Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zielony55 80 dają araby on tam nie chce isc a nikt wiecej jak 50 za niego nie da w europie
0
Gdy oficjalna koszulka wygląda 5 razy gorzej od tych z przecieku...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zostaje tylko wymiana Felix-Ferran ale czy jest ona konieczna ?
1
@Pablozeusz Tu akurat bym się nie zdziwił bo wiadomo że to moczymorda xd
0
Cubarsi 5 bo chcę jego koszulkę kupić w tym roku
0
@Kapitan9 Poczekaj chłopie niech na silowni z miesiąc popracują chcesz żeby następny się połamał
0
@BORO_12Jeszcze wiele osob sie przekona o tym że brak sprzedazy Raphinhi teraz to będzie wtopa sezon dwa i cena spadnie do 20 mln max i nikt go nie bedzie chcial
0
To jest szansa dla Faye albo tani odkup Todibo
0
@BORO_12 Dla mnie Raphinha to 80 mln . Numer 3 jakoś nie pasuje do LO 12 mi sie dobrze kojarzy z Sergim i Gio
0
Hector Fort 20
Lamine Yamal 11
Nico o ile przyjdzie 17
Garcia 3
Balde 12
Cubarsi 5
Fati 10
Conceicao fajnie jakby przyszedl na wypozyczenie z Porto a Yamala na falszywa 9 ustawic żeby miał blizej do bramki z dryblingami bo bedzie kopany jak Messi 2005-2007 na tym prawym skrzydle a ledwo co do pola karnego się dostanie z podaniem ktorego nikt nie zamyka .
0
@BISHBASHBOSH Ten trener to niech się modli żeby w styczniu nie musiał się martwić gdzie będzie pracował po wakacjach xd. Nie podoba mi się rosnąca wypłata Lewego względem jego spadającego poziomu gry należy się go pozbyć i zwolnić budżet płacowy. To nie Mediolan albo Turyn żeby dziadki na emeryturze tutaj truchtały i truły klub swoją obecnością na ponad dekadę blokując młodych zawodników. Raphinha do półtora roku to będzie warty 20 mln i nie będzie się dało go pozbyć . Sprzedać póki araby naiwne dają te 80 mln. .
2
Najpierw brzusiu sprzedaj : DeJonga,Raphinie,Torresa,Pene.Lengluta.Romeu i Lewandowskiego a potem po cichu rób transfery a nie pierdolisz na głos kogo ty nie kupisz
1
To ile zarobimy na odszkodowaniu od CONMEBOL hahaha xd?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech sobie tam Felixa wezmie Fatiego ma najpierw przetestować Flick
0
@against_modern_football Aa ok teraz wszystko jasne
0
To skręcił kolano czy naderwał więzadła ? Dwie oficjalki tu skręcenie kolana na stronie Realu oficjalka naderwane więzadła
2
Nie wiem co to za pojebane standardy weszły do świata piłki kiedyś płaciłeś klubowi za dobrego zawodnika 7-15 mln za wypożyczenie opłacałeś pensje za rok a teraz kurwa łaskę robią że opłacą część pensji i płacą za wypożyczenie jakieś śmieszne grosze
6
Z takich dziadków odrzutków to tylko Kante się nadaje bo dalej biega jak jebniety
4
Sprzedać do PSG za 90 mln niech sobie lewus tam walczy o Francje z Dembele
2
Jak się dotoczy tu jakimś cudem to 17 czeka a 19 dla Yamala numer 10 jeszcze ma właściciela Fatiego.
6
Co za żałosna strona zero ciekawych informacji same pierdolety wrzucacie który to już artykuł z Yamalem mówiącym że chciałby swojego koleżkę Nico w drużynie 3-4? xd
0
@normasubiektywna To było piękne stwierdzenie :D
1
Tak go proszę że typ jest dla mnie kompletnym no namem co on zrobił dla klubu ? bo takiego Laporte znam co raz klub z gówna wyciągnął a teraz wyciąga go z szamba
3
Najpierw niech się pozbędą Ferrana,Lewandowskiego i DeJonga potem sobie mogą zacząć marzyć o transferach do klubu
0
@BORO_12 No już nie jest teraz to prawy pomocnik
0
@BORO_12 Oboje to prawi obrońcy co prawda Frimpong więcej teraz na prawym pomocniku grał
1
Za rok Hansi za rok teraz ogrywaj Hectora
2
Leo nie bądź jak Guardiola wracaj do domu jeszcze z dwa sezony byś pograł jeden już w Miami zmarnowałeś