Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten dwulicowiec już by się zamknął drugi Pele... Dzięki za bana admini kolekcjonuje walcie śmiało przecież w tym komie tyle nienawiści jest :)
1
Moja wina że łykasz wszystkie ploty dotyczące Neymara ? Gdyby chciał grać tylko dla kasy to sezony 13/16 spędziłby w Realu a nie u nas
0
Kiedy Ci się takie bzdury śniły :( ?
0
Prawda jest taka że Barca ma w planach kupno innych graczy bardziej priorytetowych i tyle ile mogli dać za Nolito to tyle zaoferowali
0
Zamiast kupić Douglasa Coste to kupili jednego podróba a teraz kolejnego chcą :/
0
Oddać im go za darmo dorzucić za grosze Adriano jak już ma odejść i jakiegoś młodzika na wypożyczenie może wtedy nam sprzedadzą po nie wyżyłowanej cenie Mustafiego,Cancelo,Gaye albo Gomesa
0
Niech przedłużą z nim kontrakt i klauzule niech podwyższą do 400 mln inne kluby za swoich ustawiają już klauzule po 100-200 mln
0
Ultimatum :D je**em i nie wstaje :D
1
Oby Barca nie mogła się dodzwonić :D
0
Uważaj bo ci bana dadzą jak mi :D ja to jeszcze cenzurę dodałem w swoim komie a ty nie :D
2
0
Nie płakałbym po nim kupilibyśmy Carrasco Griezmanna i Coutinho :P
0
Jak by chciał odejść to 35 mln by wystarczyło Guardioli nie ma to go tam nic nie trzyma już tylko Barca musiałaby mu zagwarantować grę w pierwszej 11
0
Ja bym kupił Carrasco odkupił Thiago i obrońców jakich tam sobie Barca powybiera niech wzmocnią porządnie każdą formację w następnych 2-3 okienkach nie będzie trzeba ściągać kolejnych graczy
0
No i prawidłowo :P
0
Wolna 6 ściągnąć z powrotem Thiago
0
Ooo Proszę O.o nie wiedziałem co prawda się zastanawiałem właśnie nad tym czy od nowego sezonu się zmienił napis czy jakaś lipka przyzwyczajony do LFP jestem a zawsze patrze na wykonanie emblematów na koszulce szczegółnie żeby wszystkie były wyszywane a nie jak kiedyś widziałem herb Barcy zamiast naszywki była naklejka xd.
0
Taaa tylko po co jak Barcelona podpisała zajebisty kontrakt z Nike i nie długo z Arabami pewnie kasa będzie więc z jakiego powodu mieliby się pozbywać chyba jedynego takowego następcy Messiego :P
0
No tylko że jedne mają krzywy herb a druga zamiast naszywki LFP ma LaLiga ale co tam taki mały szczegół ja mam tą z LaLiga wygląda zajebiście i dobry materiał mięciutki a na emblemat ligi i tak nikt nie zwraca uwagi :P
1
Na ch*j się żali kogo to obchodzi O.o
0
Roma i Milan go chcą a do Lazio O.o
14
Barca zostanie wydymana na Bartrze odejdzie za grosze talent eksploduje i zostaną ze starymi dziadami z rudym na czele :P
0
Niech już zostanie ten Qatar jak ma być sponsor na koszulce znowu się potem przyzwyczajaj do nowego wyglądu z nowym sponsorem...
0
Uuuu będziemy mieli drugiego Woodgatea jak Real tylko 100 razy droższego ^_^
0
Zamiast o Manchesterku napisalibyście o Mascherano coś podobno odchodzi do Juve
3
Tylko że Pique miał się od kogo uczyć i zgarniał opier*ol od Puyola jak cos zje*ał ;) Pamiętam jak podczas GranDerbi albo z Interem nie pamiętam dokładnie Pique podniósł z murawy zapalniczkę którą ktoś rzucił z trybun i leciał z nią do sędziego a Carles mu ją wyrwał z ręki wyrzucił i powiedział coś typu żeby grał dalej i nie zajmował się pierdołami
0
Ja bym chciał żeby Marc został ale jak jest mowa o sprzedaży to niech zrobią by po sezonie czy dwóch była opcja taniego wykupu a nie że będziemy musieli wykładać potem z 50 mln :P
0
Chyba ich poje**ło deczko 60 mln to max co można by za niego dać
8
Niech sprzedadzą Bartre z klauzulą wykupu za 20 mln + zapisek antyrealowy :P
0
Ale w Londynie pozostał :P