1

Teraz to jest kaleczniakiem pobierajacym duze pieniadze kazała mu Barcelona poddać się rekonstrukcji więzadeł to olał tą decyzje i modlił się żę kolanko mu się samo naprawi zagrał 3 mecze i się posypał znowu . Takiego to tylko kopnąć w dupe i zapomnieć

2

Dobrze zrobił Laporta koniec ery Messiego teraz Barca musi ruszyć do przodu a nie stać w miejscu a stali 5 lat .

4

Miej honor i skończ pierdolić jakbyś chciał grać w Barcelonie podpisałbyś z PSG czy jakimkolwiek innym klubem kontrakt na rok z opcja przedluzenia o kolejny sezon obserwując sytuacje finansową Barcelony a podpisałeś 2+1 ostatni kontrakt sportowo-finansowy ;)

0

Dycha na plecy i może do trzech razy sztuka bez przeszkód odpali

1

@Piotr777 w Barcelonie 20 lat odkąd im kibicuje nie potrafią w transfery okna 2003-2006 i 2008-2011 to jedyne przypadki dobrego zarządzania nie idealnego ale dobrego transfery robione z głową .

0

Odkąd nie ma Txikiego Begristaina to Barca od lat jest taką pizdą na rynku transferowym nikt chyba w historii piłki nożnej nie był tak mocno walony w dupę jak Barca niech może wezmą korki od Florka on byle ćwoka sprzedaje za 20 mln....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dlatego Cię zwolniono bo nie wiadomo skąd i jak tu gościu trafiłeś xd

1

W drugą stronę też będą darmowe xd .

2

Kappa wróć Nike się skończyło...

1

10 lat za późno

1

Czas chyba wrócić do Kappy...

0

Bo to plota dlatego xd

0

@jojupek Atmosfera na trybunach git stan techniczny stadionu korytarze i rozpadające się kible cuchnące szambem na pół stadionu już nie są ok

0

Laporta nie jest frajerem żeby wymieniać gostka który ma przed sobą 10 sezonów na pajacyka który pogra jeszcze z 2-3 lata i się skończy xd.

0

@Gacu95 Suarez latem może odejść za darmo z Atletico

2

,,Nie będę rzucać nazwiskami piłkarzy, ponieważ to zwiększa ich cenę i zmniejsza wartość graczy, których mamy"
Jedyny człowiek który użył mózgu

0

@s0nar Właśnie mówię nie popełniał błędów bo nie miał do tego okazji xd

0

@s0nar Czigri trzymał poziom grzał ławkę Puyolowi i nie popełniał błędów

30

Ale kogo to obchodzi od 4 lat tak pierdolicie a gracie co raz gorzej w sumie gorzej już się chyba nie da

0

@kakusus Ci z Cadizu zasłużenie pobierają swoje pensje Cadiz 1:1 Messi :D

3

Trzeba się przyzwyczajać panowie to jest najgorsza Barcelona w XXI wieku . W latach 2000-2003 nie grali wybitnie ale chociaż stanowili konkurencje dla innych drużyn teraz każdy wie że Barca jest workiem treningowym chyba że jej się trafią karne i jakieś bramki po błędach przeciwnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W udanych projektach Laporta 1:0 Font. Wybór jest jeden Laporta

0

Bardzo dobrze wygraj zatrzymaj Messiego i do sztabu szkoleniowego włącz Puyola,Inieste i Xaviego niech odbudują La Masie .

0

Tak zaraz mu dajcie ksywe duński Ronaldo to że ten ziomek jeszcze jest w składzie i ma tym bardziej 9 na plecach to jakies nieporozumienie

0

@krzysiuw Dopóki Barcelona nie zacznie kontrolować środka pola to dalej będę się trzymał tego że ich gra opiera się na farcie i na dyspozycji Messiego a obie te rzeczy w końcu się wyczerpią. Koeman nie jest jeszcze tą osobą która postawi Barcelone na nogi nie pokazał że ma jaja i nie zatrzymał Suareza gwarancji 20 bramek na sezon lepiej byłoby sprzedać Braithweiata i mieć na wypłatę dla Luisito niż trzymać darmozjada na ławce który kosztował 19 mln i pobiera z kasy pewnie minimum 2 mln euro netto co sezon.

1

Ten uczuć kiedy twoja drużyna wygrywa wysoko ale wiesz że jednak grali chujowo xd

0

Pucia pucia coś grał dzisiaj ?

0

@kamil9040 Czyli komu ? Henry dostał 7,5 mln , Villa jak przyszedł dostał 7 milionów ,Ibrahimović 12 mln , Messi w tym czasie zarabiał chyba 18 jak dobrze pamiętam. Reszta zespołu nie zarabiała więcej jak po 6,5- 7 mln netto . Podatki tam mają chore one niszczą kluby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?