0

Mbappe będzie do wyjęcia jedynie w przypadku kiedy PSG przez sankcje bedzie zmuszony do sprzedaży jego albo Neymara

0

To będzie miał 27 lat i bedzie kosztował 140 mln :P Mogli brać za 30 mln teraz to temat stracony chyba żeby Milan musiałby się wyprzedawać przez jakieś problemy finansowe

3

Stary dopiero co do Milanu poszedł

2

Barca to niech skończy z kupowaniem 28 latków za 100 mln

0

Niech nie cwaniakują bo Rabiota opchniemy za 60 mln dołożymy drugie tyle i oddadzą Neymara xd

2

Teraz darmowy Rabiot latem sprzedany za 60-70 mln i Barca odkupuje od nich Neymara albo Mbappe ale beka by była xd

0

Pato za grosze jest :P

1

No w końcu z Messim zrobią robotę

0

Oddaliby tego Munira,Denisa,Gomesa do Ajaxu na osłode za utrate przez Ajax dwóch złotych chłopców

0

Praktycznie już 27 lat . Cenowo nie opłaca się już wydawać 200 mln na kolesia który po tym co mu Barca dała strzelił jej liścia w pysk a po drugie pogra max 4 sezony na wysokim poziomie bo jest zbyt głupi żeby grać na tak wysokim poziomie tyle lat co Messi czy Cristiano imprezki fryzurki i pieniążki od szejka są dla niego ważniejsze od piłki. Na rynku są tańsi równie uzdolnieni zawodnicy którzy moga jeszcze wskoczyć na wyższy poziom i mogą zagrać dla Barcy co najmniej 7-8 sezonów Mbappe,Werner,Kluivert,Nicolas Pepe,T.Hazard,De Jong , Sancho,Lemar,Martial,Chiesa,Pulisić,Lozano,Richarlison,Cutrone itp. Neymarek jak chce wrócić to jak ktoś tam w innym komentarzu napisał niech szuka sponsora na wykupienie swojej osóbki z PSG.

9

A skąd oni wiedzą czy DeLigt nie bedzie mógł liczyć na pierwszy skład może wygryzie Pique i Lengleta a po drugie miejsce w pierwszym składzie trzeba wywalczyć a nie oczekiwać że się je otrzyma przy podpisywaniu kontraktu....

0

No po co wydawać 80-110 mln jak można wydać 200 na Kane xd

2

Ta tylko wtedy wyskocz ze 150 mln dla Barcy xd

0

Teraz to sobie może chcieć Barca ma inne wydatki muszą kupić młodych DeLigta i DeJonga a nie podstarzałego Neymarka

0

Niech go kupią i zostawią w Ajaxie na rok lub dwa

2

Za Dembele krzyczeli 150 to za Paco Barca niech woła z 80 mln minimum

2

Zaraz Malcom odejdzie i bedzie po najbardziej obiecujacym nastepcy Messiego

0

A obecny herb to nie jest na wszystkim koszulki perfumy kubki kieliszki ciuchy itd sam forbes powiedzial ze jest bardzo rozpoznawalny tego herbu nie ma chyba tylko jeszcze na kondomach

0

No dokładnie na taka zmiane mozna siew zgodzic a nie na ten herb no name...

0

Tylko że ten z 2002 jest lepszy od poprzedniego a nie gorszy

0

Nie wiem jak coś co wyglada jak podróbka z chin może zagwarantować wieksze zyski

1

Jeszcze niech zmienia barwy na takie jak ma Real ich kolory sa na czasie zawsze w modzie...

1

Pro z Barca bez licencji....

0

Skarżyli sie ze herb jest podrabiany teraz ten oryginalny bedzie wygladal jak podroba...

0

Chyba powoli trzeba zaczac myslec nad nowym sponsorem...

21

Ma racje kolejny rok z dobrą paką i odpadną z jakimiś leszczami oddając LM Realowi bo LL i CPD są bardziej prestiżowe xd

0

No w sumie jakby nie patrzeć zaczyna sie sezon 18/19 to sie zgadza ;)

2

Daj spokój z tym City przereklamowana ekipa mocna na papierze a jak przychodzi co do czego to zbierają baty xd

0

No nie bardzo 06/07 grupe wygrała Chelsea z dwu punktową przewagą :P

2

W końcu grupa śmierci *_*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?