0

@OldMc84 Co maja zarobki do ceny zawodnika . To jest indywidualna sprawa pomierzy klubem a zawodnikiem co my mamy obniżać cene transferu żeby inny klub było stać na utrzymanie zawodnika którego chcą xd ??? To Manchester niech odda Sancho nam za darmo bo biedni jesteśmy musimy wyciułać parę groszy na pensje dla niego.

0

@Kapitan9Kupowanie pół kaleki to nie jest wzmocnienie już wolę żeby Laporta do Miami poleciał błagać Messiego żeby wrócił on w tej formie co jest przez 3 lata zrobi więcej niż jakikolwiek nowo kupiony zawodnik xd

0

@czarnatom Ci na kacu podobno graja najlepiej patrz Best,Ronaldinho,Hazard :D

1

@Kapitan9 Malo mamy łamiacych sie platfusów Coman to szklanka. Niech nie beda w goracej wodzie kompani nie musimy kogos kupowac na sile na to lewe skrzydlo bo trzeba odpowiedziec na Mbappe... Do lata 2025 moze sie pojawic 3 kolejnych dobrych skrzydlowych

0

@FCBarcaOfficial Niby jak chcesz to zrobić jak w Athleticu tylko Baskowie moga grać

0

@Marcelinho99 Ziomek ma u mnie ksywe kołnierzyk po każdym podaniu za kołnierz leciala brama

4

No i dlatego tyle bramek Barca straciła po śmiesznych podaniach wzdłuż pola karnego

2

Chyba ich pojebalo nawet polamany jest wart 70-80 mln

0

@Czarny_ck Lepiej do Holandii go wyslac lub Portugalii

0

20 lat juz poluje na ta koszulke Valdesa ze zdjecia :/

0

@Azazel_Pazuzu A potem całą drużynę obiega jakiś Kovacić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Widze zagranie Laporty nie potrafia go sprzedac to karzą Flickowi mowić ze żabojad jest dobry...

14

Oprócz Williamsa nie kupowalbym nikogo jest tylu zawodnikow że mozna zmontowac z tego dobra ekipe .Czas oszczedzac splacac dlugi

0

Gruby lecisz plac 70 mln za wychowanka

1

Już łysielec podkupić by go pewnie chciał

1

Pierdole jeden Torres nijaki siedzi na ławce drugiego dokupią bo dwa mecze dobre zagrał. Niech najpierw sie za sprzedaz zawodnikow ubeki wezma

0

@BORO_12 No chyba inne mi dwumecz z PSG oczu nie zamydlił

1

@Arczi87 Jest się czym chwalić w zespole który miał siłe biegać przez pierwsze 25 minut spotkania XD

0

@BORO_12 On z byle leszczami pojedynki biegowe jeden na jeden przegrywał na prawej stronie xd. Jedyna pozycja na jakiej bym go widział to zaraz za napastnikami żeby miał bliżej do bramki. Miejmy nadzieje że Olmo będzie już wtedy w Bayernie razem z Simonsem

0

@Bajson Raphinha nie nadaje się na prawo skrzydłowego jest za wolny... Do sprzedania dopóki ktoś go chcę potem będzie płacz że kolejny typ bez formy doi klub i nie chce odejść. Jak nie będzie miał dobrych liczb po pierwszej połowie sezonu to trzeba go zimą sprzedać i załatwiać transfer lub wypożyczenie tego Conceicao z Porto póki nie kosztuje ponad 50 mln Juventus już się na niego czai.

0

Niech przyjdzie teraz Barcelonkę potrenować bez Messiego,Xaviego i Iniesty a nie zapomniałem boi się a po za tym przecież City to jego rodzina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Idioci niech go oddadzą na wypożyczenie do Benfici,Porto,PSV albo Feyenoordu niech sobie tam pewności siebie nabierze i nastrzela bramek.

0

A czcionka z tylu to dalej bedzie to gówno kojarzace sie z 2:8 z Bayernem ?

0

Benzema out lata stlamszony przez Cristiano jeden bardzo dobry sezon zakonczony zdobyciem Złotej Piłki to za malo a Mbappe za smarkaty . Casillas najlepszy bramkarz i Dani Alves najlepszy prawy obrońca za nich. Do reszty nie ma sie co czepiać Xavi z Iniesta nad Modricia i git.

0

No fajnie ma oferte a gdzie oferta dla klubu?

0

Jak dadzą 7 dych to mogą mieć Raphinhe :D

0

@Zielony55 80 dają araby on tam nie chce isc a nikt wiecej jak 50 za niego nie da w europie

0

Gdy oficjalna koszulka wygląda 5 razy gorzej od tych z przecieku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?