1

Suarez 34 lata ostatni sezon w FCB 16 bramek w LaLidze pierwszy sezon w Atletico 21 bramek . Kup za 20 mln gościa który jest gwarantem 15 bramek w lidze Suarez to nie David Villa po złamaniu kulasa.
Lewandowski 34 lata 50 mln .
Transferów Griezmanna i Bombele nie rozwijałem sprzedali za ile sprzedali bo nie mieli wyjścia więc nie wiem o co szczekasz jakbym miał takie wonty do transferów to powinienem płakać że Messiego nie sprzedali i odszedł za darmo xd
Abde to już inna sytuacja trochę mieli pole do popisu wiedzieli że go nie chcą to mogli wcześniej pracować nad tym transferem a nie na ostatnią chwilę za groszę oddali . Wyjdą na prostą i dalej będą sprzedawać graczy za bezcen na klasowych piłkarzy jeszcze długo ich nie będzie stać i dobrze niech rozwijają skauting i szukają w ameryce południowej talentów . A co do Fify a realnego życia to Bartuś się w to zabawił przepłacając za transfery.

0

Weźcie już rozwiążcie kontrakt z tym gównem Nike. Ja bym chciał nowy koncept brązowych z 03/04 albo tych granatowych 04/05. W telefonie mam z 40 koszulek ziomków z instagrama co robią swoje fantasy kity .

3

@Murazor
Carvajal - sprzedali za 5 odkupili za 6,5
Morata - sprzedali za 20 odkupili za 30
Casemiro sprzedali za 7,5 odkupili za 15 sprzedali za 73
Danilo kupili za 31 siedział sezon na ławce sprzedali za 30
Mariano sprzedali za 9 odkupili za 21
Kovacic kupili za 38 siedział 2 lata na ławce sprzedali za 45
Reguilon wychowanek pół sezonu ławka sprzedali za 30
Mayoral wychowanek 4 wypozyczenia za 10 i sprzedaz za 10
Perez zna wartość swoich produktów

Barca
Rakitic kupili za 20 mogli sprzedac za 70 sprzedali pozniej za 3,5
Suarez kupiony za 81 sprzedany za 9 powinni wyciagnac spokojnie 20-25
Bombele ,Griezmann i inni kazdy zna

0

Czyli w skrócie jak przejebac wladze nad zawodnikiem. Tym czasem Perez opchnalby goscia za 20 z opcja odkupu za 25

0

No i nie zapominajmy o miejscu dla Messiego nie długo sezon w MLS sie konczy napewno go wypozyczymy ;D

0

Siegnijcie najpierw po kontrole nad środkiem pola bo gracie dno i wodorosty tak męczącej gry nie było nawet w 2001 roku człowiek usypia do przerwy

1

Szkoda ze nie płaczą ze im zarazilismy pilkarzy Dembolozą

2

Ławka fotel nr 3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Erik0 zastrzeganie numerow to najwieksza bzdura w pilce noznej. Chcesz uczcić gracza pierdolnij mu pomnik pod stadionem...

0

@Deraxium Kto taki szalony?

0

56/57 przez to ze ktos Olympiacos wpisal przez K. Ferencvaros najtrudniejsze do przypomnienia bylo

0

@Deraxium nikt tyle nie da 20 mln to max lepiej puścić go na wypożyczenie jest mlody

0

Wypożyczyć go tylko Ajax,BVB,Lipsk,Sevilla,Villareal

0

6 mln za wypożyczenie i proszę bardzo

0

@Cobra303 Jest dla mnie to śliski tchórz w City 7 rok i się jeszcze nie wypalił ciekawe dlaczego? jakiś cud się stał xd

2

I dlaczego odrazu nie proponuja im Lengleta, Alonso, Garcii?

0

Wow w koncu mowa o jakichś normalnych kwotach

0

To strona o Barcelonie czy o łysym i City?

0

@PatrykBarca Dobre i takie prawdziwe :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I chwała mu za to 80 mln w kieszeni

1

Deco niech weźmie ze sobą odrazu

1

Dluzej niech Lamina na tej lawce trzyma...

0

To niech zakonczy kariere i w styczniu wznowi hahaha

0

Podpisuj ten kontrakt niech Pet Guardiola sie juz niezamartwia

0

@luka1995 Pedro pamiętam najlepiej w 17 gral

2

@szymonekk Sztab zjebany od 10 lat

0

Ta z taka taktyczna impotencja napewno. Kolejny mecz przy linii z mina jakbys się zesrał . Podpatrz sobie Artete chłopie ile ma charyzmy biega lata analizuje wprowadza zmiany . Neymar w tym momencie to priorytet .Jak narazie to Totki rezerwowym składem nas pokonuja

0

No i czego nie rozumie ? Barca jeszcze powinna tak podpisać paru innych pilkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?