sercem w tym dwumeczu to by teraz nikt nie stękał o to że sędzia nie podyktował karnego trudno przegrali żyjemy dalej :P

0

Miałbyś coś przeciwko gdyby Barca chciała ściągnąć Douglasa z Bayernu ? :D

0

A gdzie jest kurde Milik co on nie jest młody , utalentowany i w Ajaxie nie wymiata z El Ghazim O.o ?

0

Według Transfermarkt 100 bramek
Cristiano Ronaldo 44
Benzema 31
Gareth Bale 25

0

Trzy bramki zdobyte prawidłowo Messiego i dwie Suareza

0

Przecież mówili że nie biorą nawet pod uwagę sprzedaży Neymara :P

0

A może w Pesa gra co się tej fify uczepiliście...

0

Ja to bym do United zarząd sprzedał...

2

Jak dla mnie wystarczyłoby kupić Mustafiego/Hummelsa i Coutinho a jak chcą to niech spełnią swój kaprys i ściągną Pogbę :P

0

A niech się i zagryzą o niego byle by do nas nie trafił za te 50 mln :P

0

Trochę będzie bo nam odskoczą

6

Jak Atetico lub City wygra LM to nie będzie aż tak bolało :P

0

Może broda mu moc zabrała :D

0

Chyba użyją karty Turana do obniżenia ceny za Pogbe coś chłopakowi u nas nie idzie :/

0

Bartra niech już zacznie grać z Pique i się od niego uczy trochę jak Pique uczył się przy Puyolu no i ustawić mu jakiś indywidualny trening na poprawę motoryki żeby był szybszy to nie będzie trzeba wydawać kasy na obrońce a jak już tak bardzo chcą to niech lecą do Valencii po Mustafiego wyjdzie taniej.

0

A dlaczego w Senyerze a nie w tych niebieskich/turkusowych jak na Emirates ?

0

Takie czasy jak za Donnarumme już wołają 35 mln a dopiero co się pokazał :P a 50 mln za Stegena to dobra kwota biorąc pod uwage że mało jest dobrych młodych bramkarzy trzymających równą formę.

0

Tak tylko niby nastawiony jest na Real lepiej dla niego jakby przyszedł do nas gdyby Stegen odszedł.

0

Jak go sprzedadzą za mniej niż 50 to są zjeba*i totalnymi... Ciekawe skąd wezmą drugiego młodego bramkarza na przyszłość bo De Gei raczej nie ściągną w jego miejsce...

0

Camp Nou to Camp Nou rzecz święta chcą uhonorować Cruyffa to niech nazwą którąś trybunę jego imieniem

0

Jak go ktoś w rozliczeniu weźmie to będzie sukces :P

0

Boże niech zostawią LM taką jaka jest tylko niech wyrzucą te cienkie klubiki Maribory i resztę leszczy :P

3

Dalej się zastanawiam jak oni to wyczarowali że muszą odkupić zawodnika którego tylko Sevilli wypożyczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?