Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyne co łaczy Barce Pepa z ekipą Zidane to ich łyse czachy xd
0
Nie opłaca się go za tyle sprzedawać już lepiej oddać go w rozliczeniu Liverpoolowi za Coutinho albo do Monaco za Mbappe
0
Valverde chce sciagnac niby Inigo Martineza transfer fajny ale 5 lat temu jak był u szczytu formy teraz zrobiło się z niego drewno :P
0
Barca powinna wesprzeć Real w tej sprawie w innym wypadku co rok na koszulkach będzie gówniana czcionka...
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=73458
0
Podobno na wylocie są : Gomes,Alcacer,Mascherano,Mathieu,Turan,Rafinha, Aleix Vidal,Denis i Digne xd Ciekawe skąd kasa na następców się znajdzie xd
1
Ten gościu to według mnie drugi Kante warto zaryzykować i kupić go do 30 mln
1
Niech daje w zamian Salaha :P
1
Szkoda ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma oby przestał tylko udawać Neuera :P
1
A jaką obronę miał Arsenal Mertesacker,Kościelny,Gibbs,Vermalelen,Squilacci, i jeden prawy obrońca Sagna który nie był mega zajebisty to jest ta konkurencja xd. Dla mnie Fabregas i Bellerin to słabe leszcze i niechodzi mi o ich umiejetnosci a o brak ducha walki poszlil na łatwiznę zamiast walczyć o miejsce w druzynie ktora ich wychowala...Frustratem możesz nazwać siebie ja mam w dupie czy Barcelona bedzie wygrywała co rok 6 pucharów zaczynałem im kibicować jak nic nie wygrywali a te artykuły o Bellerinie po prostu już nudzą człowiek czeka na jakieś informacje ciekawe a tu 10 artykuł że Bellerin nie przyjdzie po dwóch artykułach już to do kazdego doszło do zwolennkikow tego transferu jak i do przeciwników a za parę dni i tak jakiś ciołek zrobi o tym kolejny artykuł :P
1
Jak mu Barca nie dawała szansy xd? Sam się przyznał że odszedł bo stary Alves był od niego lepszy nie chciał podjąć walki o miejsce w pierwszym składzie Barcy to uciekł do Arsenalu w którym konkurencja była zerowa xd Dlatego jest sprzedajnym leszczem jak Fabregas
3
Skończcie robić artykuły o tym leszczu ile można czytać te pierdoły.... Autor chyba płacze że Bellerinek nie przyjdzie do Barcelonki xd .
Są inni Semedo,Sidibe,Henrish,Kimmich
0
W jego przypadku to liczyłem że będzie siedział jak Ferguson w MU nie myślałem że tak szybko się wypali przynajmniej nie sprzedał się jak Guardiola :P
0
Daję mu rok :P
0
Ojojoj straszne sami sobie winni są
0
Jak Bellerin przyjdzie to Vidala widzę na prawym skrzydle
0
Możemy podpisać z nimi umowę że będziemy im wysyłać młodzików do ogrania takie osłodzenie stosunków między Barcą a Benficą :P
1
To się nazywa czyste fraj**stwo za Dybale żądają minimum 100 mln a od nas młodego dobrego ziomka za grosze chcą . Cena adekwatna do dzisiejszego po**banego rynku za Rafinhe to 60 mln nie mniej
0
Ciekawe czy Liverpool poszedłby na 50 mln + Arda i Mathieu za Coutinho
0
Powiedziałem co pierwsze liczą bo chyba kiedyś bilans bramek był ważniejszy spoko ja się nie spinam jak większość tu komentujących
0
Po co jak już mamy takiego bramkarza siedzi na ławce :P
5
Najpierw liczy się wynik w bezpośrednim starciu między Barcą a Realem (4:3) potem bramki :P
0
W większej części nie od niego zależy kto przyjdzie do Barcy on szuka trener i zarząd wybiera zawodników :P
3
I Gomes po sezonie jak się nie poprawi
0
Barcelonie nikt kasy na transfery nie dokłada Real mam plecy w bankach , Manchestery i psg w amerykańcach i szejkach , Chelsea w romku . Barcelona nie ma bogatych właścieli jak tam te ciamajdy sama płaci za swoje transfery dlatego jej budżet jest dużo mniejszy już nie musisz się zastanawiać :P
0
A co ty byś chciał żeby Barcelona co sezon 150-200 mln wydawała sorry ale oni nie mają pleców w postaci szejków albo amerykanów...
1
A po co on był nam wtedy jak mieliśmy Eto'o :P
0
Inter , AC Milan , AS Monaco :P Inni cenią swoich graczy to BARCA tez powinna zacząć to robić
1
Jak nie chcą popełniać tego samego błędu to niech go sprzedadzą w przedziale 40-50 mln
0
Jak to brzmi ,,mogłaby się zadowolić 25 milionami" Barca ma żądać 30 mln a nie liczyć na czyjąś łaskę
0
Zje**ał jak Kluivert ważniejsze były imprezki od gry