0

Dobra Carlo weź już skończ zawijaj z tego Madrytu do Mediolanu tam Cię AC Milan potrzebuje

9

Ale na stronie Realu jadą po Mbappe swoim zbawicielu hahaha

0

@MajkiYB Zagrał dobrze odmówić mu tego nie można . Niech tylko on jak i reszta nie osiądzie na laurach i mają ciągły głód dojeżdżać bez litości każdego kolejnego rywala

0

@MajkiYB Nie przeżywam . Strach przed Valverde i Bellinghamem był na szczęście grali na mapety

0

@Kyonego To już po wpisie powiedział . Coś czuje że dopiero CPD zagra .

1

Renegocjowac umowe i zostawic. Sprzedac Ferrana do Arsenalu

0

Szczena powinien stać w bramce bo wleci cos z dystansu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby się udało niskim kosztem go przygarnąć to dlaczego nie . Zawsze można go potem odsprzedać

8

Oficjalnie Panie Raphinha przepraszam miałeś po prostu słabego trenera nad sobą .

4

Poczekaj do Bayernu jak dostaniesz 1:5 to znajdziesz powód :P

1

Wolałbym last dance Messiego który strzela 12 bramek w Lidze Mistrzów i odchodzi na emeryturę

0

@Chudini123 Dobrze by bylo nawet wziąć Salaha i Trenta na rok a potem sprzedać

5

Olmo , Pedri , Casado to dla mnie narazie wyjściowa trójka resztą niech sobie rotuje jak chce Gavi dużo do końca roku grać nie musi niech wraca na spokojnie

1

@KrychaFCB Dokładnie wystarczy przechwycić skautów Porto i Benfici hehe

0

Najpierw naucz się przekładać swoją wiedze z głowy na boisko będąc asystentem Flicka,Pepa , Xaviego hahaha może Cię potrzebuje jak na boisku

2

@okiemtypera_lucaxx95
Top Gra nie liczę siedzenia pół sezonu na ławce w dziadkowych latach
Modrić 2013-2021 = 8 lat
Iniesta 2004-2018 = 14 lat
Iniesta równie dobrze mógł siedzieć w Barcelonie do 2021 tylko po co wolał zwolnić miejsce młodszym żeby dokonała się zmiana pokoleniowa

1

Temperować gnojka zawczasu zaraz będzie sądził że za mało zarabia i mu się należy 15 mln za sezon

2

@Stu On jest jak ten Rekin z gdzie jest nemo haha

0

Za darmo max latem przyszłego roku + publicznie przeprasza kiboców na stadionie za odejście do PSG .

0

Ja do niego pretensji nie mam chociaż widząc tą jedenastkę myślałem o wyniku 2:1 dla Osasuny. Nikt mu nie powiedział że Barcelona od 20 lat męczy się na tych wyjazdach z Osasuną

0

@siael Drużyna w budowie jeszcze takich meczy będzie kilka . Flick ma aż 8 zawodników niedostępnych rotować musi potem byśmy mieli pretensje że Yamal czy Raphinha nie grają z Bayernem i Realem bo zostali skopani. Co do bramek Pena jest za krótki jak w tygodniu Wojtka podpiszą to myślę że z Deportivo już będzie stał on w bramce

0

@Irmscher10 Jak na tak duży staż w tym klubie gra zbyt zachowawczo , hamuje akcje nie kreuje nawet drugich podań jedyne jego zagranie jak na razie to czytelne prostopadłe podanie górą do Kounde . Z piłką biega ciągle z głową skierowaną w stronę piłki i murawy przez co nie widzi zawodników nadbiegających mu z za pleców którzy skrobią go po kostkach.

1

Ojoj biedny spłakany Pedri podreguluj swoją grę zamiast brwi to będzie miała drużyna z tego lepszy pożytek na razie biegasz z opuszczoną głową i nie widzisz co sie wokół Ciebie dzieje na murawie.

6

Dla mnie jak narazie to trio w pomocy zdecydowanie powinno składać się z Olmo, Torre i Casado ten to ma chłopak luz aż się miło na niego patrzy głowa podniesiona do góry dobra kontrola nad piłką ogarnia co się wokoło niego dzieje i nie boi się trudnych podań ma podobny styl do Thiago.

0

Trzeba przyznać że Bayern ma nowego Riberyego xd . Powiem tak za szybko tego Walle odpalili Gerard Martin drewniany i przestraszony a Balde dno w ustawieniu w obronie dziury przeokropne robi a młodzi ŚO widząc co wyprawie zbyt słabo go asekurują. Trzeba trzymać kciuki za Mendyego żeby w Realu dobrze grał to Flick Daviesa jakimś cudem tutaj może ściągnie.

0

@malicinho Z 2 miesiace bedzie rezerwowym z leżaka do bramki przecież od razu nie wejdzie

2

Panie Flicku ten sezon masz na przetarcie w kolejnym zaczne wymagać pucharów

7

@Hasszz Na przestrzeni dekady Lewy jest lepszy od Suareza mamy już 2024 rok ziomeczku xd .Suarez na topie był 3 lata 2014-2017 Lewy 2014-2024 gra równo w Barcelonie strzela mniej z wiadomych przyczyn

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?