0

Nigdzie bo nic za to Ci nie robią po prostu z rolki mi spadła jak ściągałem zdarza się poza tym tylko 6 wiaderek 2,5 L się otworzyło nie każdy robi w obozie pracy gdzie Cię gnoją za każdy błąd ;)

4

Redakcjo wrzućcie pomeczowy komentarz tego i tego drugiego prześcieradła Ramosa ok ?

6

Hahahaha dobrze gada ja rozwaliłem w robocie palete z farba bo ogldalem mecz i udarłem ryja jak poje**ny ale warto było :D

0

Teraz możesz się z nich śmiać do woli hihi :D

2

Luis nie pie**l wy musicie 90 minut zapie**lać na 200 % a nie być cierpliwi...

0

Ja mówię Nie dla osłabiania ligowych rywali :P

0

Po kiego grzyba tu Eusebio powiedział że nie będzie trenował Barcy a Sampaoli czeka na przedłużenie umowy z Sevillą usuńcie tę dwójkę :P

0

No dokładnie :D

0

Prowadzenie Barcelony to jego najskrytsze marzenie każdy to wie myślicie że dlaczego jeździł po Barcelonie bo zarządy go zlewały :D

0

Guardiola 2 widzę co jak co ale po tobie Lucho spodziewałem się czegoś więcej...

0

Iniesta tyle w temacie zaoszczędzi się pieniądze :P

2

Po co ten durny artykuł i tak nie będą mieli tego problemu bo nawet w 1/4 nie zagrają xd

2

A co w hiszpanii wolności słowa nie ma czy jak ?

0

Napisałem młodzi perspektywiczni i tak po przyjściu muszą się przystosować pod styl Barcelony masz kogoś lepszego taniego i młodego jako kandydata na prawego obrońce bo ja nie wierze że kupią Bellerina Piszczka czy kogoś innego.

0

Wiem ale Messi go wy**bie i tak xd

9

Przydałbyś się Generale naprostowałbyś tych szeregowców :P

0

Gaye 21 lat i Cancelo 22 lata niech ściągną z Valencii w tak młodych perspektywicznych graczy można zainwestować z bokami będzie spokój + Thiago/Verratti/Coutinho można sezon jeszcze pograć bez kupna ŚO a do Valencii niech idą Digne z Mefiu oraz zostawić im Munira z możliwością wykupu.

0

Koke czy Verratti jeden c**j ani ten ani ten nie przyjdzie jakby odzyskali Thiago to byłby ogromny sukces :P

3

A teraz się nie bije o 4 miejsce :d ?

0

Dwa razy zdobyli wszystko wpadła do ich głów myśl że są bogami i wszystko sie samo wygra muszą znowu dostać po dupie 2-3 sezony aż zaczną z powrotem walczyć ;)

1

Luis mniej pier**lenia więcej robienia bo na boisku nie widać po was jakiejkolwiek walki i głodu zwycięstwa

0

Najlepszą obroną jest atak właśnie o to chodzi żeby mieć kreatywnych i ruchliwych zawodników w pomocy którzy będą ciągle przy piłce i straszyli defensywę przeciwnika tak jak kiedyś Xavi z Iniestą + jeden zabezpieczajacy tyły Busquets . Teraz mamy za defensywną pomoc posiadanie piłki jest bo jest ale w kontratakach rywale wchodzą w tą pomoc jak w nóż w masło tylko Iniesta osamotniony naciera na przeciwnika a reszta jak dzieci we mgle zero pomysłu na grę tylko przyjąć podać i tak znowu zaczyna się gra od lewa do prawa. Guardioli Tiki take zgasili teraz gaszą system gry Enrique nie można w nieskończoność grać tak samo... Potrzeba nowego pomysłu na grę. Wiadomo że pewnie nikogo Barca nie kupi z tych graczy co napisałem może prócz Coutinho ja podałem tylko zawodników którzy według mnie są wstanie zastąpić Xaviego i Iniestę.

0

Zrobić z Cilessena bramkarza numer 1 jeśli Vidal wróci po kontuzji do formy zrobić z niego murowanego 1 prawego obrońcę .
Sprzedać : Mathieu, Mascherano , Alcacera , Masipa , Vermaelena i kogo tam jeszcze mają na wypożyczeniach.
Wypożyczyć : Rafinhę
Kupić : Coutinho oddać w rozliczeniu Turana i wypożyczyć im np. Rafinhe , odkupić Thiago i przyjrzeć się bliżej sytuacji Douglasa Costy któremu znudziła się Bundesliga , Isco o ile wzmianki o przyjściu za darmo w 2018 są chociaż trochę prawdziwe i ze dwóch środkowych obrońców trzeba już się zabezpieczać na odejście 30 latków Suareza , Iniesty , Messiego głównych motorów Barcelony na dziś .
Kadra 2017-2019 powinna wyglądać tak :
Bramka : Cilessen , Stegen
Obrona : Aleix Vidal , Roberto , Pique , Umtiti , Jordi Alba , DIgne , + 2 nowych ŚO
Pomoc z zadaniami defensywnymi : Busquets , Andre Gomes , Rakitić
Pomoc z zadaniami ofensywnymi : Thiago , Denis Suarez , Coutinho ,Iniesta
Atak : Messi , Douglas Costa , Luis Suarez , Neymar JR

Pierwszy skład :
Cilssen
Aleix Vidal , Pique , Umtiti , Jordi Alba
Thiago , Busquets , Coutinho
Messi , Suarez , Neymar JR

Kupno : Coutinho 24.l cena 50 mln + Turan i Rafinha , Thiago 25.l cena 50 mln , Douglas Costa 26.l cena 30-35 mln , Isco 24.l cena za darmo i dwaj nowi ŚO ?

Całkiem realne do zrealizowania.

0

Czyli kogo bo Simeone na pewno nie przyjdzie xd

1

Co prawda Enrique zaczął świrować jak Guardiola już ale to on nie miał siły biegać po boisku czy te melepety i to jest dowód że jak Iniesta z Messim nic nie grają Barca nie istnieje ;) trzeba się zacząć przyzwyczajać do porażek zarząd La Masie zjebał i długo z niej nie wyjdzie jakiś dobry zawodnik.

0

Ale jaką tą mieszanką on jest Iniesty i Rakiticia gdy byli nastolatkami ? Na razie to się powinien cieszyć że poprawił trochę grę i już można mu odpuścić przydomek Song 2 :P

1

Eee tam pleciesz głupoty Oleguer miał największy wpływ na Barcelone Puyol to przy nim był leszczem xd

0

Przy zwichnięciu też tak się stopa w kostce wygina ? Mi to wyglądało na złamanie niestety :/

4

Oprócz Davida Villi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?