Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OldMc84 To był sarkastyczny komentarz napisałem kogo potrzebują tylko co z tego jak nie ma skąd na nich kasy wziąć :P Barcelona może kombinować tylko jak Juventus kiedyś brać ludzi bez odstepnego tylko najlepiej jakby się najpierw pozbyli FDJ,Erica,Fatiego,Christiensena,Pene a potem podpisywali nowych
0
@Jasiorro66 Leao , lewy Davies bo bez odstępnego i prawy obrońca Vanderson usposobieni w grze w ataku którzy potrafią coś strzelić i dośrodkować bo nasi tej funkcji nie mają tylko skąd wziąć kasę na nich??
0
@Rupert_Haubica Casado ma się trzymać środka boiska być tym przerywającym akcje i posyłającym fajne piłeczki między 3-4 rywali jak to robił kilkukrotnie w tym sezonie a nie dryblować w ofensywie. Od ofensywy powinni być Pedri i Olmo. Cały zespół stoi nie biegają od 6 spotkań nie biegasz przegrywasz ilu trenerów już to mówiło. Pamiętaj że Xavi i Iniesta też gówno mogli zdziałać jak cały zespół stał było takie samo klepanie od lewej do prawej.
0
@Rupert_Haubica Co wy chcecie od tego Casado chłop chce a nie ma komu piłki dograć bo wszyscy w miejscu stoją.
0
@PACO89 Gumowe nogi ma
0
@Hadim Co do Casado się nie zgodzę chłop nie ma komu piłki zagrać klepie tylko z Pedrim . Lewandowskiemu plączą się korzenie i stoi w miejscu skrzydła nie istnieją Raphinha dubluje pozycje . Nie ma ruchu na boisku nie otwierają się jakiekolwiek korytarze gdzie można zagrać piłkę do wbiegających w nie piłkarzy.
1
Gdzie można sprawdzić statystyki przebiegniętych kilometrów bo wydaje mi się że w 5 meczach biegali mniej niż z Bayernem w jednym spotkaniu .
0
@robertocarlos76 Też to zauważyłeś jakby ktoś Flickowi kazał zmienić styl na Tikisrake po tych zwyciestwach z Realem i Bayernem fajnie że wygrywasz ale chcemy piękniejszy futbol.... Chuja biegają po tym boisku zaczeło się klepanie na lewo prawo tył wpuszczanie na siłe Gaviego , DeJonga którzy nie są wartością dodaną na ten moment.
1
Bellingham zajebal cieszynke od Messiego xd
0
Znając naszych asów może do tego dojść
0
Już go praktycznie podpisali teraz prowadzą w wyścigu a na koniec wyjebią się na ostatniej prostej bo im Laliga go nie pozwoli zarejestrować hehe
0
Vandersona powinni wypożyczyć z opcją wykupu
4
Brak innych gotowców na horyzoncie
0
Sposób na Borussie siąść na nich od pierwszych minut stłamsić szybki blitzkrieg i się nie litować nad nimi atakować do końcowego gwizdka
0
Komentarz usunięty
0
Ze skrótu spotkania widziałem że Pena coś się rzucać zaczął nie tylko telemarki robić
1
Nigdy wiecej Holendrów w Barcelonie...
0
Fati powinien wziac przyklad z Chiesy zejsc sobie do drugiej druzyny po kontuzji nabrac rytmu i pewnosci siebie jak tam nie zrobi liczb tzn że się glowa nie dojezdza i jest po talencie. Tylko nie pamietam czy tak u nas mozna grać w rezerwach
1
@Zbyszard Jeremy Mina
0
@halfnolife Każdy strzał po długim słupku to jest bramka jak stoi Pena .
0
@Lokusekpl Aaa pełne zadaszanie to tak murawa miała być odkryta myślałem że usunęli z projektu tą rozwijaną część nad trybunami
0
Coś czuje 0:2 będzie
0
@Lokusekpl Gdzie masz informacje o usunięciu zadaszenia z nowego Camp Nou ? Bernabeu na razie ma lewe papiery i nie spełnia wymogów FIFA czy czegoś tam do organizowania imprez masowych. nie pamiętam dokładnie trzeba by poszukać info na stronie białych
0
Dożywocie bym im dał serio kogo to interesuje ?
1
I bedziesz dalej z Peną przegrywać po 1:2 zamiast wygrać 1:0 jak wam gra nie idzie
0
@Michael24 Barcelonska schizofremia mu sie udziela
0
@MalanFCB DoJonga oddalbym za Daviesa i Sane w styczniu
3
Nie Xavi wraca tylko nie to . Panie jakbyscie grali tak jak trzeba to te pojedyncze gowna ktore gwizdza przeciwko nam nie mialy by wplywu na koncowy rezultat
0
@MESSi_10_Goat Byłby wstanie grać normalnie jeszcze z dwa lata jakie są kulisy tego że go w klubie nie chcą albo on nie chce wrócić tego sie nie dowiemy
4
Jeszcze niech to kołtoń powtórzy to stanie się na odwrót i ją Robert wygra