0

@OldMc84 To był sarkastyczny komentarz napisałem kogo potrzebują tylko co z tego jak nie ma skąd na nich kasy wziąć :P Barcelona może kombinować tylko jak Juventus kiedyś brać ludzi bez odstepnego tylko najlepiej jakby się najpierw pozbyli FDJ,Erica,Fatiego,Christiensena,Pene a potem podpisywali nowych

0

@Jasiorro66 Leao , lewy Davies bo bez odstępnego i prawy obrońca Vanderson usposobieni w grze w ataku którzy potrafią coś strzelić i dośrodkować bo nasi tej funkcji nie mają tylko skąd wziąć kasę na nich??

0

@Rupert_Haubica Casado ma się trzymać środka boiska być tym przerywającym akcje i posyłającym fajne piłeczki między 3-4 rywali jak to robił kilkukrotnie w tym sezonie a nie dryblować w ofensywie. Od ofensywy powinni być Pedri i Olmo. Cały zespół stoi nie biegają od 6 spotkań nie biegasz przegrywasz ilu trenerów już to mówiło. Pamiętaj że Xavi i Iniesta też gówno mogli zdziałać jak cały zespół stał było takie samo klepanie od lewej do prawej.

0

@Rupert_Haubica Co wy chcecie od tego Casado chłop chce a nie ma komu piłki dograć bo wszyscy w miejscu stoją.

0

@PACO89 Gumowe nogi ma

0

@Hadim Co do Casado się nie zgodzę chłop nie ma komu piłki zagrać klepie tylko z Pedrim . Lewandowskiemu plączą się korzenie i stoi w miejscu skrzydła nie istnieją Raphinha dubluje pozycje . Nie ma ruchu na boisku nie otwierają się jakiekolwiek korytarze gdzie można zagrać piłkę do wbiegających w nie piłkarzy.

1

Gdzie można sprawdzić statystyki przebiegniętych kilometrów bo wydaje mi się że w 5 meczach biegali mniej niż z Bayernem w jednym spotkaniu .

0

@robertocarlos76 Też to zauważyłeś jakby ktoś Flickowi kazał zmienić styl na Tikisrake po tych zwyciestwach z Realem i Bayernem fajnie że wygrywasz ale chcemy piękniejszy futbol.... Chuja biegają po tym boisku zaczeło się klepanie na lewo prawo tył wpuszczanie na siłe Gaviego , DeJonga którzy nie są wartością dodaną na ten moment.

1

Bellingham zajebal cieszynke od Messiego xd

0

Znając naszych asów może do tego dojść

0

Już go praktycznie podpisali teraz prowadzą w wyścigu a na koniec wyjebią się na ostatniej prostej bo im Laliga go nie pozwoli zarejestrować hehe

0

Vandersona powinni wypożyczyć z opcją wykupu

4

Brak innych gotowców na horyzoncie

0

Sposób na Borussie siąść na nich od pierwszych minut stłamsić szybki blitzkrieg i się nie litować nad nimi atakować do końcowego gwizdka

0

Komentarz usunięty

0

Ze skrótu spotkania widziałem że Pena coś się rzucać zaczął nie tylko telemarki robić

1

Nigdy wiecej Holendrów w Barcelonie...

0

Fati powinien wziac przyklad z Chiesy zejsc sobie do drugiej druzyny po kontuzji nabrac rytmu i pewnosci siebie jak tam nie zrobi liczb tzn że się glowa nie dojezdza i jest po talencie. Tylko nie pamietam czy tak u nas mozna grać w rezerwach

1

@Zbyszard Jeremy Mina

0

@halfnolife Każdy strzał po długim słupku to jest bramka jak stoi Pena .

0

@Lokusekpl Aaa pełne zadaszanie to tak murawa miała być odkryta myślałem że usunęli z projektu tą rozwijaną część nad trybunami

0

Coś czuje 0:2 będzie

0

@Lokusekpl Gdzie masz informacje o usunięciu zadaszenia z nowego Camp Nou ? Bernabeu na razie ma lewe papiery i nie spełnia wymogów FIFA czy czegoś tam do organizowania imprez masowych. nie pamiętam dokładnie trzeba by poszukać info na stronie białych

0

Dożywocie bym im dał serio kogo to interesuje ?

1

I bedziesz dalej z Peną przegrywać po 1:2 zamiast wygrać 1:0 jak wam gra nie idzie

0

@Michael24 Barcelonska schizofremia mu sie udziela

0

@MalanFCB DoJonga oddalbym za Daviesa i Sane w styczniu

3

Nie Xavi wraca tylko nie to . Panie jakbyscie grali tak jak trzeba to te pojedyncze gowna ktore gwizdza przeciwko nam nie mialy by wplywu na koncowy rezultat

0

@MESSi_10_Goat Byłby wstanie grać normalnie jeszcze z dwa lata jakie są kulisy tego że go w klubie nie chcą albo on nie chce wrócić tego sie nie dowiemy

4

Jeszcze niech to kołtoń powtórzy to stanie się na odwrót i ją Robert wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?