Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś linka do transmisji ?
0
Niech pozwą Lalige i Tebasa za działanie na szkodę klubu ujawniając poufne informacje to beda mieli troche pieniążków
0
@hazo428 Pewnie z 80-90 mln z PSG nie zrobisz interesu beda chciec ze 120 lamusy
0
@hazo428 Lepszy TAA i taniej wyjdzie
0
Real Madryt 6% buhahaha
1
Gavi ,,6" czekamy
1
Skrócić wypozyczenie i wysłać do Premier League . Newcastle,West Ham czy Aston Villa chętnie przygarna
1
@karol97 Szkoda że go Sevilla albo Villareal nie przygarnęło pograłby jeszcze w europejskich pucharach
0
No to zamiast wydawać 80 mln na 28 letniego Bernardo Silve który przyblokuje Gaviego bezsensu to może tak ofertę wysłać do Liverpoolu, Milanu , Aston Villi albo Rangersów za ich bocznych obrońców ? Wymienić tą podróbę Neuera póki coś warty ?
0
Trochę szkoda małe szanse że w Valencii pokaże się z dobrej strony
2
Najlepiej to go sprzedać póki co warty jest zaraz będzie płacz że wysoka pensja i nikt go kupić nie chcę albo dają grosze . Inaki i Arnau niech się biją o miejsce w bramce
1
Pierwszy skład jak przykoksi do Lewego na korki niech podejdzie
11
Dajcie sobie siana z tym Bernardo Silvą. Messi latem 2023 może wróci w nowej roli rozgrywajacego. Po za tym pomoc mamy już obstawioną
0
No fajnie by było go kupić za dobre pieniądze wypożyczyć Borussi Dortmund i potem opylić za 100 mln xd
0
Pique i nocne życie mu wyszło :)
0
@KaammiilM1206 Z CR7 się ścigał nieźle w 2009/2010 potem zjazd zaliczyl
0
@Uukasz_93 Z artykulu wynika ze do wymiany nie dojdzie a więc wydawać 80 mln na kolejnego pomocnika jest bezcelowe . Wolę widzieć w akcji Gaviego,Pedriego,Fatiego i Torre .
0
Po transferach które już zrobili Bernardo jest zbędny chyba że wymieniliby go za DeJonga
0
Niech Balde przypakuje jak Davies to nie bedzie trzeba kupować lewego obroncy :P
1
Może wrócić ale zarobki na poziomie max 5 mln za sezon
0
@pacior95 Lepiej go sprzedać po co ma się męczyć na pozycji na której się źle czuje i gra średnio ? Nico zastąpi Busquetsa
0
@AlexMQUC W Fife to na razie bawi się Laporta .
Lewandowski 33 lata na karku roczny kontrakt +60 mln ,Raphinia +65 mln w klubie jest już Dembele o podobnym profilu, Alonso nie będzie żadną wartością dodatnią , Azpilicueta to samo Chelsea przedłużyła mu kontrakt za grosze go nie wyciągną
(150 mln + pensje).
DeLigt/Kounde 60-65 mln , Grimaldo/Gaya 20-25 mln ( 2 graczy na to okienko transferowe )
80-90 mln + pensje
Wzmocnić formację obronną to powinien być priorytet na to okienko .
0
Po co im ten Raphinia za sezon dwa pojawi się kolejny taki niech kupią DeLigta /Kounde , Gaye/Grimaldo i TAA niech zaczynają zmiękczać za sezon dwa w wieku 25 lat idealnie mógłby do nas dołączyć z Liverpoolem już wygrał co mógł .
TAA, Araujo , DeLigt , Gaya robiliby miazgę .
0
Dobra odpuszczajcie już go w styczniu będzie za darmo bo szwaby go nie puszczą teraz. DeLigt chce odejść z Juve niech przekierują te 50 mln na ten tranfer
7
Droga jest prosta Neymarek wypłaca z konta 50 mln wykupuje się i może przyjść za 150.000 e miesiecznie
0
Pozwać dziada za szkodzenie interesom Barcelony
0
Tygodniówka jak u Alvesa i zapraszamy
1
@Limit_l3ss A co ty od Alvesa chcesz? chłop gra praktycznie za darmo jest żywą legendą klubu
2
Jedyną opcją awaryjną powinien być Suarez
1
Zamiast sprzedawać DeJonga niech sprzedadzą Stegena póki warty te 40 mln