Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez 34 lata ostatni sezon w FCB 16 bramek w LaLidze pierwszy sezon w Atletico 21 bramek . Kup za 20 mln gościa który jest gwarantem 15 bramek w lidze Suarez to nie David Villa po złamaniu kulasa.
Lewandowski 34 lata 50 mln .
Transferów Griezmanna i Bombele nie rozwijałem sprzedali za ile sprzedali bo nie mieli wyjścia więc nie wiem o co szczekasz jakbym miał takie wonty do transferów to powinienem płakać że Messiego nie sprzedali i odszedł za darmo xd
Abde to już inna sytuacja trochę mieli pole do popisu wiedzieli że go nie chcą to mogli wcześniej pracować nad tym transferem a nie na ostatnią chwilę za groszę oddali . Wyjdą na prostą i dalej będą sprzedawać graczy za bezcen na klasowych piłkarzy jeszcze długo ich nie będzie stać i dobrze niech rozwijają skauting i szukają w ameryce południowej talentów . A co do Fify a realnego życia to Bartuś się w to zabawił przepłacając za transfery.
0
Weźcie już rozwiążcie kontrakt z tym gównem Nike. Ja bym chciał nowy koncept brązowych z 03/04 albo tych granatowych 04/05. W telefonie mam z 40 koszulek ziomków z instagrama co robią swoje fantasy kity .
3
@Murazor
Carvajal - sprzedali za 5 odkupili za 6,5
Morata - sprzedali za 20 odkupili za 30
Casemiro sprzedali za 7,5 odkupili za 15 sprzedali za 73
Danilo kupili za 31 siedział sezon na ławce sprzedali za 30
Mariano sprzedali za 9 odkupili za 21
Kovacic kupili za 38 siedział 2 lata na ławce sprzedali za 45
Reguilon wychowanek pół sezonu ławka sprzedali za 30
Mayoral wychowanek 4 wypozyczenia za 10 i sprzedaz za 10
Perez zna wartość swoich produktów
Barca
Rakitic kupili za 20 mogli sprzedac za 70 sprzedali pozniej za 3,5
Suarez kupiony za 81 sprzedany za 9 powinni wyciagnac spokojnie 20-25
Bombele ,Griezmann i inni kazdy zna
0
Czyli w skrócie jak przejebac wladze nad zawodnikiem. Tym czasem Perez opchnalby goscia za 20 z opcja odkupu za 25
0
No i nie zapominajmy o miejscu dla Messiego nie długo sezon w MLS sie konczy napewno go wypozyczymy ;D
0
Siegnijcie najpierw po kontrole nad środkiem pola bo gracie dno i wodorosty tak męczącej gry nie było nawet w 2001 roku człowiek usypia do przerwy
1
Szkoda ze nie płaczą ze im zarazilismy pilkarzy Dembolozą
2
Ławka fotel nr 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Erik0 zastrzeganie numerow to najwieksza bzdura w pilce noznej. Chcesz uczcić gracza pierdolnij mu pomnik pod stadionem...
0
@Deraxium Kto taki szalony?
0
56/57 przez to ze ktos Olympiacos wpisal przez K. Ferencvaros najtrudniejsze do przypomnienia bylo
0
@Deraxium nikt tyle nie da 20 mln to max lepiej puścić go na wypożyczenie jest mlody
0
Wypożyczyć go tylko Ajax,BVB,Lipsk,Sevilla,Villareal
0
6 mln za wypożyczenie i proszę bardzo
0
@Cobra303 Jest dla mnie to śliski tchórz w City 7 rok i się jeszcze nie wypalił ciekawe dlaczego? jakiś cud się stał xd
2
I dlaczego odrazu nie proponuja im Lengleta, Alonso, Garcii?
0
Wow w koncu mowa o jakichś normalnych kwotach
0
To strona o Barcelonie czy o łysym i City?
0
@PatrykBarca Dobre i takie prawdziwe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I chwała mu za to 80 mln w kieszeni
1
Deco niech weźmie ze sobą odrazu
1
Dluzej niech Lamina na tej lawce trzyma...
0
To niech zakonczy kariere i w styczniu wznowi hahaha
0
Podpisuj ten kontrakt niech Pet Guardiola sie juz niezamartwia
0
@luka1995 Pedro pamiętam najlepiej w 17 gral
2
@szymonekk Sztab zjebany od 10 lat
0
Ta z taka taktyczna impotencja napewno. Kolejny mecz przy linii z mina jakbys się zesrał . Podpatrz sobie Artete chłopie ile ma charyzmy biega lata analizuje wprowadza zmiany . Neymar w tym momencie to priorytet .Jak narazie to Totki rezerwowym składem nas pokonuja
0
No i czego nie rozumie ? Barca jeszcze powinna tak podpisać paru innych pilkarzy