9

Wyjebcie już ten Nike kurwa kto tam pracuje na instagramie dzieci robią milion razy lepsze projekty...

0

250 mln + DeLigt i można się zastanowić

1

Do sprzedania Kounde i Raphinia

0

Pierwsze co to niech się pozbędą najwolniejszego brazylijczyka bez dryblingu Raphinie i Kounde najszybszy duzy hajs rzędu ponad 100 mln z tej dwójki będzie

0

@Elvisek Kounde do sprzedania

0

@Tomek54321 Cała drużyna gra gówno a on jest stłamszony nie może się podłączać w akacjach ofensywnych bo cioty klepią za wolno z Messim w środku pola latał by na skrzydle lepiej od Alby

0

@Barca_bwo Taki przewidywalny że z Araujo najlepsze dryblingi w tam tym sezonie wykonywali xd

1

@Lionel_Messi10 Możesz pomarzyć będzie to jeszcze lepszy grajek od Romeu mianiowicie Parejo xd

2

Japierdole weźcie już spowrotem o Messim piszcie....

0

Narazie jedziesz jak blondynka po rondzie

4

@Antimadridista~ MVP uwielbiałem ze względu na Davida w końcu do nas dołączył po tylu latach starań ale MSN to według mnie najlepsze trio w historii lepsze od HEM i REM

0

@Capitano5 Tak jak Potter marzył się Chelsea :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@egeszeges z dostępnych to Flicka

0

Xaviemu tak się ryje bania przy bocznej linii że chyba doznaje flashbacków z dawnych lat i widzi siebie z Iniestą i Busquetsem na boisku

0

@tbas A za co ty chcesz nowych kupować ? Nikt tu nie chce przychodzić . Romeu jest słaby i dla mnie jest zbędną mordą do opłacania. Mają teraz tylko La Masie do wykorzystania . Jedynie Thiago może Liverpool odda za darmo w styczniu ale po nim nie ma się też czego spodziewać zwykłe łatanie dziury

0

@tbas Czas testowac nastepnych a nie trzymac tych co nic nie dają .

0

Ja chce Mbappe bo byłby jedynym ratunkiem dla klubu obecnie no i co z tego.... chcieć to se może

3

@Karzel Z jakiej ty się rzeczywistości urwałeś xd?

0

Komentarz usunięty

1

@BARCA1899Messi No właśnie kto im dał pozwolenie na rozmowy ?

0

Tylko jak zrobisz jeszcze jeden krok w tył to Barca zostanie bez LM i pieniędzy za grę w niej

0

Barcelońskie DNA jest znakomite jak się rozwija

1

@Manypijany Dostanie to wsparcie w postaci Jaos i jakieś szroty na 6 miesięcy , Sancho , Van den Beek , Thiago itd

1

O jedną bramkę się pomyliłem nie myślałem że coś strzelimy

0

@fafera Uwielbiam go ale bym go puścił jak ma być tak dalej tyrany na PO. Do 30 będzie kaleczniakiem a 300 mln na spłatę części pożyczki za stadion akurat jak znalazl. To jest chłop do krótkich sprintow w obronie a nie do zapierdalania od bramki do bramki

0

300 mln i mogą go brać poki go Xavi na PO jeszcze nie zajechał

4

@Alberto1031 Bartus 2.0 widze

4

@Onlikox Ja bo to dwa jedyne mecze w sezonie na które czekam

0

Po co niech młody któryś zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?