Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe będzie do wyjęcia jedynie w przypadku kiedy PSG przez sankcje bedzie zmuszony do sprzedaży jego albo Neymara
0
To będzie miał 27 lat i bedzie kosztował 140 mln :P Mogli brać za 30 mln teraz to temat stracony chyba żeby Milan musiałby się wyprzedawać przez jakieś problemy finansowe
3
Stary dopiero co do Milanu poszedł
2
Barca to niech skończy z kupowaniem 28 latków za 100 mln
0
Niech nie cwaniakują bo Rabiota opchniemy za 60 mln dołożymy drugie tyle i oddadzą Neymara xd
2
Teraz darmowy Rabiot latem sprzedany za 60-70 mln i Barca odkupuje od nich Neymara albo Mbappe ale beka by była xd
0
Pato za grosze jest :P
1
No w końcu z Messim zrobią robotę
0
Oddaliby tego Munira,Denisa,Gomesa do Ajaxu na osłode za utrate przez Ajax dwóch złotych chłopców
0
Praktycznie już 27 lat . Cenowo nie opłaca się już wydawać 200 mln na kolesia który po tym co mu Barca dała strzelił jej liścia w pysk a po drugie pogra max 4 sezony na wysokim poziomie bo jest zbyt głupi żeby grać na tak wysokim poziomie tyle lat co Messi czy Cristiano imprezki fryzurki i pieniążki od szejka są dla niego ważniejsze od piłki. Na rynku są tańsi równie uzdolnieni zawodnicy którzy moga jeszcze wskoczyć na wyższy poziom i mogą zagrać dla Barcy co najmniej 7-8 sezonów Mbappe,Werner,Kluivert,Nicolas Pepe,T.Hazard,De Jong , Sancho,Lemar,Martial,Chiesa,Pulisić,Lozano,Richarlison,Cutrone itp. Neymarek jak chce wrócić to jak ktoś tam w innym komentarzu napisał niech szuka sponsora na wykupienie swojej osóbki z PSG.
9
A skąd oni wiedzą czy DeLigt nie bedzie mógł liczyć na pierwszy skład może wygryzie Pique i Lengleta a po drugie miejsce w pierwszym składzie trzeba wywalczyć a nie oczekiwać że się je otrzyma przy podpisywaniu kontraktu....
0
No po co wydawać 80-110 mln jak można wydać 200 na Kane xd
2
Ta tylko wtedy wyskocz ze 150 mln dla Barcy xd
0
Teraz to sobie może chcieć Barca ma inne wydatki muszą kupić młodych DeLigta i DeJonga a nie podstarzałego Neymarka
0
Niech go kupią i zostawią w Ajaxie na rok lub dwa
2
Za Dembele krzyczeli 150 to za Paco Barca niech woła z 80 mln minimum
2
Zaraz Malcom odejdzie i bedzie po najbardziej obiecujacym nastepcy Messiego
0
A obecny herb to nie jest na wszystkim koszulki perfumy kubki kieliszki ciuchy itd sam forbes powiedzial ze jest bardzo rozpoznawalny tego herbu nie ma chyba tylko jeszcze na kondomach
0
No dokładnie na taka zmiane mozna siew zgodzic a nie na ten herb no name...
0
Tylko że ten z 2002 jest lepszy od poprzedniego a nie gorszy
0
Nie wiem jak coś co wyglada jak podróbka z chin może zagwarantować wieksze zyski
1
Jeszcze niech zmienia barwy na takie jak ma Real ich kolory sa na czasie zawsze w modzie...
1
Pro z Barca bez licencji....
0
Skarżyli sie ze herb jest podrabiany teraz ten oryginalny bedzie wygladal jak podroba...
0
Chyba powoli trzeba zaczac myslec nad nowym sponsorem...
21
Ma racje kolejny rok z dobrą paką i odpadną z jakimiś leszczami oddając LM Realowi bo LL i CPD są bardziej prestiżowe xd
0
No w sumie jakby nie patrzeć zaczyna sie sezon 18/19 to sie zgadza ;)
2
Daj spokój z tym City przereklamowana ekipa mocna na papierze a jak przychodzi co do czego to zbierają baty xd
0
No nie bardzo 06/07 grupe wygrała Chelsea z dwu punktową przewagą :P
2
W końcu grupa śmierci *_*