Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wyjebcie już ten Nike kurwa kto tam pracuje na instagramie dzieci robią milion razy lepsze projekty...
0
250 mln + DeLigt i można się zastanowić
1
Do sprzedania Kounde i Raphinia
0
Pierwsze co to niech się pozbędą najwolniejszego brazylijczyka bez dryblingu Raphinie i Kounde najszybszy duzy hajs rzędu ponad 100 mln z tej dwójki będzie
0
@Elvisek Kounde do sprzedania
0
@Tomek54321 Cała drużyna gra gówno a on jest stłamszony nie może się podłączać w akacjach ofensywnych bo cioty klepią za wolno z Messim w środku pola latał by na skrzydle lepiej od Alby
0
@Barca_bwo Taki przewidywalny że z Araujo najlepsze dryblingi w tam tym sezonie wykonywali xd
1
@Lionel_Messi10 Możesz pomarzyć będzie to jeszcze lepszy grajek od Romeu mianiowicie Parejo xd
2
Japierdole weźcie już spowrotem o Messim piszcie....
0
Narazie jedziesz jak blondynka po rondzie
4
@Antimadridista~ MVP uwielbiałem ze względu na Davida w końcu do nas dołączył po tylu latach starań ale MSN to według mnie najlepsze trio w historii lepsze od HEM i REM
0
@Capitano5 Tak jak Potter marzył się Chelsea :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@egeszeges z dostępnych to Flicka
0
Xaviemu tak się ryje bania przy bocznej linii że chyba doznaje flashbacków z dawnych lat i widzi siebie z Iniestą i Busquetsem na boisku
0
@tbas A za co ty chcesz nowych kupować ? Nikt tu nie chce przychodzić . Romeu jest słaby i dla mnie jest zbędną mordą do opłacania. Mają teraz tylko La Masie do wykorzystania . Jedynie Thiago może Liverpool odda za darmo w styczniu ale po nim nie ma się też czego spodziewać zwykłe łatanie dziury
0
@tbas Czas testowac nastepnych a nie trzymac tych co nic nie dają .
0
Ja chce Mbappe bo byłby jedynym ratunkiem dla klubu obecnie no i co z tego.... chcieć to se może
3
@Karzel Z jakiej ty się rzeczywistości urwałeś xd?
0
Komentarz usunięty
1
@BARCA1899Messi No właśnie kto im dał pozwolenie na rozmowy ?
0
Tylko jak zrobisz jeszcze jeden krok w tył to Barca zostanie bez LM i pieniędzy za grę w niej
0
Barcelońskie DNA jest znakomite jak się rozwija
1
@Manypijany Dostanie to wsparcie w postaci Jaos i jakieś szroty na 6 miesięcy , Sancho , Van den Beek , Thiago itd
1
O jedną bramkę się pomyliłem nie myślałem że coś strzelimy
0
@fafera Uwielbiam go ale bym go puścił jak ma być tak dalej tyrany na PO. Do 30 będzie kaleczniakiem a 300 mln na spłatę części pożyczki za stadion akurat jak znalazl. To jest chłop do krótkich sprintow w obronie a nie do zapierdalania od bramki do bramki
0
300 mln i mogą go brać poki go Xavi na PO jeszcze nie zajechał
4
@Alberto1031 Bartus 2.0 widze
4
@Onlikox Ja bo to dwa jedyne mecze w sezonie na które czekam
0
Po co niech młody któryś zagra