Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra Carlo weź już skończ zawijaj z tego Madrytu do Mediolanu tam Cię AC Milan potrzebuje
9
Ale na stronie Realu jadą po Mbappe swoim zbawicielu hahaha
0
@MajkiYB Zagrał dobrze odmówić mu tego nie można . Niech tylko on jak i reszta nie osiądzie na laurach i mają ciągły głód dojeżdżać bez litości każdego kolejnego rywala
0
@MajkiYB Nie przeżywam . Strach przed Valverde i Bellinghamem był na szczęście grali na mapety
0
@Kyonego To już po wpisie powiedział . Coś czuje że dopiero CPD zagra .
1
Renegocjowac umowe i zostawic. Sprzedac Ferrana do Arsenalu
0
Szczena powinien stać w bramce bo wleci cos z dystansu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby się udało niskim kosztem go przygarnąć to dlaczego nie . Zawsze można go potem odsprzedać
8
Oficjalnie Panie Raphinha przepraszam miałeś po prostu słabego trenera nad sobą .
4
Poczekaj do Bayernu jak dostaniesz 1:5 to znajdziesz powód :P
1
Wolałbym last dance Messiego który strzela 12 bramek w Lidze Mistrzów i odchodzi na emeryturę
0
@Chudini123 Dobrze by bylo nawet wziąć Salaha i Trenta na rok a potem sprzedać
5
Olmo , Pedri , Casado to dla mnie narazie wyjściowa trójka resztą niech sobie rotuje jak chce Gavi dużo do końca roku grać nie musi niech wraca na spokojnie
1
@KrychaFCB Dokładnie wystarczy przechwycić skautów Porto i Benfici hehe
0
Najpierw naucz się przekładać swoją wiedze z głowy na boisko będąc asystentem Flicka,Pepa , Xaviego hahaha może Cię potrzebuje jak na boisku
2
@okiemtypera_lucaxx95
Top Gra nie liczę siedzenia pół sezonu na ławce w dziadkowych latach
Modrić 2013-2021 = 8 lat
Iniesta 2004-2018 = 14 lat
Iniesta równie dobrze mógł siedzieć w Barcelonie do 2021 tylko po co wolał zwolnić miejsce młodszym żeby dokonała się zmiana pokoleniowa
1
Temperować gnojka zawczasu zaraz będzie sądził że za mało zarabia i mu się należy 15 mln za sezon
2
@Stu On jest jak ten Rekin z gdzie jest nemo haha
0
Za darmo max latem przyszłego roku + publicznie przeprasza kiboców na stadionie za odejście do PSG .
0
Ja do niego pretensji nie mam chociaż widząc tą jedenastkę myślałem o wyniku 2:1 dla Osasuny. Nikt mu nie powiedział że Barcelona od 20 lat męczy się na tych wyjazdach z Osasuną
0
@siael Drużyna w budowie jeszcze takich meczy będzie kilka . Flick ma aż 8 zawodników niedostępnych rotować musi potem byśmy mieli pretensje że Yamal czy Raphinha nie grają z Bayernem i Realem bo zostali skopani. Co do bramek Pena jest za krótki jak w tygodniu Wojtka podpiszą to myślę że z Deportivo już będzie stał on w bramce
0
@Irmscher10 Jak na tak duży staż w tym klubie gra zbyt zachowawczo , hamuje akcje nie kreuje nawet drugich podań jedyne jego zagranie jak na razie to czytelne prostopadłe podanie górą do Kounde . Z piłką biega ciągle z głową skierowaną w stronę piłki i murawy przez co nie widzi zawodników nadbiegających mu z za pleców którzy skrobią go po kostkach.
1
Ojoj biedny spłakany Pedri podreguluj swoją grę zamiast brwi to będzie miała drużyna z tego lepszy pożytek na razie biegasz z opuszczoną głową i nie widzisz co sie wokół Ciebie dzieje na murawie.
6
Dla mnie jak narazie to trio w pomocy zdecydowanie powinno składać się z Olmo, Torre i Casado ten to ma chłopak luz aż się miło na niego patrzy głowa podniesiona do góry dobra kontrola nad piłką ogarnia co się wokoło niego dzieje i nie boi się trudnych podań ma podobny styl do Thiago.
0
Trzeba przyznać że Bayern ma nowego Riberyego xd . Powiem tak za szybko tego Walle odpalili Gerard Martin drewniany i przestraszony a Balde dno w ustawieniu w obronie dziury przeokropne robi a młodzi ŚO widząc co wyprawie zbyt słabo go asekurują. Trzeba trzymać kciuki za Mendyego żeby w Realu dobrze grał to Flick Daviesa jakimś cudem tutaj może ściągnie.
0
@malicinho Z 2 miesiace bedzie rezerwowym z leżaka do bramki przecież od razu nie wejdzie
2
Panie Flicku ten sezon masz na przetarcie w kolejnym zaczne wymagać pucharów
7
@Hasszz Na przestrzeni dekady Lewy jest lepszy od Suareza mamy już 2024 rok ziomeczku xd .Suarez na topie był 3 lata 2014-2017 Lewy 2014-2024 gra równo w Barcelonie strzela mniej z wiadomych przyczyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika